Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

Inchiriez 1 loc in garaj Valea Ialomitei.

75 roni pe luna,apa,caldura,usa metal,broasca+lacat.

Rog seriozitate.

0761609944

id mess/e-mail=wawessh@yahoo.com

Valabil de la 1 septembrie(si mai devreme daca e urgent)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Unde anume la Valea Ialomitei ?

Eu sunt interesat.

Inchiriez 1 loc in garaj Valea Ialomitei.

75 roni pe luna,apa,caldura,usa metal,broasca+lacat.

Rog seriozitate.

0761609944

id mess/e-mail=wawessh@yahoo.com

Valabil de la 1 septembrie(si mai devreme daca e urgent)

 

Nu sunt motociclisti in Dr Taberei ????????????????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Prezent.Dr Taberi zona Drumetului.

Doar la mine in zona sunt 8 motoare (intro raza de 5 blocuri). Da pe aici e pustiu.

 

Seara de seara eu stau vizavi de strandul Moghioros pe bucla si ii vad cand tot vin si pleaca :-< Doar ca in afara de intrunirile din parc ( la Poiana Muntelui ) nu prea am vazut asemenea actiuni. O sa imi iau si eu permisul acum pe 21 si sper sa dau de " ei ". Daca nu, vin la tine la Drumetu :))

 

salutare.sunt nou in bucuresti,sunt nou pe motor deci nu cunosc pe nimeni...stau in militari,am o honda cbr 600 2003 si vreau sa stiu pe unde si cand se fac intruniri?multumesc..

 

Cred ca tu ar trebui sa intrii pe pagina celor din Militari daca tot stai acolo. Dar daca te atrage Drumul Taberei you're more than welcome !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

biancocellest bafta la examen.

Ar fi ceva sa ne intalnim si noi la o cafea. cum se facea cu ceva timp in urma in parcare la Bila.

A cei din militari se intalnesc joia in politehnica la coloana langa rectorat.

 

 

Cum sa nu, numai ca examenul meu e pe 21 sept.... Oricum zilele astea aduc mobra in cartier ca am gast garaj si poate ma incumet sa o misc pana la billa :D Doar nu m-o opri Garcea in intersecie la Tricodava :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine asteapta pana iei carnetu. Ca nu mai e mult.

 

In conditiile in care mobra asteapta in garaj, 15 zile mi se par foarte mult timp din pacate....

Mai am 3 sedinte la scoala pe care le voi " rezolva " saptamana viitoare cand ma voi si programa la examen.

La sala stau bine, pe DRPCIV iau simularile cu 18, 19 chiar si 20 cat despre traseu, instructorul mi a zis ca ma descurc perfect numai sa nu ma las dominat de emotii la examen.

E bine ca voi da printre primii ( poate chiar primul :) ) si voi termina circul mai repede. Ar fi ok sa nu pic la politista de care am auzit ca e cam a dracu ci la politistul care e un tip foarte obiectiv. Grija mea cea mare este ca voi da examenul pe o mobra pe care o voi testa in ziua aia ( ori un gn ori un ybr ).

Sper sa fie bine :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spor. daca faci poligonu ok, nu trebuie sa te gandesti la care politist e acolo.nu are de ce sa te pice.si daca nu gresesc trebuie sa ai 22 nu 18-19-20-21 la sala.si la ultima sedinta iti da dosaru cu care a doua zi te duci la pipera te programeaza la traseu si dai sala pe loc.

si cum am mai zis lasa mobra pana iei permisu. ca nu se stie cum dai nas in nas cu politia si dupa aia ... sau se intampla ceva la cum se conduce prin bucuresti si gata cu condusu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt motociclisti in Drumul Taberei,dar eu caut pe cineva serios de care sa nu trag sa aduca un rahat de 75 roni pe luna.

:scratch:

 

Garajul se afla la capatul lui 90,91.

Valabil inca.

 

0761609944

mess/e-mail:wawessh@yahoo.com

Editat de wawessh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spor. daca faci poligonu ok, nu trebuie sa te gandesti la care politist e acolo.nu are de ce sa te pice.si daca nu gresesc trebuie sa ai 22 nu 18-19-20-21 la sala.si la ultima sedinta iti da dosaru cu care a doua zi te duci la pipera te programeaza la traseu si dai sala pe loc.

si cum am mai zis lasa mobra pana iei permisu. ca nu se stie cum dai nas in nas cu politia si dupa aia ... sau se intampla ceva la cum se conduce prin bucuresti si gata cu condusu.

 

 

La sala sunt 20 de intrebari si ai voie sa faci 3 greseli deci ce e sub 17 e picat.

Ma asteapta o saptamana viitoare senzationala: tre sa bag mobra la impozit, sa i fac autenticitatea la rar, asigurare, sa merg la politie pentru numere, sa termin sedintele si sa dau sala. Dar macar stiu ca scap de niste griji.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

??????? 20. am ramas in urma.

 

A si vezi la rar cum mai e cu programarea.

La finaciar scapi intr-o ora maxim. cu tot platit impozit si alete chesti.

Asigurarea o faci cand te duci la pipera sa-ti faci talonu si numerele, e plin pe acolo.

 

 

Si cu garaju, aiurea la 75/luna e chiar rezonabil. mai ales ca ai zis ca e si incalzit. spor la treaba.

Editat de Simpson_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat astazi sala bigstar.gif

 

Mai ramane poligonul miercurea viitoare beer.gif

Ala e un fleac..deja poti sa te consideri posesor de cat. A..Cine nu reuseste sa faca poligonul, clar nu are ce cauta pe strazi :scratch:

Totusi iti urez succes, cu toate ca nu ai nevoie..lasa emotiile acasa si nu te grabi(stii ce se spune despre graba)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala e un fleac..deja poti sa te consideri posesor de cat. A..Cine nu reuseste sa faca poligonul, clar nu are ce cauta pe strazi :scratch:

Totusi iti urez succes, cu toate ca nu ai nevoie..lasa emotiile acasa si nu te grabi(stii ce se spune despre graba)

stai linistit ca sunt multi care nu stiu nici macar legislatia...si tu vb de poligon..trezeste'te!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima ora de condus. L am ugat pe instructor sa ne arate cum o ridicam pe cricul central. Nu prea am inteles eu asa bine tehncia aia dar cu toate astea am reusit sa ridic un cb de 210 kg. La final m ma chinuit sa ridic un gn de ma luasera naduselile. Sper sa nu ma fac de ras miercuri ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la mine 2 locuri in garaj.......85 lei luna si primiti in banii astia urmatoarele: garaj dotat cu orice unealta mecanica pentru intretinerea motorului dvs., apa rece, incalzire, usi fier, tv, internet si ca bonus mai sunteti vecini cu un garaj in care mai stau 5 motoare. contact.in semnatura mea :rolleyes: :cheers: aleea istru nr 2 bloc A13

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...