Sari la conținut

Itp - Asigurari


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

Cine doreste asigurare pt orice e binevenit la mine

Va pot oferta de la toate firmele de asigurare inclusiv Cel mai mic pret

Pt detallii mai bine la telefon intru cam rar pe site 0743180372

Sper ca ma contactati dupa ora 10am pana la 20pm seara daca nu pot sa raspund dau ocupat in rest toate cele bune!!!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 232
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu la dl Bungau Jean fac asigurarile pe toate vehiculele noastre. tel: 0754030642 sau 0735450916.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Statie ITP- oameni de gasca, pe Onestilor intre cele doua puncte de colectare a fierului Vechi.

asigurare nu recomand a se face la BCR linga Piata Mare, doua incompetente, iti spun o valoare si achiti o valaore mai mare decat ceea anuntata ulterior.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

fostam,pe onestilor

facut sedinta foto la motor,in toate pozitiile,din toate unghiurile :huh:

ok gasca: vazut moto,platit,stampilat acte,abtibilt la numar si totu la 50lei grei

 

pe kogalniceanu nu mai pot face de ieri itp la moto

 

in schimb am fost si la RAR sa vad pret 73lei,si numai pe programare

JAAFFF la drumu mare. se cred buricu' pamantului

 

asig. la asirom cu 88lei pt bugetari,

cares norocosi cas bugetari :moron: fara sa le mai aducem aminte ca au cu 25la suta mai putin la salar :crack:

o zi faina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

DE vre-o doua luni RAR a cerut obligativitatea standului de frina moto in statiile ITP, si cum un stand de frina moto e foarte scump,motoarele sunt relativ putine pentru ca service-ul sa fie rentabile, RAMAN DOAR DOUA VARIaNTE de reinoire a ITP-ului.

1 RAR la care tre programare(cum a scris coelgul mai sus) cerinte multe.....

2. Singurul service cu stand de frina pentru moto unde se poate reinoii ITP este pe -strada 1848 O CURTE MAre unde e si o stationare de autobuse ,o sapalatorie, mai in capatul curtii se afla si service-ul ITP.

veti fi intimpinati de o Doamna prezentabila, care va va cere hartiile, un domn cu bun simt va spune unde sa lasati mobra, tot ce aveti de facut este sa asteptati 20min.

vi recomand cu incredere!

pentru gasirea locatiei

http://harta.oradea.rou.ro/strada/strada-1848_1696/harta-bing/

Editat de mas oyama
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DE vre-o doua luni RAR a cerut obligativitatea standului de frina moto in statiile ITP, si cum un stand de frina moto e foarte scump,motoarele sunt relativ putine pentru ca service-ul sa fie rentabile, RAMAN DOAR DOUA VARIaNTE de reinoire a ITP-ului.

1 RAR la care tre programare(cum a scris coelgul mai sus) cerinte multe.....

pana aici sunt de acord, partial

2. Singurul service cu stand de frina pentru moto unde se poate reinoii ITP este pe -strada 1848 O CURTE MAre unde e si o stationare de autobuse ,o sapalatorie, mai in capatul curtii se afla si service-ul ITP.

veti fi intimpinati de o Doamna prezentabila, care va va cere hartiile, un domn cu bun simt va spune unde sa lasati mobra, tot ce aveti de facut este sa asteptati 20min.

vi recomand cu incredere!

pentru gasirea locatiei

http://harta.oradea.rou.ro/strada/strada-1848_1696/harta-bing/

cu asta nu mai sunt de acord.

ITP moto se face in continuare si la serviceul de pe Borsului, vis-a-vis de vama.

Editat de i.bod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i.bod acolo am facut si eu cu 70 lei cu ciubuc cu tot in 20 de minute! Il cunosc pe cipri sau pe Piheni a cui e atelieru. cineva daca are ceva problema cu moto ma anunta pe mine si se poate rezolva ;) baieti de treaba si sambata este deschis;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa va sa zica! si Cipri Porumb are STAND FRINA MOTO! E BINE ca stiu.

cu mobra cu care am fost azi avea ITP-ul expirat, si cum service-ul e la 600 m de casa nu am riscat sa merg pina pe Borsului.... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 5 months later...

De maine incep si eu cu asigurarile! Cine este interesati astept pm sau prin telefon: 0749221511 / 0753544726 ! Preturi promotionale pt motociclisti!

 

Astazi am primit niste informatii neoficiale ca din data de 01.05.2012 RCA obligatorii se scupesc cu 50% ! Cine nu are grabitiva si as da un sfat, cine are posibilitate sa-si faca pe un an RCA. Stiu ca suntem in criza dar anul viitor se acorda un discount mai bun!

Editat de freedomfighter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit si eu treaba asta cu scumpirile de RCA, nu stiu din ce data dar probabil din mai cum zici tu...Aproximativ cat costa pe 1 an asigurarea?

 

 

Deci pt pret informativ imi trebuie niste date: CNP, nr de inmatriculare, seria de sasiu, kw, ccm exact, de cand ai permis: anul si luna(nu conteaza la ce), si clasa B/M, asta gasiti pe partea alba a foii unde este si valabilitatea. De ex.: B0, B1, B2 etc. si un nr de telefon ca sa va contactezi! Multumesc mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

salut,tuturor!daca acum 2 ani,puteam sa fac verificare tehnica la orice staie itp... astazi am aflat,ca mai nou nu se face oriunde,pentru motociclete,... am gasit un loc(probabil mai sunt si alte locuri),pe str. 1848,intrare este dupa old mill,in curte,este straduta care leaga strazile kogalniceanu cu sucevei... pretul 70 lei... recomand cu incredere!

 

salut,tuturor!daca acum 2 ani,puteam sa fac verificare tehnica la orice staie itp... astazi am aflat,ca mai nou nu se face oriunde,pentru motociclete,... am gasit un loc(probabil mai sunt si alte locuri),pe str. 1848,intrare este dupa old mill,in curte,este straduta care leaga strazile kogalniceanu cu sucevei... pretul 70 lei... recomand cu incredere!

si e deschis si sambata intre orele 9-12.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...