Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Dupa cum am anuntat si la intilnire, plecare la Oltenita, miine la ora 11:00 am, de la clasicul loc de adunare "gura de metrou Titan".

Traseul, deja si el clasic, Bucuresti-Oltenita-Giurgiu-Bucuresti.

Weather report:

- Bucuresti - insorit - max. 18 grade C

- Oltenita - insorit - max. 18 grade C

- Giurgiu - partial nori - max. 18 grade C

 

Daca sinteti dornici, lasati-mi un pm, cu nr. de telefon, pina miine la ora 9:00.

Nu aveti chef de mesaje, vom astepta pina la ora 11:15 sa ne stringem toti.

 

Asfalt uscat!

eeeeeee.....Oltenita...ce amintiri!!!!! :cheers: Va doresc plimbare placuta, vreme frumoasa si daca vin si incepatori cu voi sa nu ia virajele cu a 4a.

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am vorbit cu Bogdan(nice_sun_man) sa mergem maine pe traseul Buc - Buzau - Siriu - Brasov - Cheia - Buc.

Plecam pe la 10:30 - 11:00 si ne intoarcem pana la ora 18:00

 

Nu vreti sa mergeti si voi? Buc-Giurgiu l-am facut cand am iesit ultima oara, hai sa incercam si altceva... :laugh:

 

dany_cbr... poate vezi pana dimineata anuntul... esti invitatul meu ca imi place cum te lasi pe viraje si am vazut ca mergi in ritmul meu :cheers: Dau o bere la Brasov daca vii :rolleyes: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Bogdan(nice_sun_man) sa mergem maine pe traseul Buc - Buzau - Siriu - Brasov - Cheia - Buc.

Plecam pe la 10:30 - 11:00 si ne intoarcem pana la ora 18:00

 

Nu vreti sa mergeti si voi? Buc-Giurgiu l-am facut cand am iesit ultima oara, hai sa incercam si altceva... :laugh:

 

dany_cbr... poate vezi pana dimineata anuntul... esti invitatul meu ca imi place cum te lasi pe viraje si am vazut ca mergi in ritmul meu :cheers: Dau o bere la Brasov daca vii :rolleyes: :lol:

 

ANULAT DIN CAUZA CONDITIILOR ATMOSFERICE NEFAVORABILE DE LA BRASOV

Editat de R4z0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma repet....daca ramane careva ..undeva...cu motoru in pana ..am o duba si-l pot ajuta cu placere daca pot

 

0752447970 sau septimiu_21

 

nu golesc buzunarele ...nu e cazul....asa k nu ezitati dc aveti prb

 

asfalt uscat

:rolleyes:

Unde erai cand ramasesem cu ea in drum? .........:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@aileea : ti-am vazut motoreta ieri nu prea e sifonata ...eu ma gandeam ca e mai rau.

Pp ca ai vazut-o in service la Catalin. Pt mine e destul de sifonata (te-ai uitat bine la ea?) :rolleyes: Cartus o sa-i indrepte ghidonul..carena si codita nu stiu unde o sa le repar...iar toba trebuie schimbata...dar la primavara. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pp ca ai vazut-o in service la Catalin. Pt mine e destul de sifonata (te-ai uitat bine la ea?) :rolleyes: Cartus o sa-i indrepte ghidonul..carena si codita nu stiu unde o sa le repar...iar toba trebuie schimbata...dar la primavara. :cheers:

 

 

cauta-l pe forum pe oly ca el repara carene si ii spui ca vii din partea mea

 

tare jocul asta:

 

http://pachemon.labrute.fr

Editat de pachemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iesiti si voi pe undeva in seara asta de ziua bucurestiului ..??

eu merg la 9 30 la Izvor la Brian Adams ...apoi pe la niste muzee...apoi la artificii la 12

 

 

toate muzeele-s deschise pana dimineata...pt doritori :cheers:

 

 

in rest ne plimbam ......DACA SI PE CINE INTERESEAZA !

 

 

0752447970 septimiu

 

:rolleyes:

Editat de septimiu_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare pentru cei care m-au ajuns din urma dupa ce am plecat din Giurgiu :D

Cu cat 200 la ora ati mers de m-ati prins din urma in apropiere de Bucuresti? :) Eu dupa ce am plecat am oprit la un petrom... bagat benzina... pierdut vreo 5 minute... pus manusile reising... pierdut alte 5 min (2:30 min pt fiecare mana :grinbandit: ) mers cu vreo 70 la ora in localitati + mers intre localitati cu 160-180 la ora de imi facea capul numai asa -> :blink:

 

Weekend-ul viitor se anunta vreme mai buna... poate facem o cheie si un siriu sambata si un amckart duminica... sau invers :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...