Sari la conținut

Motorrock.ro


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 279
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ca sa participi trebuie sa ai 18 ani, sa ai CI la tine, protectii, motor si indrazneala!

 

Premii multe si faine, circuit mic dar smecher - bun si pt incepatori si pentru avansati, hartoape, coclau, fete frumoase, muzica, stunts...

 

Toate informatiile le gasiti AICI

Foarte bine.Am vorbit cu Dragos si ma intalnesc cu el maine.De voi am inteles ca veniti sambata.Poate,poate ma bag si eu la concurs,dar sunt cam zero barat :) si nu vreau sa am oase rupete inainte de bac.Eh,lasa ca vorbim la fata locului. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concursul este deschis oricui doreste, cu sau fara experienta in domeniu. Obligatoriu este sa stie sa mearga pe moto si sa cunoasca ceva limite, ca sa nu ocupe una din salvari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da AWD poti veni din seara asta. La site sunt deja mai multi silveri si mai multi frati din dac motors.... si distractia a inceput deja. eu m-am intors acasa din motive de job...care este ...fir-ar...

Editat de Leviathan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

ma bucur ca esti tu!:) prea se potrivea:) danutza din galati, si bikeritza, si cu bere, era prea de tot:) poate ne vedem pe la fatza locului:) eu vin cu unu care are motor(fzr de 1000cmc)da' nu-i in stare sa-si ia permisu'... e prea grabit cand vine vb de chestionare...asa ca m-a angajat "sofer" :) de sergiu nu mai stii nimic? nu vine si el? ma bucur ca o sa fie cald(ma cam speria gandul unei ploi...si eu pe supersport... ud pana la oase....deh am avut o experientza neplacut in 2004 la snagov....am ramas cu sechele cand vad un nor de ploaie :) )

CIAO SI MAI VB!

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

hai mai sergiule... asta-i CULMEA... nu-ti mere motoru'? ce dreaqu? eu daca nu veneam cu asta cu FZR-ul , luam nipru si tot ajungeam eu cumva :scratch: (chit ca ramaneam fara chiulase pana acasa :) ... ) DA' LAS CA-I BINE SI ASA!!! POATE NE VEDEM , DA? UITE NR. MEU DE TEL:0728493718 da-mi un msg cand ajungi ,si pe unde te asezi:) CIAO!

P.S.: NU MAI BEAU ALCOOL ,CA AM FACUT BELELE CU MOTORU....anu' trecut :)

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

hai mai sergiule... asta-i CULMEA... nu-ti mere motoru'? ce dreaqu? eu daca nu veneam cu asta cu FZR-ul , luam nipru si tot ajungeam eu cumva :) (chit ca ramaneam fara chiulase pana acasa :) ... ) DA' LAS CA-I BINE SI ASA!!! POATE NE VEDEM , DA? UITE NR. MEU DE TEL:0728493718 da-mi un msg cand ajungi ,si pe unde te asezi:) CIAO!

P.S.: NU MAI BEAU ALCOOL ,CA AM FACUT BELELE CU MOTORU....anu' trecut :)

:moron:

 

 

nu am alternator. adica e ars rotoru' vin cu frate-miu cu masina! hai ca ne vedem acolo! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

urata treaba cu incarcarea... eu m-am suparat si i-am adaptat alternator de oltcit(480watti) si mergea binisor , numa ca intr-un cilindru... ulterior am descoperit ca nu mai inchideau chiulasele deloc...nici admisia nici evacuarea... asa ca mi-am bagat ceva in ea de chiulasa si am abandonat-o ... ma plimb cu un amic cu vfr-750(pe care il si vinde ...ca a dat de zx-9R :)) sau cu altu cu gsx-f de 750 , sau mai conduc FZR -ul de 1000 a altui amic... :) ma multumesc cu atat... de nipru M-AM SATURAT....

 

 

ah si vezi ca nu-s 200 butoaie de bere, CI 600 DE BUTOAIE DE BERE, 21 TRUPE ROCK, 24 COMERCIANTI (IN SFARSIT NU O SA MA INDOP NUMA' CU MICI...) 30 DE DOZATOARE DE BERE, 3 CAMPINGURI ,2 CIRCUITE !!!!! E DE IMPARTIT nu gluma! :) NUMA CA LA ALCOOL NU MA MAI DAU NICI DACA MA PLATESTI , SORRY :moron: , AM FACUT-O PREA LATA ANU TRECUT!

v-am "pupat" :scratch:

CIAO!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DAC MOTORS multumeste clubului organizator Silver Pistons pentru o mega petrecere, si pentru caldura cu care am fost primiti la aceasta intrunire. Clar cea mai mare din tara. Iar concertele au fost super tari in special Timpuri Noi, OCS, Vitza si bineinteles Phoenix.

 

Totodata vrem sa multumim tuturor prietenilor care ne-au ajutat: Urban Riders, RoCristea, Pacasac si multi multi altii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super petrecerea. Multumim si noi Silver Pistons, Dac Motors si tuturor celor care au facut posibila cursa in special si petrecerea in general.

La anul o sa o facem si mai lata, ca de obicei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta a fost cea mai faina intalnire la care am fost vreodata :)

 

Merci Silver Pistons, DAC Motors, Urban Riders :scratch:

 

Io zic sa faceti cumva vreo 3, 4 Motorrockuri pe an, ca io nu mai am rabdare pana la anu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi meritati multumirile noastre : dac motors, urban riders si toti aceia care ne-ati sprijinit de multe ori neconditionat, baietilor de la Valentino's, Paulei si celor de la Bikershop, celor care si-au "donat" cauciucurile pentru sesiunile de burnout, celor care au ajutat la stransul paharelor si a peturilor. Motorrock-ul poate fi un exemplu pentru alte cluburi asupra a ceea ce se poate realiza atunci cand exista intentie, comunicare si colaborare atat cu alte cluburi cat si cu autoritatile locale... Daca am citit bine , cei de la urbanriders si-au anuntat deja disponibilitatea de a sprijinii cu logistica pentru cross -enduro competitions catre orice intrunire din tara pe topicul de poze... E pacat daca nu se va profita de aceasta mana intinsa.

 

Editia a IV-a a incercat sa echilibreze cei doi termeni din numele festivalului si cred eu ca a reusit. (Altfel spus cred ca am realizat un festival zic eu mult mai "moto" decat in anii anteriori). Au venit mult mai multi motociclisti, am avut concursuri peste concursuri, unele chiar simultan, am avut multe trupe..(poate chiar prea multe, si profit de ocazie sa spun un mare si personal "Multumesc" celor de la Alias - v-am ascultat cu placere chiar daca era 4 a.m. si in fata scenei mai eram numai cateva maini de oameni).

 

Cred ca au fost mii si mii de participanti pe toata durata festivalului...Un frate din club spunea ca dupa phoenix timp de 20-25 de minute au iesit in continuu oamenii pe poarta, indreptandu-se inapoi spre oras.... Iar in campinguri nu mai erau locuri de corturi, bratarile fiind aproape epuizate...deci un numar de peste 1500 de motociclisti...Lucru excelent, dar.... ce ne facem la anul fratilor? Bucov-ul devine neincapator :scratch:.

 

 

Cat despre ce va urma...va spun doar ca unii dintre noi deja lucreaza pentru editia 2008. Traiasca motoRRock V !

Editat de Leviathan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta a fost cea mai faina intalnire la care am fost vreodata :)

 

Merci Silver Pistons, DAC Motors, Urban Riders :scratch:

 

Io zic sa faceti cumva vreo 3, 4 Motorrockuri pe an, ca io nu mai am rabdare pana la anu :)

 

deja incepi sa te prevalezi de legitimatzia aia de "BETZIV" pe care numai la motorrock o potzi folosi.... :)

 

in alta ordine de idei....foarte tare frate...asha da....

 

cat despre silver pistons....eu zic sa incepetzi sa oferitzi consultantza contra cost (contra super cost chiar) celorlaltzi organizatori de intalniri moto....poate invatza ceva de la voi

 

multa sanatate shi multzumim pentru invitatzie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca am stat putin, atmosfera mi s-a parut foarte buna, mi-a placut concursul de enduro-cross al Urban Riders, berea ieftina :wave: :) , ah si multa... :peace:

Intr-adevar campingul era cam aglomerat - a fost vizibil multa lume, m-au cam deranjat cetatzenii betzi care mai mai sa se ia la bataie la mese, mosu' cu Simsonul cu atas care era rupt de beat si gonea printre oameni :moron: , pustii care alergau niste minskuri si un voshod parca beti si fara tobe (nu e gradinitza ce dreaq :scratch: ) si cam atat.... in rest numai de bine!!! La anul o sa fie si mai bine dupa cum se vede evolutia... cred ca o sa aibe 6 stele :moto:

La cat mai multe motorrock-uri!!!!! :smoke: :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...