Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

Ce clasa, 600 sau miar ?

600. Ma gandesc la un rr, R6 sau ca sa fiu in continuare fidel FZ1

Mesaj completat

Ura,dai de baut un meniu la Mc!!!!!!!Si o vanzatoare la desert:))))

desertul...............seminte pe banca :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce sa fie,Orange sa fie?Orange sa fie.....Vine si cu succes la femei,ce mai vrei?O sa vina fetele la parc bulubuc,sa ceara autografe.Si toate or sa zica,a cui e motoreta asta orange?...Nici nu vreau sa ma gandesc...Poate atunci o sa te gandesti si la mine,si o sa-mi arunci si mie ce nu-ti place tie,un rest ceva...O sa am farasul pregatit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa fie,Orange sa fie?Orange sa fie.....Vine si cu succes la femei,ce mai vrei?O sa vina fetele la parc bulubuc,sa ceara autografe.Si toate or sa zica,a cui e motoreta asta orange?...Nici nu vreau sa ma gandesc...Poate atunci o sa te gandesti si la mine,si o sa-mi arunci si mie ce nu-ti place tie,un rest ceva...O sa am farasul pregatit.

 

Diseara sunt pregatit, nu este orange dar este albastra si este GSX-R 2007. Le impartim diseara una eu, urmatoarea tot eu ca tu mai ai putin pana la insuratoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Caut si eu un garaj in zona Dr Taberei. Mi-am luat al doilea motor, si vreau sa tin unul dintre ele mai tot timpul in garaj. Nu-mi prea convine sa stea nemiscat saptamana intreaga in fata blocului. Ar merge si o curte, totul e sa am cheia mea, sa pot avea acces la orice ora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu un garaj in zona Dr Taberei. Mi-am luat al doilea motor, si vreau sa tin unul dintre ele mai tot timpul in garaj. Nu-mi prea convine sa stea nemiscat saptamana intreaga in fata blocului. Ar merge si o curte, totul e sa am cheia mea, sa pot avea acces la orice ora.

 

 

Ce motor este sau mai bine spus ce motor doresti sa ti in garaj?

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa vezi la profil, am un CBF si un Varadero. In principiu, o sa tin Varadero in garaj in timpul saptamanii, ca nu e motor de oras, si o sa-l schimb pe w-e. Dar e posibil sa mai iau Varadero si seara, de aia as vrea sa pot avea acces la garaj fara sa stresez pe cineva tot timpul...

Ce motor este sau mai bine spus ce motor doresti sa ti in garaj?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa vezi la profil, am un CBF si un Varadero. In principiu, o sa tin Varadero in garaj in timpul saptamanii, ca nu e motor de oras, si o sa-l schimb pe w-e. Dar e posibil sa mai iau Varadero si seara, de aia as vrea sa pot avea acces la garaj fara sa stresez pe cineva tot timpul...

 

 

Din pacate la profil nu scria si pe care doreai sa-l ti in garaj. Pentru cbf iti puteam oferii loc pentru varadero insa nu, este prea mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Pentru cei care nu merg la Sonishpere maine seara, va asteptam la WATT club la o petrecere campeneasca cu fasole cu ciolan, ceapa,slana,tuica,etc /index.php?showtopic=545034

Pastram tuiculita, bere la rece,de-ale gurii si pentru cei care s-au agitat pe la concerte .

 

Sambata o luam de la capat cu Marea Reveneala! Zeama de varza e din partea casei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai scrie nimeni in topicul asta?

Sunt si eu mai nou pe-aci si as vrea si eu sa stiu pe unde va intalniti si cand, poate daca am timp dau si eu o fuga.

Statia troleului Poiana Muntelui. la terenurile de tenis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Statia troleului Poiana Muntelui. la terenurile de tenis

 

Primiti si scutere, sau doar SS-urile au ausweis? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kassule, eu m-am dus si cu bicicleta si nu m-a alungat nimeni.

 

Mdeah... bicicleta vine sapt viitoare... pana atunci sa traiasca RATB-ul...parca are taman acolo statie... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cea mai mare intrunire a motocilistilor din tara este pregatita in aceasta perioada la Bucov, in judetul Prahova (9-11 iulie). Avand in spate o traditie in astfel de evenimente, de data aceasta se intentioneaza ca festivalul sa devina una dintre cele mai importante manifestari dedicate pasionatilor de motociclete. Bineinteles, atmosfera rock este cea care va da startul distractiei.

 

De data aceasta, invitati precum TRUDA, N.E.G.A.T.I.V., THUNDERSTORM, NEXUS, ACT, 9,7 RICHTER, BUCIUM, UP TO ELEVEN, LEGACY si INCIPIENT vor „incalzi” atmosfera si vor incanta urechile publicului. Marea surpriza a intrunirii va fi trupa BRAINSTORM din Germania, trupa care a zguduit de zece ani incoace rockmetalul Europei. Invitatii concerteaza pentru prima data in Romania la cel mai mare eveniment dedicat motociclistilor si iubitorilor de muzica „grea”.

 

In cele trei zile de festival veti avea parte din plin de bere, tuica, slana si multa distractie. Nu vor lipsi nici parada moto si consursurile cu multe premii. Intrarea va fi 30 de lei, iar pentru fiecare biker si insotitorul sau vor fi oferite cate cinci beri, incluse in pret. Costul berii va fi de numai 2,5 lei. Pentru cei care vin de la mare departare, sunt puse la dispozitie locuri gratuite de campare. Festivalul va fi incununat de un adevarat spectacol de artificii.

 

Va asteptam la o intrunire moto cum n-a fost vreodata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Stiti vreun garaj liber prin Taberei? Imi trebuie pentru moto si masina.

 

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-mi un telefon sa vorbim. Stiu un garaj disponibil si gol la Valea Ialomitei, chiar langa garajul meu. M-a abordat proprietarul acum cateva zile si am pastrat nr. de tel.

 

Tel. 0722.748.422 - Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-mi un telefon sa vorbim. Stiu un garaj disponibil si gol la Valea Ialomitei, chiar langa garajul meu. M-a abordat proprietarul acum cateva zile si am pastrat nr. de tel.

Tel. 0722.748.422 - Bogdan

 

Merci.

Vorbim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...