Sari la conținut

Accident Filmat!


cipone
 Share

Postări Recomandate

lasa ca asa le trebuie.... se vede ca erau pe sens interzis... se pot vedea semafoarele verzi pe ambele benzi la intrarea in tunel... si mai mult... erau si urmariti de politie...

 

inconstienti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu poti sa sti sigur in ce stare erau. poate in prima faza s-au ridicat alimentati de spaima cu girofaruri din spate ,da cine stie ce rupturi aveau inauntru. Cam tare impactul sa nu isi rupa chiar nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o prima faza pot spune ca soferul a avut bulan de BULAN pentru ca cel cu masina neagra s-a oprit, altfel ii facea capul afis. Poate aproape la fel de bulanos a fost si pasagerul dupa acel test de lansare pe orbita scapat de sub copntrol sau decolare nereusita, nici nu stiu cu sa-i zic, putea sa pice-n cap si-si rupea gatul ca sa zic asa, poate la cap il proteja cat de cat casca.

Aproape sigur au amandoi hemoragie interna, coaste rupte, tot tacamul, iar astronaucul precis are si ceva oase rupte pe la picioare (ma mir ca a scapat cu coloana intreaga :) ). Poate gresesc, dar la cat de violent a fost impactul ... Ca si om sper sa fie OK cei doi :finger: , dar tot ca si om sper sa fie pedepsiti daca intradevar erau infractori si incercau sa scape. :bounce:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :ok: :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se ridica si merg .. nu ai ce fracturi sa ai grave daca mergi.

capetele sunt intregi, coloanele la fel.

picioarele nu au fracturi de femur sau fracturi duble. articulatiile nu sunt rupte..

ce vrei mai mult ?

daca au hemoragie interna ? foarte posibil dar pe afara arata perfect si faptul ce unu merge iar celalat fuge arata ca oasele sunt ok ..

coastele daca sunt rupte nu au perforat plamani sau ceva.. .oricum sunt extrem de norocosi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca e prea tarziu pentru mine .. nu vad nimica in filmuletz.. ma duc sa ma culc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca motorul a fost furat si .....politzia il urmarea....si ala era un incepator de pe motor cum dracu sa nu vada masina....??? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala cu casca e lovit rau :crack: deabia se taraste :wave: nu e funny :hug:(

nu avea cum sa vada masina pt ca venea din pasaj ....

mi-ar fi placut sa treaca ei printre masini si sa se faca praf politia :eek:) =)) :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala nu cred ca era motociclist de profesie ci mai degraba unul care a furat un motor, daca mergea printre benzi nu avea nici o problema si scapa si de politie, dar ala vad ca s-a blocat pe frana spate si s-a dus direct in taxi, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciudat, groaznic dar si in acelasi timp amuzant!!

Totusi nu intzeleg de ce nu a intrat printre cele 2 masini care veneau din fatza??? Era foarte simplu!!

:wave:

 

Ca poate nu avea loc sau era n00b ? :crack:

 

Oricum, dupa un asemenea impact, s-o fii ridicat el de spaima ca e politia pe urmele lui, dar cred ca avea mai toate sparte prin el, nasol !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca motorul a fost furat si .....politzia il urmarea....si ala era un incepator de pe motor cum dracu sa nu vada masina....??? :crack:

 

e posibil sa nu fi vazut traficu care vine din cauza ca iesirea din tunel se face printr-o... rampa normal :wave:..

 

La un moment dat motoristul incepe sa faca usor stanga-dreapta , inainte ca masina sa apara in cadrul camerei, insa motoristul a vazut-o , si face stanga-dreapta , indecis fiind pe ce parte sa o ocoleasca. Greseala de incepator, si panica te cuprinde, facand loc greselilor.

 

Io, daca as fi alergat de Politie, iesind dintr-un tunel cu sens unic, io nepurtand casca si fiind si pe contrasens....... ash ........ mai bine sa nu ajung in situatia aia :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:wave: urat filmuletz... da' la ce se gandea ala care conducea motorul?! da-i in "byp" de gabori... ii fac eu , nu?! se cam vede ca e incepator... cum dreaqu sa o iei pe sens unic?! de-asta tre sa faci scoala de motocicleta :crack: macar sa nu intri pe sens unic... :hug:

pacat de oasele si organele interne ale tipilor, da' nu stiu la ce te puteai astepta....viteza+incepator+fara casca +politia dupa tine...

inconstienti...

:eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dureros si amuzant...

sper sa nu aiba nimic grav...si nici garda sa nu ii fi prins...dar nu cred au atit noroc...

oricum...ca idee...cind te fugareste garda in trafic meri intre benzi...ca sa te poti strecura...nu conteaza ca esti pe sens invers...asta nu tine de scoala de soferi...ci de spirit de orientare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...