Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

In toamna lui 2011 m a provocat un zx10 la o cursa chiar la ceas la moghioros inspre poiana muntelui :) Daca tu erai, felicitari :))

 

Nu am in cap chestii de genul asta, dar daca e vrun coleg de drum cu chef de joaca, ma bag :)

Prima oara a fost albastra, dupa aceea a devenit alb - negru mat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu sunt somer, deci sunt ok si cu ora 20:00. Sper sa nu se intunece si sa nu ii mai vad R6 lui Costi banana.gif

 

 

Hmmm....nu este mare lucru de vazut: R6-2002, colorit standard rosu-alb......ce este frumos la ea sunt numarul si toba (Akrapovic)

 

Da' nu mai bine schimbati ora 19 cu 20? Mai ales ca vine vara si se intuneca la 22. Nu de alta, dar majoritatea ajung acasa pe la 20 .

 

 

Pai noi ne strangem la 19....dar nu a zis nimeni ca dupa 19 se inchid portile, puteti venii si mai tarziu!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine a mai fost pentru ITP la:

 

SC CONCEPT CAR SERVICE VEST SRL

 

Bd-ul. Timisoara nr. 76D, Sector 6, Bucuresti

 

Ma intereseaza daca au fost probleme pentru tobe sport cu db-killer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine a mai fost pentru ITP la:

 

SC CONCEPT CAR SERVICE VEST SRL

 

Bd-ul. Timisoara nr. 76D, Sector 6, Bucuresti

 

Ma intereseaza daca au fost probleme pentru tobe sport cu db-killer.

 

 

Pe 24 Aprilie expira si al meu si aceiasi problema o am si eu....in cazul in care aflii ceva, te rog sa-mi spui si mie.

Ms.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 24 Aprilie expira si al meu si aceiasi problema o am si eu....in cazul in care aflii ceva, te rog sa-mi spui si mie.

Ms.

Apelati cu incredere...este pe langa ant 1 sunati si va explica cum ajungeti.

post-63020-0-64600800-1332925237_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept pareri despre ITP-ul asta.Stau la 50 m de el.Stiu si eu locuri unde sa fac fara griji.Ideea e ca e foarte aproape asta.

Poate stie Bogmad mai multe ca vad ca a fost acolo.Poate a auzit ceva de tobe sport(cu db-killer).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept pareri despre ITP-ul asta.Stau la 50 m de el.Stiu si eu locuri unde sa fac fara griji.Ideea e ca e foarte aproape asta.

Poate stie Bogmad mai multe ca vad ca a fost acolo.Poate a auzit ceva de tobe sport(cu db-killer).

 

Daca e vba de cel de pe Tmisoara, luni a fost un prieten de al meu. In primul rand taxa este de 100 de lei, nu 80 cum precizeaza dansii ;) si citez " restul cat doriti dumneavoastra " ;)

 

Astept pareri despre ITP-ul asta.Stau la 50 m de el.Stiu si eu locuri unde sa fac fara griji.Ideea e ca e foarte aproape asta.

Poate stie Bogmad mai multe ca vad ca a fost acolo.Poate a auzit ceva de tobe sport(cu db-killer).

 

Wawesh, te asteptam vineri ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ca ieri Costi ? :))

 

 

Aseara am terminat ambreiajul de montat..........in seara asta daca se mai anunta cineva.............hop si eu!!!;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am cum sa ma misc cu mobra pana nu imi rezolv cu ambreiajul.As veni pe bicicleta :lol:

 

 

Merge si asa.... :lol:

Editat de costi_pci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...