Sari la conținut

Italia Motors Party - 31.03.2007


italiamotors
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 232
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am intrebat daca e cineva din berceni...sa merg cu el...k eu habar n-am unde vine locatia :baldy: :baldy: m-am mutat recent in bucuresti si nu prea cunosc orasu

 

Ma gandesc ca ai avea mai multe sanse sa te "pescuiasca" cineva de prin centru sau de undeva.. Ca nu e greu sa ajungi din Berceni la Unirii, sau la Romana... Eu s-ar putea sa am pasager ca te luam. Dar sigur trece cineva prin centru :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am intrebat daca e cineva din berceni...sa merg cu el...k eu habar n-am unde vine locatia :baldy: :baldy: m-am mutat recent in bucuresti si nu prea cunosc orasu

 

da un nr mobil pe PM si daca ma aflu in zona te sun sa mergem la ursu

momentan locuiesc in berceni dar nu stiu unde o sa ma aflu in ziua petrecerii

 

Insotit? WOW...insotitule...asa o sa te strig la party :P :lol: :P :D

 

 

:kick: :agree: :crack: :agree: :lol:

 

la un asemenea demers ma aliniez si eu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nene...vin eu sa te iau...dar...de la Universitate...a dracu de treaba!

 

Cu ce vii bre la Universitate? :kick: Credeam ca o sa fii la mine in spate.. ca daca era gol, il luam eu pe baiat, ce naiba? :crack:

 

P.S.: Hai odata cu motorul ala, ca vreau plimbare de SV-uri :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu...dar fara trotineta ca intzeleg ca se face sfanta impartasanie cu bere ! :kick:

 

am intrebat daca e cineva din berceni...sa merg cu el...k eu habar n-am unde vine locatia :lol: :lol: m-am mutat recent in bucuresti si nu prea cunosc orasu

 

Vlad,eu stau in Berceni,nu-ti face griji ca stiu eu locatia...mergem impreuna ! :P :crack:

Editat de coshovasha
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu...dar fara trotineta ca intzeleg ca se face sfanta impartasanie cu bere ! :lol:

Vlad,eu stau in Berceni,nu-ti face griji ca stiu eu locatia...mergem impreuna ! :D :crack:

 

 

ms boss ! gata baieti ...s-a rezolvat :crack: va multumesc mult ptr ajutor... promit sa nu raman dator :agree:

 

as veni si eu cu placere....

dar sampata spre duminica adica pe 01.04 este Ziua mea de nastere!!! :P

am sa schimb prefixul :agree:

asa ca am sa fiu :kick: in alt bar

 

dar va urez Distractie placuta, si beti si pentru mine o bere :lol:

 

oooo....la cat ami multi ani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as veni si eu cu placere....

dar sampata spre duminica adica pe 01.04 este Ziua mea de nastere!!! :lol:

am sa schimb prefixul :P

asa ca am sa fiu :crack: in alt bar

 

dar va urez Distractie placuta, si beti si pentru mine o bere :kick:

 

pre LMA!!! - pe 1 aprilie...super tare! cred ca o sa ti-o iei en-gros de la prieteni cu glumele :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mishule...ma sacrific tata! Sau...ma duci la party...si te intorci sa-l iei pe Vlad! :kick:

 

Dupa cum vezi... s-a rezolvat :crack: Asa ca vei ramane la mine... :P Sper sa rezolv cu electrica pana in weekend ca o iau razna altfel...

 

ms boss ! gata baieti ...s-a rezolvat :lol: va multumesc mult ptr ajutor... promit sa nu raman dator :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No iaca m-am suparat si vin si eu bre....cu nefasta.... ....daca trebe trebe....da vin si cu esveu ca sa-l vad pe Stefan cum ..

Daca e party.....party sa fie

 

Lasa nene ca ne vedem noi cu SV-urile p strada! :crack: te astept la party! :kick:

 

 

 

 

Latest news: Se va face o strangere de fonduri pt. persoanele nevazatoare! Asa ca...rugam pe fiecare participant sa ajute cu ce poate!

 

Va multumim

 

 

Sa nu uit! :lol:

Se vor mai organiza si concursuri de skandenberg, mister Biker si miss Biker! Concursurile vor fi premiate in sticle de "tarie" si alte premii! :lol: Asa ca...Leoncio...baga "fiare" saptamana asta, ca sa te voteze gagicile! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Lasa nene ca ne vedem noi cu SV-urile p strada! :kick: te astept la party! :lol:

 

 

 

 

Latest news: Se va face o strangere de fonduri pt. persoanele nevazatoare! Asa ca...rugam pe fiecare participant sa ajute cu ce poate!

 

Va multumim

 

 

Sa nu uit! :lol:

Se vor mai organiza si concursuri de skandenberg, mister Biker si miss Biker! Concursurile vor fi premiate in sticle de "tarie" si alte premii! :P Asa ca...Leoncio...baga "fiare" saptamana asta, ca sa te voteze gagicile! :D

 

 

Salutare!!!

Vin si eu 100%! E prima petrecere de motociclisti la care voi participa! Abia astept! :crack:

Daca ma fac manga, sper ca am unde sa las motorul... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

normal ca ai unde sa il lasi! Este o terasa cu o curte enorma.

lasi mobra in interior....consumi alcool in cantitati industriale, dupa care...iti legam casca de tine...chemam taxi...te "introducem" in taxi...bagam pe GPS(adica la taximetrist) coordonatele si...a doua zi vii frumusel fresh si iti culegi cele 2 roti! :crack:

 

Sa nu uitam

 

Oaspeti de onoare:

 

Dl. Dan Nastase, SENIOR EDITOR revista MOTOCICLISMO

Dl. Filip Pitaru, revista UNIVERS MOTO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut eu acum 5 min pe acolo e super tareeeeeeeeeee :X:X:X:X:X:X:X:X::XXX: vin si eu 100%

 

 

patric ne vedem acolo dar vreau sa vina toata trupa sa iasa ceva frumos prodan boby furia vlad yuri andrei si restu asa ca ia legatura cu ei sa ne vedem acolo la locul cu pricina :kick: :crack: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...