Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

:) Cred ca nu ai reflectat bine la curba aia, care nu are nici o vina.

Oricat de bine crezi tu ca stapanesti motocicleta,daca nu mergi intru fel care sa iti permita sa o controlezi ,te indrepti catre un accident sau la limita lui. :)

:laugh: ...Ce e de reflectat? Inceputu' e greu pt toti... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am fost azi ....am suflat la nori si au plecat...dar in zilele urmatoare se aude k vine "zapada"

..asa k am pus husa pe motor.....antifurtul.....alarma....si astept ploile

...cand mai iesiti la plimbarik postati k poate mai sunt doritori :)

deci..............asfalt uscat pt toti :)

:laugh:

asa repede te sperii tu de norisori? ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost azi ....am suflat la nori si au plecat...dar in zilele urmatoare se aude k vine "zapada"

..asa k am pus husa pe motor.....antifurtul.....alarma....si astept ploile

...cand mai iesiti la plimbarik postati k poate mai sunt doritori :)

deci..............asfalt uscat pt toti :)

:laugh:

 

maine nene, nu ai citit mai sus? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care doresc sa vina la parastasul Elei si al lui Traian, dar nu stiu sa ajunga pe str. Agnita, sunt asteptati maine la ora 11.00 la Arc. La ora 11.30 maxim se pleaca. Daca aveti intrebari/nelamuriri ma puteti contacta la nr de tel: 0721.667.667-Silvia

 

/index.php?showtopic=136150

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai - tu aveai 11 km peste limita legala, daca ai 9 e ok - nu primesti. Dar ce naiba, toata lumea stie ca nu tre o iei de la posta...

 

Merg eu la plimbare in wknd, sambata dupa 14 sau duminica la fel - depinde cum e vremea, n-am chef sa ma murez :)

 

Am zis sa fiu corect si sa o platesc :)

 

Ne auzim la un telefon daca e vreme de plimbat... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare. nu am mai scris(nu am crezut ca am ce spune ca sa ma ascultati) de mult dar am citit ce ati scris, regulat:). maine ma duc sa imi finalizez dosarul si sper sa devin repede motociclist, macar asa cu numele pe acte pt moment:P.

 

imi pare rau ca nu am mai fost la intalnirea de la metrou dar am muncit. sper sa ne vedem saptamana viitoare sanatosi.....va "pupa" pe toti:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Cred ca nu ai reflectat bine la curba aia, care nu are nici o vina.

Oricat de bine crezi tu ca stapanesti motocicleta,daca nu mergi intru fel care sa iti permita sa o controlezi ,te indrepti catre un accident sau la limita lui. :)

Stiu f bine ca acea curba nu are nicio vina, din cauza mea s-a intamplat tot..asta mi-e clar.... Eu d-asta iesisem in plimbarea aia..sa mai invat cate ceva....si am invatat, dar nu tocmai ce vroiam eu. Acum stiu cum sa schimb manete, pedale, oglinzi... :P ...ca doar mi le-am schimbat pe ale mele. Si inca ceva..clar virajele nu se iau cu a4a.... :laugh:

Multumesc inca o data pt tot!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aileea stai mai calma shit happens ia'o usor usor si nu o sa mai ai probleme. daca nu te simti sigura nu te dai cu ceilalti nu e pb mergi cum te simti sigura pe tn si o sa vina totu de la sine :laugh: fruntea sus :)

 

povesteste-i ma fete-i plimbarea cu mine andrei si ilici pe buzau si ce fel de a merge aveam fata de voi, si cu se merge, si cum se cade, si cum se simte lumea bine, si cum incearca sa se ajute oamenii, cum se asteapta, cum se pierd pe drum, cum se regasesc si mai ales cum nu renunta la motociclism decat cu greu sau fortati de imprejurari (sper sa nu ajung aici decat cand voi iesi la pensie si atunci imi voi lua una cu atas).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-s la curent cu tot ce misca p-aci..da ma alatur si eu celorlalti..

La Multi Ani fata !! Sa fi sanatoasa si sa ai tot ce-i mai bun.Inclusiv drumuri fara peripetii .

 

 

 

multumesc si scuze pentru intarziere, dar am avut niste probleme cu calculatorul.de abia azi l-am rezolvat and i`m back :)

 

pffff am mai citit pe aici ce s-a mai intamplat, ce ati mai facut..... se pare ca v-ati cam distrat :laugh: imi pare rau ca nu am mai reusit sa ajung dar cam de o saptamana ma chinui s-o scot la capat cu calcu........ anyway, sper sa ne vedem cat de curand.PUPAAAA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aileea stai mai calma shit happens ia'o usor usor si nu o sa mai ai probleme. daca nu te simti sigura nu te dai cu ceilalti nu e pb mergi cum te simti sigura pe tn si o sa vina totu de la sine :laugh: fruntea sus :)

Aoleo...tu cand iti dai cu parerea de de rau..:P sa nu-i spui de botez ok?

:rock: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve oameni buni, mai primiti noi veniti in gasca?

Primim..... :bounce: Pe langa intalnirea "titanilor" din fiecare vineri, ora 19:00, dat fiind ca esti detinator de Honda CBR F...vezi ca mai este o intalnire de CBR-isti joia la ora 19:00 in P-ta Constitutiei. :P

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: :P

.........cu cat mai multi cu atat mai bine

 

vroiam sa zic k a fost foarte frumos la Mogosoaia...putin ne-a udat la intoarcere ...dar pana acasa se si uscase drumul

oricum aveti grija la aderenta k iarna nu-i ca vara :)

 

....sper sa avem cat mai mult asfalt uscat chiar dc e toamna.............ne vedem vineri.....sau poate miercuri k sa plecam spre arc... :laugh:

 

:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey, 2 probleme am si eu...

1- am primit un biletel ca tre sa ridic de la posta o recomandata...ce fac? :bounce: Daca e ceva de la politie, stiu ca se prescrie in cazul neridicarii, dar daca e vorba de mai mult decat o amenda?

2- unde credeti ca pot sa gasesc un costum de ploaie prin bucuresti inafara de paula. Nu a fost prea placut pana la munca cu pantalonii uzi :laugh: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey, 2 probleme am si eu...

1- am primit un biletel ca tre sa ridic de la posta o recomandata...ce fac? :bounce: Daca e ceva de la politie, stiu ca se prescrie in cazul neridicarii, dar daca e vorba de mai mult decat o amenda?

2- unde credeti ca pot sa gasesc un costum de ploaie prin bucuresti inafara de paula. Nu a fost prea placut pana la munca cu pantalonii uzi :laugh: :P

 

Depinde cati bani esti dispusa sa dai pe el...La 120 lei era unu' super , in Vitan la Louis shop ///

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu foarte multi bani pentru ca nu imi trebuie decat in oras. Afara am echipament special, insa la munca nu ma pot duce cu pantalonii de la costum, si nici chef sa ma schimb nu am...

Azi muncii-pipera...a fost suficient sa ajung cu pantalonii uzi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu foarte multi bani pentru ca nu imi trebuie decat in oras. Afara am echipament special, insa la munca nu ma pot duce cu pantalonii de la costum, si nici chef sa ma schimb nu am...

Azi muncii-pipera...a fost suficient sa ajung cu pantalonii uzi.

 

Daca gasesti ceva ok anunta-ma si pe mine :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...