Sari la conținut

SUZUKI GSR600


bubucaty
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Deocamdata nu ne intalnim. Cunosc insa vreo 3 cu gsr, daca e lasa-mi pm cu idul tau de mess si poate reusim sa ne adunam intr-o zi :)

Credeam ca va mai intilniti la Titan, vroiam sa vin si eu.O sa-ti las pm cu adresa.Multumesc

Editat de Ramirez707
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amandoua sunt dubioase :) prea putini kilometrii (deci nu cred ca sunt reali). Conteaza cum merg oricum. vezi la cea la 2650 sa nu fie probleme cu actele ca prea e ieftina, iar celalalt anunt e expirat. Daca vrei am eu un prieten care vinde un GSR super frumos cu f multe modificari si f bine intretinut. ti-am dat add daca vrei sa vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amandoua sunt dubioase :) prea putini kilometrii (deci nu cred ca sunt reali). Conteaza cum merg oricum. vezi la cea la 2650 sa nu fie probleme cu actele ca prea e ieftina, iar celalalt anunt e expirat. Daca vrei am eu un prieten care vinde un GSR super frumos cu f multe modificari si f bine intretinut. ti-am dat add daca vrei sa vb

 

multumesc, aia care e cu mai putini kilometri este cazuta (se vad urmele), cealalta este adusa din italia de un tip care cu asta se ocupa, este neinmatriculata dar are actele necesare. oricum, hai cu pm-ul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc, aia care e cu mai putini kilometri este cazuta (se vad urmele), cealalta este adusa din italia de un tip care cu asta se ocupa, este neinmatriculata dar are actele necesare. oricum, hai cu pm-ul :)

 

aia cu km mai putini- Timisoreana ar fii prima varianta , apoi cealalta

eu am luat-o p a mea in 2009 din italia de la un mos cu 3700 euro la 2900km , motorul fiind din 2006... deci 2 ani = 2900km

se mai intampla, de obicei nu se da km inapoi , mai ales la cele din Italia

deci stai linistit q chilometrajul, un cunoscator isi da seama dc un moto are 2900 sau 29000km

bafta

 

@Al3xscrt,

primul moto a fost un CBR F4I de 600cc .. mm saturat de el si am trecut la naked

.. dc esti nebun si vrei sa mori nu iti recomand nici bicicleta

.. dc o poti tine si te poti abtine si mai ai si bani iti recomand o Hayabusa :blink:

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am luat GSR ul de la Miki, din Arad, asta iarna, foarte ok motorul, am facut peste 6000 de km cu el si nu au fost probleme

Editat de axeq
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt tot incepator tot pe un gsr, am prieteni care au sportive si care au si motoare mai mici,dar nu m-am plimbat doar cu gsr-ul meu deci nu stiu cum e cu alt motor.e si nervos e si linistit asta depinde doar de tine...el te iarta si te invata multe

il am din luna a 6-a adus din italia(si aveam vre-o 8000 de km in bord reali sau nu? nu stiu dar cand l-am cumparat am fost cu un baiat de are service si blablabla...) am facut doar 2000 de km pentru ca nu am timp(si poate la anul daca vreau sa il vand multi or sa se indoiasca de km,dar pe cine intereseaza? ), si l-am cumparat ca de mic imi placeau si acum am hotarat ca este momentul.am avut si un mic incident cu el(ca nu ai cum sa te feresti de astia care pleaca de pe loc si nu se asigura).

un sfat de la mine...sa iti iei ca o sa te indragostesti repede de el

Editat de ady88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand vine vorba de motor, nu exista 'nu aveam ce sa fac'. vina ta sau vina lui trebuie sa te gandesti unde ai gresit ca e pielea ta in joc. orice motor e bun pt incepatori daca o iei pe asa, nu cade singur motorul dar ideea e sa te si ierte si sa te scoata din necazuri. gsr-ul nu e f iertator. asta nu inseamna ca nu poti sa incepi pe el insa sansele de accident cresc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa-i mai sa isi rupa cu-rul k de aia sunt motociclisti

si eu mi l-am tocit de cateva ori ... de c-ur vorbesc, noroc cu echipamentul care era cat de cat adecvat

 

deci pe langa motor nu uitati sa va cumparati si niste haine de motociclist

eu dupa vreo 2,3 ani de mers cu moto am inceput sa fac diferenta intre echipament de moto bun si echipament moto de parada

orice grefa de piele e mai scumpa decat un echipament bun asa k luati aminte si la aspectul asta :cheers:

 

astazi intalnire la gura de metrou Titan2 (cea din parc) intre 7 si 8:30 seara

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce este cu letargia asta ? Oamenii pe alte topicuri sunt foarte activi :banana: Hai ca am eu un subiect : A incercat cineva sa puna pe spate 190? Ce stiti despre asta ?

Schimbi ciclistica, mai bine ramai la 180. Am mers pe hornet cu 190 pe spate si e stresant. Se apleaca mai greu si pare mai greu de manevrat la mers de zi cu zi. Singurul + arata mai bn

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schimbi ciclistica, mai bine ramai la 180. Am mers pe hornet cu 190 pe spate si e stresant. Se apleaca mai greu si pare mai greu de manevrat la mers de zi cu zi. Singurul + arata mai bn

 

 

Cred ca doar hornet-ul in sine era stresant si greu de manevrat :crack: Eram curios de cineva care a pus pe GSR 190 .Sunt mai multi factori ce te pot influenta pe o alta mobra .

Pe asta o stiati ?

post-67394-0-62191100-1318010773_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca va plac tobele din imaginile de mai jos, gasiti in semnatura oferta completa iar aici topicul cu toate detaliile:

Evacuari Moto Romania

post-53825-0-90747100-1318052119_thumb.jpgpost-53825-0-50427400-1318052104_thumb.jpgpost-53825-0-20907600-1318052103_thumb.jpgpost-53825-0-27239700-1318052102_thumb.jpg

 

Si aici un filmulet:

http://www.youtube.com/watch?v=fvhtO7k3J_0

Editat de zero_motoshop
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca doar hornet-ul in sine era stresant si greu de manevrat :crack: Eram curios de cineva care a pus pe GSR 190 .Sunt mai multi factori ce te pot influenta pe o alta mobra .

Pe asta o stiati ?

 

Ha, arata fix ca a mea :laugh:

 

Daca va plac tobele din imaginile de mai jos, gasiti in semnatura oferta completa iar aici topicul cu toate detaliile:

Evacuari Moto Romania

post-53825-0-90747100-1318052119_thumb.jpgpost-53825-0-50427400-1318052104_thumb.jpgpost-53825-0-20907600-1318052103_thumb.jpgpost-53825-0-27239700-1318052102_thumb.jpg

 

Si aici un filmulet:

http://www.youtube.com/watch?v=fvhtO7k3J_0

 

Arata chiar frumos si aparent se aud la fel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu card avantaj, se poate ? :crack:

 

De ce sa te incurci cu mai multe rate, birocratie, dobanzi, etc cand poti plati mai bine una, primesti coletul si te bucuri ca mai apuci 2-3 saptamani de caldura anul asta. In style :D;).

Toba din filmuletul in cauza nu avea nici o sita pe coturi. Daca vreti ceva mai silent, se rezolva. Putem pune 2 site si un db-killer. Free of charge.

Eu as merge pe zero site si un killer.

In linkul de mai jos mai multe poze cu Gsr-uri care au primit tobe Race:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=142370912527595&set=a.142369245861095.27942.141591099272243&type=3&theater

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce sa te incurci cu mai multe rate, birocratie, dobanzi, etc cand poti plati mai bine una, primesti coletul si te bucuri ca mai apuci 2-3 saptamani de caldura anul asta. In style :D;).

Toba din filmuletul in cauza nu avea nici o sita pe coturi. Daca vreti ceva mai silent, se rezolva. Putem pune 2 site si un db-killer. Free of charge.

Eu as merge pe zero site si un killer.

In linkul de mai jos mai multe poze cu Gsr-uri care au primit tobe Race:

http://www.facebook....&type=3

 

 

Prefer sa ma incurc cu rate, chiar si cu dobanzi (desi la ce ti-am scris mai sus nu platesc), deoarece nu-mi permit sa platesc cash. Referitor la produsele tale sunt OK, dar dupa cum am citit in oferta, pretul reprezinta doar evacuarile finale, dupa cum stii si tu la GSR este mai complicat. Cumpar de la tine, dupa care alte batai de cap, alti bani alta distractie pentru tot ansamblu, asa ca era bine daca veneai cu o oferta care cuprindea tot kitul .Personal nu doresc sa modific aspectul spatelui motocicletei mele, fapt pentru care m-am orientat catre GPR, dar cum este doar un moft mai poate astepta . :wave:

 

Stie cineva, avem mufa pt. alarma ? M-am uitat prin manual si nu am gasit . :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...