Sari la conținut

Uite Ce Mi-am Luat


Hadess
 Share

Postări Recomandate

Felicitari Hadess pentru achizitie...sincer sa fiu, dintre toate ciumbele de nipre pe care le-am vazut in ultima vreme, asta este cam cea mai in firea ei...nici acum o saptamana am tras o plimbare in haita , inclusiv nipra asta cu proprietarul ei si pot sa-ti spun ca "BRAVO" :baldy: Tot atunci i-a fost lipita sigla "RoadHogs"...acuma ai 2 variante: fie o dai jos, fie te inscrii in clubul lor :D :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo mosh! Sa te plimbe sanatos cat mai multi kilometri. Si "welcome to the club" :baubau:

 

 

Bafta si drum uscat bro'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo!! :baubau: :baldy: .S-o stapanesti sanatos si sa sti ca dintre multe cazaturi de nipre pe care l-am vazut asta mi se pare una dintre cele mai cu bun simt si mai frumos lucrate.Te felicit pe tine pentru achizitie si fostu' propietar pentru lucratura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nipru in poza aia care e ?ala cu lumini sau ala fara :baldy: ?

Stai tu linistit !!! ca dupa ce am facut km aia putini in ziua aia cu dnepra iar m-am imbatat cateva zile.

 

Intr-adevar merge bine, pacat ca e ruseasca si ca e proasta dar la cateva reparatii pe an la un boxer d-asta io zic ca merita.

Deja nu mai visez la HD :baubau: visez sa-mi iau si io un jeg d-asta ca prea m-ia placut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...