Sari la conținut

Motorrock.ro


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

@LordSith: A fost o gluma, n-am vrut sa ma folosesc de ecuson... si defapt nici nu m-am folosit. Un tip de la un dozator mi-a zis ca pot sa beau 3, 4 beri daca am ecuson din ala, ce era? Sa il refuz?! Si de altfel l-am si intrebat pe Dan, si eram gata sa dau berile inapoi daca era cazul :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 279
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator DARK-RIDER-82

FELICITARI organizatorilor pentru intrunire ! chiar a fost frumos , cu unele exceptii... Ala cu simsonu' cu atas era "plecat tare de acasa".... chiar nu am reusit sa-mi dau seama CE vroia el sa arate prin schemele alea pe care le facea... numa' pe mijloc sa nu fi mers la plimbare... se suia pe tine cu tot cu atas.. ah si mai este ceva: cat am fost cu amicii sa mancam ceva (ca eram lihniti de foame), Kawasaki-ul amicului meu(ZX-9R) ziceai ca era motocicleta nimanui; adica ORICINE putea sa se joace pe el, sa-l calareasca , zgarie , chiar nu conta ce DREAQU face pe el...inclusiv acei 4 tzigani boratzi pe care i-am surprins(sau m-au surprins ei pe mine :peace: )incalecandu-l si fotografiindu-se de zici ca era vreun ZZR-1400 NOU NOUT, iar cand i-am intrebat , citez: "ce face-ti mai baieti aici ?!" raspuns de manelist retardat si (cuvant urat): "ce verde mijto mancati-as , putem sa facem o poza pe el?" de parca n-as fi vazut ca deja erau toti pe el... ACUMA poate exagerez eu , dar nu am vazut la nici o intrunire (la care am fost ) tigani ... sau pe vreunul sa se suie pe motoru' altuia fara sa intrebe macar: "pot sa imi asez kuru de cioara pe bijuteria ta de motor? " dupa treaba asta mi-a trecut TOT cheful de intrunire si mie si amicilor mei... pe care i-am chemat intre timp(ne-am dus prin camping sa vedem si noi care-i treaba cu intrunirea...eu sa-l caut pe STRESS L&P pe care nu l-am mai gasit ...) bineinteles ca in urmatoarele 10 minute ne-am echipat si am taiat-o acasa ca ne-am cam indispus... cu toate ca Parada a fost superba , SUNT CURIOS DACA STIE CAREVA CATE MOTOARE AU FOST? ca eu cat vedeam cu ochii erau numa motoare si in fatza si in spate si stanga/dreapta... :) nu cred ca o sa mai fie vreo intrunire mai reusita(dar, poate , cine stie? :) poate la brasov?! :) cum a spus si orbul: VOM TRAI SI VOM VEDEA!

INCA O DATA FELICITARI ORGANIZATORILOR (dar nu mai primiti tigani in camping....)ca nu-i a buna niciodata.... :moron:

CIAO! :smoke:

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ DARK-RIDER-82: Dap, parada a fost misto (cu exceptia de rigoare). La tv au zis ca au fost cca 1500 de motoare... si nu cred ca au exagerat cu mult.

Am vazut la parada o faza superba si tare sper ca a inregistrat-o careva: la intrarea in Ploiesti, era un mopedist pe acolo, tare fericit, care se strecura printre motoare (mergea putintel mai repede) si facea un fel de wheelie printre noi. Mergea ce mergea, mai tragea de 3-4 ori de el si-l ridica, mai se odihnea putin, iar il ridica.... si tot asa. Era obositor pt el, ca se vedea cum gafaie (el- mic si slab), dar era tare fericit si avea un zambet pana la urechi.

A fost faza de desene animate.... un fel de broscuta sau iepuras care topaia fericit printre floricele.

A inregistrat-o careva? Macar poza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind un eveniment incadrat in zilele Ploiestiului, iar intrarea fiind libera.. nu prea avem cum sa facem o discriminare .. sau o "selectie" a celor care intra la MotRRock .. insa la cele 2 zone de campare moto (unde se intra numai pe baza de bratara) io zic ca a fost super Okey, datorita in primul rand fratilor de la DAC MOTORS.

Io pana acum nu am auzit de vreo casca furata in aceste 3 zile, si cred ca a fost pana acum unul dintre cele mai mari evenimente de acest gen organizate pana acum.

 

Oricum.. in spatele unei zone de campare era o ditamai parcare care numai jumatate a fost ocupata. La acea parcare nu aveau acces cei din afara, cei care doar doreau sa "vada motoare", fiind imprejmuita cu garduri.. insa nu prea multi motoristi au ales sa-si parcheze acolo motoarele.

 

Despre cei beti / inconstienti care merg aiurea printre ceilalti, ne cerem scuze.. insa cu cat sunt mai multi motociclisti la un eveniment... cu atat mai mult creste si numarul celor care se dau "in spectacol".

 

La fel si la parada.. una e cand sunt 200 de motoare.. poti sa te mai iei de unu altu, sa-i atragi atentia sa nu mai faca prostii si sa mearga normal, in grup, la parada... insa cand numarul lor e undeva la 1000 .. e greu sa mai faci ceva, ca sa nu mai zici ca nici macar nu poti sa vorbesti cu unii.

 

De asemeni, am observat ca si numarul celor care s-au "incaierat" a fost destul de mare.. insa peste 95 % din ei erau din terminatii aia de pusti ratati care au venit doar sa aculte niste concerte gratis , sa se imbete ca porcii din vodka si sa cerseasca 5.000 de lei dimineata.

Din cate stiu io, nici un motociclist nu a fost implicat in aceste "incaierari".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

hmm, parca era un tip cu ceva gen moped(sau motor mic... :wave: ) da' era rosu sau visiniu :) da' cand era pe roata fatza cand era in whellie...oricum mi s-a parut destul de riscant la cati eram inghesuiti... oricum, se vedea ca era fericit( CINE N-A FOST?! :) )

EU SIGUR MA "ABONEZ" LA INTRUNIREA ASTA DE LA PLOIESTI :) E PREA APROAPE , ORGANIZATORII SUNT PREA PRICEPUTI , TOT E PREA FRUMOS ,CA SA ITI PERMITI SA O PIERZI!!! :moto: SI SCUTER DE AVEAM SI TOT VENEAM :moron: "senzatie majora cu 50km/la ora"

 

 

nu-i bai "POISON" , numai ca stii vb aia: "gestul conteaza" :D asa a fost si cu indienii aia....!bine ca v-ati facut VOI,ORGANIZATORII TREABA asa cum trebuie, ca pan'la urma orice padure are uscaturile ei... dar numarul motociclistilor a fost impresionant.... :scratch: mi-a facut o deosebita placere Parada :peace: am vazut motoare cat pt. un an :smoke: si nici unul n-a zis "da-te mai incolo" !

TINETI-O TOT ASA!

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai tu poti sa te duci acolo cand vrei mah Cristi .. dai si tu 20 de mii la intrare intr-o zii si te dai acolo pana ramai fara benzina :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI organizatorilor pt aceasta intrunire!

Cred ca a fost cel mai fain si tare event moto ce a fost vreodata organizat pe la noi si ca numar de participanti si ca amploare.

Exceptionale si cazarea si paza la "tzarc" unde mai era loc de inca vreo 30-40 motoare si concertele si concursurile si berea ieftina si rece de la care m-a cam durut capatzana la intoarcere(o fi fost de la Bergenbier sau de la cantitatea ingurgitata?).

Bine...tzigania de pe alei, care nici n-a fost chiar atat de exagerata sau insuportabila, era inerenta la ditamai eventul.Mosu' ala cu Simsonul cu atas(adica "saxofonistul satanist" de anul de la Targu Secuiesc) puteau ,cred, lesne sa-i puna frana colegii de club/zona si chiar nu stiu de ce n-au facut-o.Dar nici chiar astfel de evenimente "stranii" nu au reusit sa ne strice distractia.

Foarte frumos a fost baieti, ne vedem la anul!

Editat de S George
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tare motorrock-ul....mult mai bine organizati decit in alti ani.Spatiu de campare bine pazit ,fara scandal printre corturi la ore tarzii din noapte sau ma rog nu am auzit eu(alcoolul bata-l vina),muzica nota 10 ,nu tu coada la mancare si la bere.....doar la wc ca de....lichide s-au consumat la greu.Motociclete cit cuprinde.Cit despre "cocalari"and stuff,asta e,cu timpul o sa se cearna.Cui ii place mai vine cui nu,sta acasa si asculta manele in fata blocului in "conserva" si scuipa seminte

Ce sa mai :lol: :lol: :lol:

FOARTE TARE FRATE!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Excelent!

 

Un eveniment de o asemenea amploare care sa fie atat de bine organizat mai greu! Ma bucur ca am putut lua parte la Motorrock IV! Ma bucur ca am stat fara griji! Mi-am lasat in cort si echipament, si aparat foto... si tot acolo le-am gasit! Silverii ca si Dacii, fac o treaba nemaipomenita! FELICITARI! :lol:

 

Cat de ciumpalacii aia mici... deh! fara ei nu se poate... mai un scandal... mai un cersit si-o casca-n cap...

 

Motociclistii... numai cuvinte de lauda! Pot spune ca suntem o comunitate unde exista bun simt, respect si multa voie buna!

 

Parada a fost ceva coplesitor! N-am vazut in Romania mai multe motoare la un loc! O imagine de vis! Nu am vazut inca o poza facut inainte de urcarea pe pod! Eu eram undeva in spate, si cat vedeam cu ochii, numai motoare. Sirul se pierdea dincolo de pod... Pe margine se faceau poze, se filma si noi eram protagonistii!

 

Sper sa vina multa lume si maine la Guvern! Suntem multi si putem spune ceva. Putem trage un semnal de alarma, atat pentru ceilalti participanti la trafic cat si pentru noi motociclistii! Pentru cei care nu au experienta dar si pentru cei care "cred" ca au prea multa si vor sa faca spectacol!

 

FELICITARI!

 

P.S. parca niciodata nu mi s-a parut mai frumos Ploiestiul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar a fost laser la Ploiesti.

Felicitari tuturor celor implicati in organizare.

Multumiri Dacilor pentru siguranta oferita. Sambata seara se vedea oboseala pe fetele Dacilor si au tot respectul meu pentru asta.

Si Leoncio a fost criminal cand urla dupa unu care intrase in camping si nu aratase brata: "Ba frantule". Super tare.

Si baietii de la Urban Riders au fost la inaltime.

Eu sunt carcotasi de profesie dar de data asta nu am ce sa comentez. Chiar nu am fost deranjat de nimic. Nu s-au mai turat motoare in camping. Au fost toalete din belsug pus padurea primitoare.

Au fost mai putini haotici pe o roata.

A fost super.

Multe multumiri pentru 2 zile minunate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi s-a părut foarte reuÂşit Motorrockul, :lol:

 

felicitări în primul rând Silver Pistons Âşi Primăriei bănuiesc ... :finger:

 

Âşi dacilor care în loc să se dixtreze ca restul lumii, au păzit la zonele de campare, super treabă au făcut acolo.

 

iar concursul de off-road super tare :lol: felicitări tuturor celor care au participat, mie mi-a plăcut de numărul 11 păcat că a ieÂşit nițel în decor, iar tipul cu moto galbenă (kawasaki?) a fost demențial, felicitări pentru efort omule! :lol:

 

cât despre cocalarii care se învârteau pe acolo Âşi se urcau pe motoare :lol: aduceați o jucărie, luați brățara Âşi țineați motorul la loc sigur :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....conncursul de off-road super tare :lol: felicitări tuturor celor care au participat, mie mi-a plăcut de numărul 11 păcat că a ieşit niţel în decor, iar tipul cu moto galbenă (kawasaki?) a fost demenţial, felicitări pentru efort omule! :finger:

 

cât despre cocalarii care se învârteau pe acolo şi se urcau pe motoare :lol: aduceaţi o jucărie, luaţi brăţara şi ţineaţi motorul la loc sigur :lol:

 

 

1... numele lui e marin, e de-al nostru din SP. :lol: In anii trecuti a facut show pe circuit cu o mobra, anul asta a imprumutat kawasaki-ul de la varu... Sa pierzi aripa , saua, rezervorul si sa ai determinarea sa continui si sa duci la capat cursa spune destul de multe despre anduranta bikerului, sid eterminarea sa. (chapeau bas batrane!) :lol:

 

2...din pacate se vede treaba ca inca nu s-a inteles chestia asta: Era o parcare pazita in care aveau acces numai si numai motociclistii. (in campingul cu mesele de ping-pong)... Poate la anul cei care se mai plang inca de intruziunea neavenitilor vor tine cont de faptul ca noi ne dam silinta sa le facem sederea placuta si atat cat putem controla unele aspecte, incercam sa o facem, si isi vor parca frumos motoarele acolo, departe de accesul curiosilor. Au dreptate sa se planga dar si noi avem dreptate sa le spunem ca e si vina lor ca anul acesta nu au aflat ca exista o solutie, lucrurul acesta fiind evident dupa faptul ca in parcare au existat tot timpul foarte foarte multe locuri libere... :baldy: Enfin, problema aceasta a publicului ne-motociclistic am avut-o la fiecare editie, insa anul acesta am observat tendinta de scadere a numarului de oameni veniti sa caste gura si sa faca poze cu motoarele altora. Am avut si noroc de vreme care i-a tinut mai departe pe amatorii exclusivi de de mici si bere+spectacole moca...Dar nu ne putem baza pe asa ceva pentru editiile ce vor urma.. Asteptam si acceptam si alte solutii din partea voastra, atata vreme cat nu se ajunge la "petrecere exclusiv moto"...Noi vrem ca de la an la an MotoRRock sa creasca in calitate si incercam sa tinem cont de "rant-uri". Asadar parcarea exista si va exista si la anul. Alte solutii? :finger:

Editat de Leviathan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1... numele lui e marin, e de-al nostru din SP. :lol: In anii trecuti a facut show pe circuit cu o mobra, anul asta a imprumutat kawasaki-ul de la varu... Sa pierzi aripa , saua, rezervorul si sa ai determinarea sa continui si sa duci la capat cursa spune destul de multe despre anduranta bikerului, sid eterminarea sa. (chapeau bas batrane!) :lol:

 

nu-l Âştiu, dar pe mine m-a impresionat nu doar determinarea sa de a se ține după cel cu enduro, dar Âşi faptul că a ținut să termine toate turele, bravo!

în plus, nu-s vreun priceput în ale motociclismului, dar mie mi s-a părut că omul le are bine cu ghidonul în condițiile în care a ținut mobra aceea cu roatele în jos pe traseul respectiv la viteza pe care a avut-o Âşi motocicleta folosită

 

2...din pacate se vede treaba ca inca nu s-a inteles chestia asta: Era o parcare pazita in care aveau acces numai si numai motociclistii. (in campingul cu mesele de ping-pong)...

 

....

 

Alte solutii? :lol:

 

cred că ar fi util un indicator la poarta parcului care să indice calea către parcarea moto, cei care au venit sâmbătă când deja era plin pe la intrare de pedeÂştrii nu mai aveau cum vedea parcarea decât dacă o căutau la sigur ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

:lol: S-A BAGAT LA CAP! :eek: DATA VIITOARE ACOLO LE PARCAM :( DA' SA FIU SINCER DACA AM VAZUT PARCAREA :lol: (cred ca ochelarii sunt de vina :lol: ...de fapt chiar trebuie sa merg la un control, ca ma doare capu de la un timp...exact ca inainte sa port ochelari :baldy: ) bine ca le-am mai gasit la locul lor :finger:

cu riscul de a ma repeta :finger: : SUPERBA INTRUNIRE :lol:

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a nu aglomera si mai mult decat este cu comentarii topicul dedicat fotografiilor de la Motorrock IV am sa incerc sa raspund aici unor posturi de acolo:

1. Cobra Art => Daca te referi la Hondal portocalie pe al carei rezervor scrie "Fuck Everything / Fuck the world" sa sti ca nu este al lui Boieru ci al lui Raul din Timisoara (prezentatorul festivalului) iar daca ma uit mai bine peste ceea ce a scris Boieru citesc ceva de genul: "... nu ma deranjeaza sa imi dai un mesaj privat, sau sa stam la o bere ..." asa ca eu cred ca a lasat loc de "Buna ziua." dar, ma rog, este problema voastra.

2. Andrada 21 => imi pare rau pentru tine si prietenul tau ca nu ati venit la Ploiesti pentru ca ati pierdut un super festival (este posibil sa fiu eu subiectiv). Cat despre partea cu accesul restrictionat in campingurile moto pot spune urmatorele: Motorrock este un festival organizat in cadrul Zilelor orasului Ploiesti si din acest motiv intrarea este libera insa trebuie, totodata, sa asiguram protectia si siguranta bunurilor celor care vin pe motor de la multi km distanta; pentru aceasta suntem nevoiti sa facem e selectie a celor care intra in zona de campare rezervata motociclistilor si singurul criteriu pe care l-am gasit noi potrivit este motorul insusi. Totusi pentru cei care au venit sa admire motoarele, eu cred ca au fost suficiente in afara campingurilor si aici ma refer atat la cele care umblau libere la plimbare in incinta parcului cat si la cele parcate in zona cortului SILVER PISTONS ca sa nu mai amintesc de parada, unde sigur au fost destule motociclete de admirat si pozat. Imi pare rau pentru disconfortul prietenului tau motociclist venit fara motor insa pe cuvant nu ne putem permite sa credem pe nimeni. Fratii de la DAC MOTORS au facut o treaba extraordinara si tin pe calea acesta sa le multumesc inca o data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din punctul meu de vedere, cine a trebuit sa intzeleaga a intzeles, cine nu, i s`a explicat shi nu o data....wtf?!?

 

per total, cum ziceam mai devreme, felicitari fratzilor silver`i pentru shtacheta ridicata mai sus pentru anul viitor.

 

p.s. venim o data in gashca mare shi va lasam fara ciorba de potroace, ca prea buna a fost :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

catalinsuga

Cred ca de la mine a inceput scandalul. Daca primeam un raspuns cu bun simt cum l-ai dat tu mai sus probabil ca nici nu avea ce sa inceapa asa ca Lord nu stiu cum nu e vorba de inteles sau nu, este vorba de buca si educatie; eu si Andrada am scris frumos si cu bun simt, nu am jignit pe nimeni, cred, nici macar dupa ce am fost jignite. Putin ma intereseaza pe mine ca unii au motoare si eu inca nu-mi permit sa posed unul, asta nu le da dreptul sa-mi vobeasca de sus nici macar aici.

Desi am zis ca voi reveni si la anu' m-am razgandit, nu merita sa bat atatia kilometrii ca apoi cand am o nemultumire sa mi se vorbeasca in halul asta, sunt intalniri si in ardeal care nu se intersecteaza cu nu stiu ce festivale unde lumea stie ce e acela respect, v-as invita si pe voi daca pana acum nu ati avut prilejul, poate o sa invatati sa va comportati ca niste doamne sau domni.

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

catalinsuga

Cred ca de la mine a inceput scandalul. Daca primeam un raspuns cu bun simt cum l-ai dat tu mai sus probabil ca nici nu avea ce sa inceapa asa ca Lord nu stiu cum nu e vorba de inteles sau nu, este vorba de buca si educatie; eu si Andrada am scris frumos si cu bun simt, nu am jignit pe nimeni, cred, nici macar dupa ce am fost jignite. Putin ma intereseaza pe mine ca unii au motoare si eu inca nu-mi permit sa posed unul, asta nu le da dreptul sa-mi vobeasca de sus nici macar aici.

Desi am zis ca voi reveni si la anu' m-am razgandit, nu merita sa bat atatia kilometrii ca apoi cand am o nemultumire sa mi se vorbeasca in halul asta, sunt intalniri si in ardeal care nu se intersecteaza cu nu stiu ce festivale unde lumea stie ce e acela respect, v-as invita si pe voi daca pana acum nu ati avut prilejul, poate o sa invatati sa va comportati ca niste doamne sau domni.

Asfalt uscat

Mi se pare mie sau te cam contrazici ? Acum spui "VOI REVENI SI LA ANUL" , pe cand pe topicul cu poze tzi-ai exprimat niste opinii din auzite , si ai afirmat ca nu ai fost la festival .

Eu zic sa-tzi pui o ordine in idei , si daca intrebai frumos sau cereai explicatzii pt. aceaste masuri de securitate se gaseau cu sigurantza persoane care sa-tzi explice . Insa tu ai aruncat piatra cum ar veni si nu ai citit ce raspunsuri au fost pt. tine continuand pe un topic destinat pozelor prin atacul asupra altor forumisti.

Ar trebui sa-tzi recitesti posturile ca sa intzelegi de ce au fost persoane care tzi-au raspuns cum tzi-au raspuns. Cat despre partea cu invitatul la intalnirile din ardeal , stai tu linistita ca nu asteptam invitatzia ta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare mie sau te cam contrazici ? Acum spui "VOI REVENI SI LA ANUL" , pe cand pe topicul cu poze tzi-ai exprimat niste opinii din auzite , si ai afirmat ca nu ai fost la festival .

Eu zic sa-tzi pui o ordine in idei , si daca intrebai frumos sau cereai explicatzii pt. aceaste masuri de securitate se gaseau cu sigurantza persoane care sa-tzi explice . Insa tu ai aruncat piatra cum ar veni si nu ai citit ce raspunsuri au fost pt. tine continuand pe un topic destinat pozelor prin atacul asupra altor forumisti.

Ar trebui sa-tzi recitesti posturile ca sa intzelegi de ce au fost persoane care tzi-au raspuns cum tzi-au raspuns. Cat despre partea cu invitatul la intalnirile din ardeal , stai tu linistita ca nu asteptam invitatzia ta :lol:

Pe topicul celalt m-ai confundat cu Andrada si la fel ca aici ai vorbit pe langa... nu am zis nimic, aici zici ca ma contrazic desi mai sus am scris clar ,, DESI AM ZIS CA VOI REVENI SI LA ANU...'' nu stiu care e cea blonda dintre noi sincer.

PA PA

 

citind mai bine vad ca din nou ma confunzi cu Andrada... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe topicul celalt m-ai confundat cu Andrada si la fel ca aici ai vorbit pe langa... nu am zis nimic, aici zici ca ma contrazic desi mai sus am scris clar ,, DESI AM ZIS CA VOI REVENI SI LA ANU...'' nu stiu care e cea blonda dintre noi sincer.

PA PA

 

citind mai bine vad ca din nou ma confunzi cu Andrada... :lol:

Eu daca fac o greseala o recunosc , si dap te-am confundat cu Andrada , insa tot nu te dezmintzi , dupa cum ai jignit si acolo , continui si aici . Felicitari , cred ca se vede care-i blonda :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...