Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

Salut! Adica salut deschiderea acestui topic :D cu tot cu smilye-si, desi ziceai sa nu facem exact astea doua lucruri. Asta daca vrei, ia-o ca offtopic.

Cit despre subiect, nu vroiam decit sa spun ca se poate conta pe mine oricind, pentru orice plimbare de 1 sau 2 zile in weekend sau si mai lungi, atit on cit sper pe viitor si off-road. Eu fac asta oricum cam in fiecare weekend si am de gind sa o tin tot asa o vreme, deci asi fi bucuroasa sa nu mai merg singura. Sunt aici, asa ca dati un PM daca cumva intirzii sa raspund la ideile voastre si mai mult ca sigur ca vin si eu!

Cit despre plimbari..... just ask, ca nu sunt zile cite idei imi zburda prin creieri.

De exemplu azi am plecat tirziu si am zis sa nu ma duc departe, asa ca nu vroiam decit sa descopar o mica portiune de drum de vreo 30 de km, intre Breaza si Pucioasa, pe linga care am trecut de sute de ori mergind spre Valea Prahovei. Nu au fost in total decit vreo 350 de km, dar mi-au anulat pina la urma frustrarea de a fi stat acasa aproape tot weekendul. Poze nu am inca, pt ca abia am venit acasa si nu am avut timp sa le descarc, dar pb ca pina miine seara se aranjaza si asta......

:blbl: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

15 Martie 2008

Incercare de offroad cu motoare de onroad.

Incununata de succes.

 

Atentie se filmeaza

post-16372-1205699840_thumb.jpgpost-16372-1205699871_thumb.jpgpost-16372-1205699888_thumb.jpg

 

Langa lac

post-16372-1205699905_thumb.jpgpost-16372-1205699937_thumb.jpgpost-16372-1205699986_thumb.jpg

 

Uscusuri cu mici poticneli

post-16372-1205700002_thumb.jpgpost-16372-1205700016_thumb.jpgpost-16372-1205700044_thumb.jpgpost-16372-1205700059_thumb.jpg

post-16372-1205700089_thumb.jpg

 

...dar in sfarsit am trecut testul (chiar si GSXF-ul)

 

 

 

..dar greul inca n-a trecut.

 

 

Apoi relaxare totala.Ceea ce a fost greu a trecut.

 

 

 

Si apoi am plecat acasa.

A fost super.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

enduristule, v-am vazut sambata cand ati iesit pe centura la domnesti. eu eram cu femeia si cu motoretele la carciuma aia de pe dreapta. am tipat eu dupa voi dar degeaba. in alta ordine de idei, buna treaba cu topicul celalalt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

enduristule, v-am vazut sambata cand ati iesit pe centura la domnesti. eu eram cu femeia si cu motoretele la carciuma aia de pe dreapta. am tipat eu dupa voi dar degeaba. in alta ordine de idei, buna treaba cu topicul celalalt.

Salut

Iti multumesc pentru aprecieri si pentru ca aprecierile le-ai scris aici si nu acolo. Din pacate mai sunt persoane care nu au inteles acest lucru.Pagina a fost vazuta pana acum de 68 de persoane si tin sa multumesc celor 66 de persoane care nu au inceput sa scrie felicitarile si nici texte de genul " contati pe mine la iesiri" pe pagina respectiva ( no ofense).Daca ar fi facut toti lucrul asta acum ar fi fost deja 6 pagini pline de lucruri neinteresante.Inca odata multumesc.

P.S.- Vezi ca pe aici pe undeva am lasat nr. meu de telefon .Daca l-ai fi avut si sunai ne-am fi intalnit. Dar ce cautai bre la carciuma cu motoretele?

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne trageam sufletele pierdute prin traficul ala de draci de la iesirea din bucuresti. am prins rush hour pe prelungirea ghencea pana in bariera si am avut si o problema cu maneta de ambreiaj la bandit. fain locul ala unde ati fost si iese un gratar pe cinste in zona. in plus, nu am vazut mizerie, fie ea umana ori de om creata. frumos loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM O SINGURA RUGAMINTE LA TINE,SA-MI LASI PRIETENUL IN PACE!!ASTA PT A-TI PERMITE SA VII SI TU LA PARC FARA SA TE ALERG PE ACOLO.CAT DESPRE COERENTA,VOM VB DESEARA LA INTALNIRE!!S A N U I N T A R Z I I T E R O G!!!!!!!!!!!!!!! :blbl:

 

BA LATEX nu ai prea aparut pe la park. Iti las prietenul in pace. Chiar nu astiam k aveti o relatie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Iti multumesc pentru aprecieri si pentru ca aprecierile le-ai scris aici si nu acolo. Din pacate mai sunt persoane care nu au inteles acest lucru.Pagina a fost vazuta pana acum de 68 de persoane si tin sa multumesc celor 66 de persoane care nu au inceput sa scrie felicitarile si nici texte de genul " contati pe mine la iesiri" pe pagina respectiva ( no ofense).Daca ar fi facut toti lucrul asta acum ar fi fost deja 6 pagini pline de lucruri neinteresante.Inca odata multumesc.

P.S.- Vezi ca pe aici pe undeva am lasat nr. meu de telefon .Daca l-ai fi avut si sunai ne-am fi intalnit. Dar ce cautai bre la carciuma cu motoretele?

 

Absolut nici o ofensa (si asta deja pentru a doua oara in doua saptamini de cind ne "cunoastem")!!!!!! Prima data ai considerat ca daca am fost singura care s-a aratat interesata de excursia anuntata de voi, nu mai merita sa mergeti si nu merit nici macar un telefon...Ok, am inteles ca ai libertatea sa consideri ca e normal sa anunti prin net lumea intreaga dar nu si pe unicul participant, ca nu se mai merge..... :D

Acum.....orice ai putea crede, nu doresc sa ma implic in nici un conflict cu nimeni si nici o discutie de nici un fel, tot ce vreau este sa CALATORESC. Ma bucur ca au existat deja 66 de persoane care au citit topicul de calatorii si nu s-au aratat interesate de el, ne gasind de cuviinta sa adauge nimic. Daca asta este ceea ce ti-ai dorit cind l-ai deschis, inseamna ca ai un succes rasunator! :P si sigur nu se vor umple deloc nici un fel de pagini, decit cu excursiile voastre personale. Va doresc multa distractie si adaug AICI, (ca sa vezi ca desi am IQ-ul mic :blbl: , pina la urma inteleg ceva chiar si eu), ca puteti sa NU MAI CONTATI PE MINE, daca faptul ca sunt dornica sa va insotesc si am o multime de idei de trasee, era neinteresant si offtopic. Scuze, dar intelesesem ca doriti tovarasi de calatorie......gresala e umana, deh!!!!

 

Si......atentie......SMILEY-si!!!!!!! :D :crack: (Aren`t they lovely?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce lumea intelege totul gresit! omu a zis f clar se discuta pe forumul actual dr taberei si acolo se posteaza doar on topic

ESTE O IDEE F BUNA!

pur si simplu cu totii am dori sa vedem numai discutii despre trasee si pozele aferente iesirilor nu sa stam sa derulam discutii interminabile ce nu au nici o legatura cu calatoriile facute.

Putem dezbate un traseu eventual dar, doar atat, restul sa fie poze, ar fi perfect ca fiecare reply sa contina traseu detaliat sau poze :blbl:

nu a zis nimeni ca va inchide gura sau nu e interesata de parerea voastra doar ca se vor scrie pe actualul dr taberei

PS toata lumea e bine venita!

 

 

app gsx600f-ul care e in poze e de vanzare la 2600 E :D e al dreaq de bun si de fibabil detalii pe privat :crack:

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga guy-ana,

Hai sa o luam in ordine:

1-Dacã cu o saptamana in urma nimeni nu a dorit sa iesim in afara de tine ,nu puteam sa mergem doar noi doi ca ma batea nevasta-mea si ma culca pe presh.

 

2-Nu puteam sa te sun ca sa-ti spun ca nu mai merge nimeni (desi am anuntat pe forum) ca nu aveam numarul tau.Razvan avea numarul tau iar cand te-a vazut ca astepti m-a sunat repede si mi-a dat numarul tau.Nu poti sa negi ca te-am sunat.Chiar ti-am spus ca mergem la nashul meu la curte si te-am invitat si pe tine.Tu ai spus ca nu mergi daca mergem in familie.A doua zi ti-am trimis scuze inca odata pe PM.Mi-ai spus ca nu te-ai suparat iar acum arunci cu noroi.

 

3-Cele 66 de persoane care au intrat pe pagina , nu au scris nimic pentru ca poate nu aveau nici-o propunere de calatorie si mi-au respectat dorinta de a nu umple inutil un topic destinat discutiilor despre calatorii si poze.Cand rogi pe cineva sa-ti raspunda pe cealalta pagina daca nu are legatura cu topicul,iar acea persoana iti face exact pe dos inseamna ca ori nu te respecta ori e superficiala ori nu a inteles ce a citit.

 

4-Ai dreptate .Se vor umple paginile cu excursiile noastre personale.Ale celor din Drumul Taberei,ale celor 11 care am fost la Cheia de 1 Martie si a altora care se vor alatura grupului nostru de calatori.Stiu ca-ti doresti sa nu ne iasa,dar timpul va dovedi daca a fost sau nu o idee buna.La anul tragem linie si vedem.

 

5-Spui ca nu mai doresti sa vii cu noi pentru ca noi nu dorim pe cineva cu multe idei de trasee.Dar ai venit cumva cu vreo idee pana acum? Pe forumul asta sau pe celalalt?Eu nu-mi amintesc desi nu am IQ-ul mic.

 

6-Si ultimul.Imi dau seama ca esti o persoana care nu poti sa accepti ca ai gresit si arunci vorbe grele imediat.Te simti ofensata.Eu sunt mai tolerant si de astfel de persoane e nevoie intr-un grup.Cu cati suntem mai multi cu atat mai multe caractere diferite.Daca toti am fi irascibili nu am ajunge nicaieri.Eu zic sa te aduni si sa judeci la rece.Apoi sa ne spui decizia ta finala.Din partea mea ,si cred ca sunt in asentimentul tuturor,esti binevenita.Dar fi mai maleabila.Succes.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e, sincer si eu m-am mai ingrasat putin iarna asta, si nu se supara nimeni asa usor doar de la un cuvant uzual, domnu' Yoda Pacificatorul ! :rusinica:

 

P.S.: Toti sunteti niste grasi (in comparatie cu Ariciu') :crack: !

 

:crack:

 

 

burtica , shut up :crack:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga guy-ana,

Hai sa o luam in ordine:

1-Dacã cu o saptamana in urma nimeni nu a dorit sa iesim in afara de tine ,nu puteam sa mergem doar noi doi ca ma batea nevasta-mea si ma culca pe presh.

 

2-Nu puteam sa te sun ca sa-ti spun ca nu mai merge nimeni (desi am anuntat pe forum) ca nu aveam numarul tau.Razvan avea numarul tau iar cand te-a vazut ca astepti m-a sunat repede si mi-a dat numarul tau.Nu poti sa negi ca te-am sunat.Chiar ti-am spus ca mergem la nashul meu la curte si te-am invitat si pe tine.Tu ai spus ca nu mergi daca mergem in familie.A doua zi ti-am trimis scuze inca odata pe PM.Mi-ai spus ca nu te-ai suparat iar acum arunci cu noroi.

 

3-Cele 66 de persoane care au intrat pe pagina , nu au scris nimic pentru ca poate nu aveau nici-o propunere de calatorie si mi-au respectat dorinta de a nu umple inutil un topic destinat discutiilor despre calatorii si poze.Cand rogi pe cineva sa-ti raspunda pe cealalta pagina daca nu are legatura cu topicul,iar acea persoana iti face exact pe dos inseamna ca ori nu te respecta ori e superficiala ori nu a inteles ce a citit.

 

4-Ai dreptate .Se vor umple paginile cu excursiile noastre personale.Ale celor din Drumul Taberei,ale celor 11 care am fost la Cheia de 1 Martie si a altora care se vor alatura grupului nostru de calatori.Stiu ca-ti doresti sa nu ne iasa,dar timpul va dovedi daca a fost sau nu o idee buna.La anul tragem linie si vedem.

 

5-Spui ca nu mai doresti sa vii cu noi pentru ca noi nu dorim pe cineva cu multe idei de trasee.Dar ai venit cumva cu vreo idee pana acum? Pe forumul asta sau pe celalalt?Eu nu-mi amintesc desi nu am IQ-ul mic.

 

6-Si ultimul.Imi dau seama ca esti o persoana care nu poti sa accepti ca ai gresit si arunci vorbe grele imediat.Te simti ofensata.Eu sunt mai tolerant si de astfel de persoane e nevoie intr-un grup.Cu cati suntem mai multi cu atat mai multe caractere diferite.Daca toti am fi irascibili nu am ajunge nicaieri.Eu zic sa te aduni si sa judeci la rece.Apoi sa ne spui decizia ta finala.Din partea mea ,si cred ca sunt in asentimentul tuturor,esti binevenita.Dar fi mai maleabila.Succes.

 

 

Draga colegule de drumuri,

Dupa cum spuneam, nu am de gind sa intru in nici un fel de polemici cu nimeni si pe nici o tema, cu atit mai putin sa transform acest topic in "Topicul de spalat rufele de pe topicul Dumul Taberei- poze, nu vorbe" . Pentru ca insa sa nu zici ca nu sunt in stare sa imi recunosc greselile, recunosc ca am vrut sa fac o gluma printr-un un joc de cuvinte si am scris asta in prima fraza a postului meu. Asta e, de multe ori zic/fac lucruri cu mai multe intelesuri, dar asa sunt eu si n-am ce-i face!

 

In continuare, si (in intelegerea mera) exact in spiritul ideii de a ma alatura grupului celor 11, adica a participa la calatorii, nu a face palavre, am facut o tentativa de a ma autoinvita/raspunde la invitatia la discutii ulterioare live/ la intilnirile de la parc/la telefon, pe PM, sau cum ati fi avut placerea, spre a va comunica chiar si propunerile mele, daca va intereseaza. Asta in caliate de persoana pe care nu o cunoaste nimeni si care deci trebuie sa se prezinte.....Vroiai mai bine sa fac o lista de trasee si sa o postez pur si simplu?

 

Asa am inteles eu (si se pare ca am gresit) incercarea de a te introduce intr-o discutie. Cum ar fi fost daca atunci cind voi erati in cursul planificarii excursiei pe care ati facut-o veneam si propuneam altceva? Ar fi fost cel putin nepoliticos, ne-mai-vorbind de inutil. Am scris si eu atunci o vorba-doua, sperind sa am un rasunet in gindirea cuiva, dar nu a fost sa fie, am inteles si mi-am reluat locul. Propuneri....ma bucuram ca exista un asemenea post si asteptam sa imi vina rindul sa iau cuvintul, dar daca atunci cind ma ofer sunt luata la rost...culmea,.... ma simt ofensata!

 

De altfel deduc ca in indignarea ta, ca moderator de topic, ai fost prea grabit pentru a citi pina la sfirsit, unde de altfel ai fi gasit textul:

 

De exemplu azi am plecat tirziu si am zis sa nu ma duc departe, asa ca nu vroiam decit sa descopar o mica portiune de drum de vreo 30 de km, intre Breaza si Pucioasa, pe linga care am trecut de sute de ori mergind spre Valea Prahovei. Nu au fost in total decit vreo 350 de km, dar mi-au anulat pina la urma frustrarea de a fi stat acasa aproape tot weekendul. Poze nu am inca, pt ca abia am venit acasa si nu am avut timp sa le descarc, dar pb ca pina miine seara se aranjaza si asta......

 

care cred ca era destul de ontopic.

 

Cit despre supararea mea, nu a fost cauzata de cuvintele tale, ci de fapul ca nu mi te-ai adresat personal ci prin apropouri. Si de faptul ca era deja a doua oara. Prima oara a fost OK, asa cum ti-am raspuns si la PM, pentru ca in final totusi ai sunat. Asta nu inseamna ca la un moment dat nu am ajuns sa ma gindesc ca in locul tau prima mea grija ar fi fost sa anunt participantii. Asi fi apasat tasta de reapelare si asi fi gasit numarul de la care fusesem apelat cu o seara inainte. Sau, daca nu aveam aceasta optiune la telefon, cind l-asi fi rugat pe Razvan sa posteze ca sa afle toti cei care NU se declarasera interesati, i-asi fi zis sa o sune si pe acea persoana case SE declarase interesata. Doamne Fereste!, nu ma gindeam sa te pun in situatia de a avea conflicte cu nevasta, ca nu raspunsesem la o invitatie in doi! La momentul acela, ca si atunci cind am postat dincolo, am crezut ca invitatiile sunt adresate tutruor, si vreau sa cred in continuare ca asa a fost. Si ma scuzi ca la data aceea cind am zis in familie ma refeream la familie= nash, nu stiam ca de fapt voi chiar erati in familie. Daca asi fi stiut, poate nici nu sunam, ca mi-ar fi fost intr-adevar teama sa nu deranjez.....

 

Crezi sau nu, stiu ca intr-un grup fiecare vine cu caracterul lui de acasa, iar daca eu sunt mai sensibila la unele nuante, trebuie sa fiu si eu luata ca atare, asa cum eu fac tot posibilul sa fac cu ceilalti. Imi pare rau daca vorbele mele au avut greutate sau au fost prea murdare (de noroi), trebuiau doar sa ma ajute sa le "car" pe cele pe care tocmai le citisem.....ce sa fac, daca a inceput sa-mi placa noroiul?

 

Ma bucura insa foarte mult sa iau ad literam cuvintele tale de acum si sa ma consider binevenita in calatorii, cu atit mai mult cu cit te declari dispus sa accepti o persoana insuficient maleabila si in acelasi timp razbunatoare, cu o virsta intelectuala egala cu a unui pustan caruia i s-a luat jucaria si acum ii pune piedica aceluia care i-a luat-o; despre care esti sigur ca nu are nimic mai bun de facut decit sa VA doreasca VOUA sa nu VA iasa - adica acelui grup bine definit de 11 persoane, care insa !!!!!! sunt deschisi si altora. Scuze, aberez eu, sau e pe undeva o contradictie implicita intre punctele 4 si 6? Sper ca asentimentul tuturor se refera doar la ultimul.....

 

Si acum cer scuze cit se poate de serios celor care au avut rabdarea sa citeasca aceasta polologhie, la generarea careia imi e la modul cel mai sincer rusine ca am fost nevoita sa contribui si va promit sa inchei aici acest subiect. Nu am raspuns pe PM, pentru ca nu vreau sa se transforme intr-o confruntare personala, dar nici nu am nimic de demonstrat, asa ca de acum incolo nu voi mai face pe nimeni sa-si piarda timpul.

De asemenea mai cer scuze si pentru ca ma vad nevoita sa nu ma tin de cuvint cu pozele acelea despre care scriam pe celalalt topic, dar nu cred ca mai sunt la ora asta in stare sa fac compuneri. Poate vreodata,.... alta data.

:crack: :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Pentru ca insa sa nu zici ca nu sunt in stare sa imi recunosc greselile, recunosc ca am vrut sa fac o gluma printr-un un joc de cuvinte si am scris asta in prima fraza a postului meu. Asta e, de multe ori zic/fac lucruri cu mai multe intelesuri, dar asa sunt eu si n-am ce-i face!

 

 

Recunosti greselile,asa esti tu si n-ai ce-i face dar macar ai puterea sa-ti ceri scuze?Eu mi-am cerut,tu vad ca eviti.

 

 

 

<small>--- Mesaj completat în 18 Mar 2008 09:51 -------------</small><br/>

Vroiai mai bine sa fac o lista de trasee si sa o postez pur si simplu?

 

 

Vroiam un singur traseu sa postezi pur si simplu.

 

<small>--- Mesaj completat în 18 Mar 2008 09:53 -------------</small><br/>

Asa am inteles eu (si se pare ca am gresit) incercarea de a te introduce intr-o discutie.

Puteai sa te introduci pe celalalt topic din Drumul Taberei

 

<small>--- Mesaj completat în 18 Mar 2008 10:00 -------------</small><br/>

De altfel deduc ca in indignarea ta, ca moderator de topic, ai fost prea grabit pentru a citi pina la sfirsit,

Nu sunt eu moderator,toti suntem.Nu inseamna ca daca eu l-am creat eu comand discutiile si crede-ma ca l-am citit pana la sfarsit.Ai spus ca ai incercat o bucata de 30 km intre Breaza shi Pucioasa. Asta ti se pare ca suna a organizare de calatorie? Mie nu.

 

<small>--- Mesaj completat în 18 Mar 2008 10:04 -------------</small><br/>

Asi fi apasat tasta de reapelare si asi fi gasit numarul de la care fusesem apelat cu o seara inainte.

Nu esti singura care a sunat in seara aia si nu mai stiam care e nr. tau.

 

<small>--- Mesaj completat în 18 Mar 2008 10:13 -------------</small><br/>

De asemenea mai cer scuze si pentru ca ma vad nevoita sa nu ma tin de cuvint cu pozele acelea despre care scriam pe celalalt topic, dar nu cred ca mai sunt la ora asta in stare sa fac compuneri.

 

Pacat.Asta era de fapt destinatia topicului.Puteai de la inceput sa pui pozele ,cateva comentarii si in final sa spui ca putem conta pe tine.

Chiar daca s-a intamplat altfel ,eu nu m-am suparat dar a trebuit sa fiu putin ironic ceea ce pe tine te-a facut sa explodezi.Asta e ,nu poti fi prieten cu toata lumea.Cu unii esti compatibil iar cu altii nu.Tot ce putem face e sa ne toleram reciproc.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow ce frumos ... felicitari ... tineti-o la fel ca e de bine ...

imi cer scuze de off topic dar trebuie sa va anunt din timp

 

pe 12 aprilie este marsul care deschide campania "Exista si motociclisti in trafic" campanie sustinuta de data asta de toate institutiile importante inclusiv tv-uri ...

asa ca va rog ... frumos ... in acel weekend nu stabiliti nici o excursie pentru ca este nevoie de toti motociclistii disponibili la mars ... chiar avem nevoie de prezenta voastra ...

multumesc mult

 

in rest asfalt uscat sau deal uscat .... sau ce vreti voi :crack:) :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine mai scrie off topic,mama lui e protagonista filmului de mai jos.HE HE HE

http://www.youtube.com/watch?v=hkqqMPPg2VI

Incepand de azi ora 16:00 (ca sa nu ziceti ca am fost off topic)

 

--- Mesaj completat în 21 Mar 2008 16:11 -------------
Informatii pentru calatori:

/index.php?...p;#entry1100676

 

Cine mai doreste,cine mai pofteste?

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi fac si eu unul cu chopperistii din drumul taberei ;)

Nu am vazut multi chopperisti.

Eu am mai scris pe Coltul enduristilor ca nu cred ca sunt multi enduristi in Dr.Taberei.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) crash test pilot ...

revenind la scopul replay-ului ...

am nevoie de oameni care sa participe in calitate de organizatori la miting-ul de pe 12 aprilie ... nu galagiosi (turat motare), nu neseriosi, oameni care sa se prezinte asa cum ar trebui sa o faca un organizator intelegeti voi foarte bine ce cer ....

asa ca

ori pe telefon, ori pe forum va rog sa imi raspundeti care cum puteti ... repet 12 aprilie sambata cred ca ora 9 dimineata incepe nebunia ....

astept cu drag sa completez lista ...

precizez ca acesti oameni vor trebui sa ingrijeasca de sectiuni din coloana care se presupune a fi de 800 de motociclisti, in ceea ce priveste rularea corecta pe traseu, respectarea legilor si in caz de nevoie de impartirea unor semne distinctive la fiecare participant (gen tricou, banderola sau vesta reflectorizanta - in functie de ce putem face imprima ...)

multzam mul si astept Drumul Tabrei sa coalizeze la fel de repede cum o face si la usoarele micii scandaluri pe care le-am tot citit pe aici in ultima perioada ......

va cunosc deja pe toti, sunteti oameni super ok, civilizati, educati, simpatici prietenosi .... nu va sta bine sa nu aveti altceva de facut decat sa va legati de toate nimicurile (Enduristul si Daiana)

este asa de usor sa pierzi o prietenie ... e mult mai greu sa o legi .... asa ca astept eforturi :bow: :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Merci de grija, dupa cum se vede, eu zic ca am terminat. In privinta marsului, vin, evident, iar daca pot sa va ajut cu ceva, dau pm.

In alta ordine de idei, adica si mai ontopic

/index.php?...=0#entry1107241

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...