Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sal... aud motoare in fiecare seara dar ma intreb daca exista o intalnire "oficiala" unde si cand. ma primiti?

 

Ai vazut cum ai fost primita, merita si data viitoare prezenta ta , da? :laugh: :laugh: :crack:

 

 

hai ca va fac si eu o vizita :lol:

am trecut vinerea trecuta pe-acolo si nu stiam ce-i cu aglomeratia aia :lol:

 

Suntem acolo !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, florine, si mi-a parut rau ca nu am venit cu voi la bulgari. sper sa nu ploua maine si sa reusesc sa ma intorc in timp util de la politie ca ma duc sa inmatriculez definitiv geserica.

am descoperit ca josephine e nascuta pe 13 apr...eu pe 14... abia astept sa o cunosc

dar... sa nu va suparati pe mine ca o sa mai treaca ceva timp pana va invat pe nume ca sunteti multi...

 

 

pe maine la asfalt uscat, ca m-am saturat de murat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry...am zis eu bine ca tb sa imi fac lista cu poze :disappointed:

mai am un prieten motorist nascut pe 13 apr. si fii-su e pe 14 apr si si ala e bolnav cu motoarele. sa zici ca nu mai crezi in zodii...

 

plec sa o inmatriculez...sper sa ajung diseara. pup

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu voiam sa fiu ironik. In ceea ce priveste uleiul omul chiar e saritor cand ai nevoie.

 

la ces buni prieteni nu ? :-L

 

Dar ma cunosti, doar ne-am vazut vinerea trecuta la parc, eram cu gsxr-ul rosu cu alb.

 

daca ai trecut prea tare nu avea cum sa te vada :disappointed: :blbl: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare lenesilor, care va bagati in weekend-ul asta la o tura pe Transfagarasan ? De preferat plecare samabata dimineata, seara intoarcere... iar ca traseu Bucuresti- Cheia-Brasov-Fagaras-Balea Lac , vreo 300 de km usor :disappointed: ! Sau daca e prea mult mergem direct Bucuresti-Brasov- etc , insa am auzit ca se lucreaza. Pe partea de Sud a Transfag. am auzit ca e varza asfaltul intre Vidraru si Cab Capra, asa ca e de evitat.

 

Ce ziceti, care se baga, hai ca trece vara , vremea o sa fie f buna, si peisajul de nota 10 ! Asta vrea sa fie o plimbare, nu o alergatura gen Cheia !

 

:blbl:

Editat de LaurBalaur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ma scuzati ca ma bag in discutia voastra cu Cheia, Spania chestii "dintr-astia" dar stiti careva care s-a varsat si de ce azi la Dr Taberei 34? ... pe la 15 a venit mama acasa si mi-a spus ca in locatia respectiva era un "suzuki" rosu cu alb tavalit dar ridicat pe cric, cu casca alb-albastru pe el si salvare in zona .... nu stie mai multe ca de ... e doar mama de motociclista ...

stie cineva ceva ca la accidente am asteptat sa vad daca posteaza cineva si din motive bineintelese nu ma bag sa o fac eu ...

m-am gandit instantaneu la Jasmine ( :moto:) ) aka Josephine aka ZZ-rica aka Cristina - dar vorbii cu ea era la servici si in foarte regula ...

ok daca e de-al nostru bagati informatia sa stim ce facem si daca il putem ajuta ...

sper sa fie ok motoristul ...

Editat de hebe5p1n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt mereu prin zona p-acolo, dar n-am fost eu ! Nu va ganditi sa ma sunati :moto: INSIST

 

ONTOPIC : Sper sa nu fi patit nimic :ok:

 

Gixxeru rosu cu alb ?

 

Alin ???

Editat de IceCube
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...