Sari la conținut

Italia Motors Party - 31.03.2007


italiamotors
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 232
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hai lasa modestia acasa, deci avem 2 baietii care se baga :SACALU si Barbarossa..... sa vedem cine se mai baga :D

 

I`ll be there!! :crack: :kick: :lol:

Poate ma bag eu la mister :lol: :P

Sper sa tina vremea cu noi.

 

Numai bine

 

 

mi-a scapat un doritor de participare la concurs avem 3 .. poate da-ti inapoi baietii k nu mai primiti nimic gratis =))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma bag doar in seama, sunt mic burtos si cocosat, fiara neinduratoare asa ca nu voi face fata la nici un concurs...

 

In plus la capitolul moto sunt novice iar de aici nu prea cunosc pe nimeni. Voi fi un timid care o sa shada intr-un coltz... :crack:

 

Vremea o sa fie buna, dupa sufletul nostru :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma bag doar in seama, sunt mic burtos si cocosat, fiara neinduratoare asa ca nu voi face fata la nici un concurs...

 

In plus la capitolul moto sunt novice iar de aici nu prea cunosc pe nimeni. Voi fi un timid care o sa shada intr-un coltz... :lol:

 

Vremea o sa fie buna, dupa sufletul nostru :P

 

 

:D ramaneti fara concurenti la mister :crack: :kick: :lol: mai bine ii dam titlul de mister moto lu` Dragos si incheiam :crack:

 

@Barbarossa : pe la ce ora ajungi la party ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre las-o p'asta cu sufletu' k daca va ploua nasol.. se interpreteaza ca ce fel de uamenis untem..'ti-ai dracu de motociclijdi imputiti, galagiosi si nesimtiti, pericole publice care ne .. :crack: "furati fetele" de acasa huooo.." hea hea hea hea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: ramaneti fara concurenti la mister :crack: :kick: :lol: mai bine ii dam titlul de mister moto lu` Dragos si incheiam :P

 

@Barbarossa : pe la ce ora ajungi la party ?

 

 

iauzi dragosh.. faci o prestatie diseara ptr titlu de mister"biker"?:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce ora?

 

cred ca era ptr mine intrebarea nuh ? pai nush ca e cam complicat :crack: baiatul nu stie sa ajunga la URSU...ce e drept nici eu nu stiu :lol: dar eu merg cu cineva din Berceni....daca vrei sa mergi tu cu el da-mi un PM sa-ti dau un nr de tel de-al lui :kick: daca nu o sa-i propun sa ma intalnesc cu el la metrou la iancului :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca era ptr mine intrebarea nuh ? pai nush ca e cam complicat :crack: baiatul nu stie sa ajunga la URSU...ce e drept nici eu nu stiu :P dar eu merg cu cineva din Berceni....daca vrei sa mergi tu cu el da-mi un PM sa-ti dau un nr de tel de-al lui :kick: daca nu o sa-i propun sa ma intalnesc cu el la metrou la iancului :lol:

 

 

Adevarat complicat bai nene! :lol: Nici io nu stiu sa ajung, nici nu m-am hotarat daca sa vin sau nu. In plus, nici nu cunosc pe nimeni dintre cei care s-au anuntat. Doar pe Escu l-am intalnit cand i-am cumparat aparatul foto. Se pune? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat complicat bai nene! :crack: Nici io nu stiu sa ajung, nici nu m-am hotarat daca sa vin sau nu. In plus, nici nu cunosc pe nimeni dintre cei care s-au anuntat. Doar pe Escu l-am intalnit cand i-am cumparat aparatul foto. Se pune? :lol:

 

 

in cazul asta abia astept sa facem cunostinta :P nici eu nu cunosc mai pe nimeni...daca te incalzeste cu ceva asta :kick: pai hotaraste-te daca vii sau nu :D de la universitate mi se pare ca iei troleul 79 :crack: da cel mai bine e sa va anuntati mai multi care treceti pe acolo si sa veniti impreuna :agree:

 

nu se baga nimeni la o intalnire inainte sau macar sa spun la ce ora incepe la 21 sau 19 30

 

 

la 19:30 incepe :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...