Sari la conținut

Motorrock.ro


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

Pina la urma tot raul e spre bine pentru ca aveam o vreme de 18-20 mai de pomina, o fi ploaia obisnuita la MotoRRock da anul asta desii ea ne-a vizitat noi am pacalito si pe 8-10 iunie sigur e ocupata :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 279
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ca sa avem motive de inchinat pahare cat mai multe haideti sa ca spun ceva despre distributie....incep cu o trupa pe care am anuntat-o tot eu, aici pe forum si anul trecut: TROOPER. Nu am sa va povestesc iar istoria lor, ea poate fi gasita pe topicul in care anuntam Motorrock III...Tin numai sa va spun ca TROOPER au acum o surpriza foarte foarte speciala pentru motociclistii care vin la MOTORROCK IV....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legionarule modifica coundownu ala deoarece vineri 8 iunie la 20.00 deja sintem deja cu motoarele in plin la cel de-al treilea concert al serii! :cheers:

Atentie asadar avem atit de multe trupe si de valoroase incit concertele o sa inceapa :cheers: de vineri de la 18.00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry... :cheers:

 

Am modificat in postul meu initial.

 

@morpheus: da, mah, asa de sete imi e :cheers: :cheers: Ne vedem acolo, sper. Ca tot nu prea apucam sa ne vedem in Buc, mai ales ca stam si f departe unul de celalalt (adica la o statie distanta).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ipi ipi ieii ieii :cheers:

 

numa' vesti bune :cheers:

 

cred k o sa iau nemotivat :cheers: la munca

 

 

ne vedem acolo

 

 

rock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Programul are sa fie extraordinar si va incepe inca de vineri devreme rau! asa ca trebuie sa va grabitzi sa ajungetzi cit mai repede :cheers:

Detaliile despre trupe f f f curind, in orice caz cum vam obisnuit o sa cam fie si inca din belsug :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU uitatzi de concursul de soft enduro, cross si de atv de pe circuitul de pe fundul lacului secat, circuit pe care l-am facut saptamina trecuta si arata super super, o sa punem si poze in curind. Premiile la concursuri sint importante!

 

Si pentru ca ne plac stralucitoare si frumoase:

 

Pentru absolut TOATE motocicletele prezente la MotoRRock 4 va oferim spalare gratuita la cea mai noua si cea mai performanta tehnologic (fara perii) :cheers: spalatorie care se afla chiar pe soseaua de acces spre parcul Bucov dinspre Ploiesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pentru ca ne plac stralucitoare si frumoase:

 

Pentru absolut TOATE motocicletele prezente la MotoRRock 4 va oferim spalare gratuita la cea mai noua si cea mai performanta tehnologic (fara perii) :cheers: spalatorie care se afla chiar pe soseaua de acces spre parcul Bucov dinspre Ploiesti!

 

Mama, ce coada o sa fie acolo.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru absolut TOATE motocicletele prezente la MotoRRock 4 va oferim spalare gratuita la cea mai noua si cea mai performanta tehnologic (fara perii) :cheers: spalatorie care se afla chiar pe soseaua de acces spre parcul Bucov dinspre Ploiesti!

 

Hm, astept sa vad ce nazdravanie ati mai pus la cale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Pentru absolut TOATE motocicletele prezente la MotoRRock 4 va oferim spalare gratuita la cea mai noua si cea mai performanta tehnologic (fara perii) :cheers: spalatorie care se afla chiar pe soseaua de acces spre parcul Bucov dinspre Ploiesti!

 

daca reusesc sa aduc doua mopedute clasice, dintre care una reconditionata pana la ultima piulita, le spalam si pe ele? :crack:

 

deci, am examen pe 8, sa vad si pretena ce examene are, si in functie de astea si reconditionarea motorului, venim, cu sau fara moto, venim....anu trecut am fost, fara moto, am stat doar 12 ore ca timpul nu mi-a permis mai mult, si tot a fost superb...

 

felicitari, si sper sa ne vedem sanatosi acolo :cheers:

 

PS: bai sa faceti cumva cu tarabele cu tigari ca anu trecut a fost foame mare...imi aduc si acum aminte cum dadeam 50 de mii pe o tigara si nimeni nu imi dadea, care avea :lol:

 

bafta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...