Sari la conținut

Ce Asta Fratilor?


adrryann
 Share

Postări Recomandate

Fratilor Ce mamifer e asta?Se merita sa o fac?

hai cu ijuuuu :drink: marfa atashu :bounce: daca are acte, fie ele chiar vechi, merita... :) izh ruginit si frumos...nimic mai placut decat o reconditionare, si nu stiu daca e bine sa o duci la sablat sa dea rugina jos ca mi-e ca dispare de tot, asa ca , smirghel sau perii de sarma :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor Ce mamifer e asta?Se merita sa o fac?

 

Eu in locul tau nici nu as mai sta pe ganduri :crack:

Spor la lucru si sa ne ti la curent daca te apuci de ea :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ij 350 cam din 60 si ceva(cred)

made in russia , consum minim 5,5 L la suta

valoare doar sentimentala

ce e gratis nu e scump , daca poti sa il iei gratis poate ca merita , altcumva nu , ca e prea ruginit, si pierzi cam 40 la suta din piese(cel putin)

aici cam asa e...da uite ca sunt unii nebuni care ar da bani pe asa ceva, ca mine :D asa ca...sunt disponibil...ar fi o mare incercare pt reconditionat asa ceva...arata ingrozitor :eek:

 

Eu in locul tau nici nu as mai sta pe ganduri :hug:

Spor la lucru si sa ne ti la curent daca te apuci de ea :ok:

 

da ma, da sa-i ceara putin pe ea sau sa fie moca, cum a zis Radu :crack:

 

spor la treaba Adriane...ai mult de curatat, si e bine ca are piesele...inafar de carburator nu prea par lipsa multe :wave: sa ne tii la curent :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

ij 350 cam din 60 si ceva(cred)

made in russia , consum minim 5,5 L la suta

valoare doar sentimentala

ce e gratis nu e scump , daca poti sa il iei gratis poate ca merita , altcumva nu , ca e prea ruginit, si pierzi cam 40 la suta din piese(cel putin)

 

consum 3.5 afara daca e reglat de cineva care chiar are treaba cu ele, clar nu unu ca tine!!! si nu pierzi 40% din piese!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai fratilor vrea 2 mil pe ea.nu stiu daca mai are acte in caz ca nu le au ros soarecii.are nr.de inmatriculare pe aripa.nr vechi.motorul este blocat.am desfacut capacul de la platina si cu toate ca ea arata asa in int.nu are pic de rugina.instalatia este intreaga.iar rugina nu este adanka.are tabla groasa si nu e mancata.atasul e haios

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

consum 3.5 afara daca e reglat de cineva care chiar are treaba cu ele, clar nu un putzopalmist ca tine!!! si nu pierzi 40% din piese!

:crack: :wave:

 

ce te face sa crezi ca poti sa mi te adresezi cu expresii dintr-astea? ne cunoastem cumva si nu stiu?

 

 

oricum, cred ca esti mult prea optimist cu 3,5 consum la un ij

Editat de radoo_mondialu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai fratilor vrea 2 mil pe ea.nu stiu daca mai are acte in caz ca nu le au ros soarecii.are nr.de inmatriculare pe aripa.nr vechi.motorul este blocat.am desfacut capacul de la platina si cu toate ca ea arata asa in int.nu are pic de rugina.instalatia este intreaga.iar rugina nu este adanka.are tabla groasa si nu e mancata.atasul e haios

intreaba-l daca are actele, sincer, ca altfel o iei sa te uiti la ea :wave: sau daca macar e proprietar, ca poate poate scoate acte noi, ca exista in evidenta, logic :crack:

 

da, atasu e marfa, si se poate face toata, da e mult de curatat :hug: bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

consum 3.5 afara daca e reglat de cineva care chiar are treaba cu ele, clar nu un putzopalmist ca tine!!! si nu pierzi 40% din piese!

stresule

omul poate nu a stiut!!!

!!!de consum poate are dreptate a lui baluba(fratemio)consuma si mai mult da cu carb original!!daca ijul tau consuma 3 iti dau un plin :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai fratilor vrea 2 mil pe ea.nu stiu daca mai are acte in caz ca nu le au ros soarecii.are nr.de inmatriculare pe aripa.nr vechi.motorul este blocat.am desfacut capacul de la platina si cu toate ca ea arata asa in int.nu are pic de rugina.instalatia este intreaga.iar rugina nu este adanka.are tabla groasa si nu e mancata.atasul e haios

vrea 2 mil.?raspuns:esti nebun?ia de-aici 700 si mars ca nici la remat nu ti-l mai ia in starea asta .nu de alta dar aia nu pot topi rugina.din cate stiu eu.nu fi nebun sa iei asa ceva!eventual pe post de ancora. :crack: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrea 2 mil.?raspuns:esti nebun?ia de-aici 700 si mars ca nici la remat nu ti-l mai ia in starea asta .nu de alta dar aia nu pot topi rugina.din cate stiu eu.nu fi nebun sa iei asa ceva!eventual pe post de ancora. :hug: :eek:

tie de ex nu ti-ar place sa te apuci de asa ceva?ca mie da :ok:

 

asadar, calcul...deci, nu sablat, ca dispare cred :finger: munca titanica la curatat rugina, si in vopsit sa zicem 3 mil...groaza de pe lume e la cromat, ca la cate sunt de argintat viu acolo te ia toate bataielile :crack: bine ca nu are si gauri in tabla ca aveai de kituit :D ...

 

2 mil, daca are acte merita pt un pasionat :ok:

 

PS:AR TREBUI SA NE NUMIM MOTOCICLISTI MASOCHISTI :wave: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

:wave: :hug:

 

ce te face sa crezi ca poti sa mi te adresezi cu expresii dintr-astea? ne cunoastem cumva si nu stiu?

oricum, cred ca esti mult prea optimist cu 3,5 consum la un ij

 

 

scuze, eram cam beat aseara si cand sunt beat ma axprim cam acid! :ok: :crack:

 

nu, nu sunt optimist deloc! 80 kmh, pinion de 21, carb. k-28 original! :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carburatorul ala e K65 iar viteza cu care am mers a fost 60 maxim 70 (poate la vreo vale sa fi mers si cu 80).

Ce ai uitat sa spui e ca eram 2 pe ea, lucru care conteaza mult.

Consumul de 3.5% e realist in conditiile in care mergi fara atas,motorul e bun, carburatorul, e bun, nu bate vantul ( sau bate doar din spate) afara e cald, nu ploua, nu urci , accelerezi foarte lin , nu depasesti 70, preferabil 60 ( asta pt ij-urile vechi , la planeta poate chiar 80)

In rest cu 2 persoane si mers constant cu 90 ( reali) papa cam 5% astea mai vechi, cele mai noi nu stiu exact

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...