Sari la conținut

Valea Doftanei 120 De Km De Buc


emanuel
 Share

Postări Recomandate

de asemenea vedeti ca e o deschizatura in gard care da pe marginea paraului, sa nu faceti ca Adie si sa incercati sa sariti gardul... :cheers:

 

vrei sa spui "prin gard" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:D

deci, mai poftiti pe la noi

atata timp cat baietii veseli <<haiducii>> se limiteaza sa danseze invesmantati numai cu casca prin casa si eventual terasa, e ok, dar daca data viitoare ajungem si prin sat, inseamna k ne vedem la stiri si reclama mai buna k asta nu cred k se poate :blink:

 

pt. cine nu stie preturile oscileaza de la 20-70ron/pers/zi (20 strict pt grup de minim 20 de motoretisti)

 

frumoasa pensiune frumoase locuri...esti o gazda minunata...:kiss:...as vrea sa vorbim pentru august la ziua mea:D tot asa ca si la raluca si michi..3 zile

ps: sunt fan mansarda :lol:

 

 

pt zana lu' zanu oricand cu placere, vorbim pana atunci, nr meu este in semnatura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

deci, mai poftiti pe la noi

atata timp cat baietii veseli <<haiducii>> se limiteaza sa danseze invesmantati numai cu casca prin casa si eventual terasa, e ok, dar daca data viitoare ajungem si prin sat, inseamna k ne vedem la stiri si reclama mai buna k asta nu cred k se poate :blink:

 

pt. cine nu stie preturile oscileaza de la 20-70ron/pers/zi (20 strict pt grup de minim 20 de motoretisti)

 

 

 

 

pt zana lu' zanu oricand cu placere, vorbim pana atunci, nr meu este in semnatura

:lol: merci..sa-mi spui cam cu cat timp inainte sa te sun ! pupici :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: merci..sa-mi spui cam cu cat timp inainte sa te sun ! pupici :D

 

 

cred ca dupa jumatatea lunii viitoare ar fi ok

augustul este cel mai aglomerat si vreau sa-ti rezerv din timp, parca 3 ziceai

o sa am nevoie de 20% avans k sa nu ma trezesc cu surprize, cu siguranta o sa fie cerere in perioada aia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca dupa jumatatea lunii viitoare ar fi ok

augustul este cel mai aglomerat si vreau sa-ti rezerv din timp, parca 3 ziceai

o sa am nevoie de 20% avans k sa nu ma trezesc cu surprize, cu siguranta o sa fie cerere in perioada aia

1-2-3 august...no problem de avans :blink: thank iu ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa mentionez: aveti grija la fieru ascuns de prin iarba de langa parau, doare al dracu' de tare daca dati cu picioru in el :kiss:

 

 

de asemenea vedeti ca e o deschizatura in gard care da pe marginea paraului, sa nu faceti ca Adie si sa incercati sa sariti gardul... :D

 

 

pt cine e piroman , in sus pe rau in curtea de langa baraj au mai ramas niste busteni mari si cam greu de carat , mai bine cautati in alta parte , am luat si capita noi ...

 

Confirm! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi cum mai Hombreros 20 ron pt grup de minim 20 mobristi????Ai vazut ca vine lumea si ai ridicat stafeta? Afacere sau placere?Parca ziceai ca iti plac motoarele si motoristii. Nu stiam ca ai facut o afacere din placerea asta!

 

 

MASOCHISTU-LE!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi cum mai Hombreros 20 ron pt grup de minim 20 mobristi????Ai vazut ca vine lumea si ai ridicat stafeta? Afacere sau placere?Parca ziceai ca iti plac motoarele si motoristii. Nu stiam ca ai facut o afacere din placerea asta!

 

 

MASOCHISTU-LE!!!!!

Pai omu a spus 40ron/pe motociclist :D dar la 20 de mobristi se face 20ron/persoana adica 50% mai putin intelegi ... ?

 

Mai ai ceva liber weekendul asta ..........

2. cine mere poate facem un grup

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi cum mai Hombreros 20 ron pt grup de minim 20 mobristi????Ai vazut ca vine lumea si ai ridicat stafeta? Afacere sau placere?Parca ziceai ca iti plac motoarele si motoristii. Nu stiam ca ai facut o afacere din placerea asta!

 

 

MASOCHISTU-LE!!!!!

 

 

care ,,stafeta,,(stafeta se preda de la unu la altu din ce-mi amintesc eu)

stacheta este la locul ei, am scris pe undeva k e moca pt motorizatii pe 2 roti, in drum spre pensiunea mea sunt multe locuri unde poti campa si nu te costa nimic :D

nu cred k e cazul sa intram in amanunte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poi cum mai Hombreros 20 ron pt grup de minim 20 mobristi????Ai vazut ca vine lumea si ai ridicat stafeta? Afacere sau placere?Parca ziceai ca iti plac motoarele si motoristii. Nu stiam ca ai facut o afacere din placerea asta!

 

 

MASOCHISTU-LE!!!!!

 

daca si la 20 roni de pers pe noapte strambati din nas, apai luati-va corturi si mergeti unde vreti! Ai fost la pensiune cumva?? Ai vazut conditiile?? Ai vazut si cate suporta Ema uneori din partea unor clienti care pot fi nesimtiti?? Vorbesti fara sa stii despre o AFACERE care pentru noi, clientii, este o PLACERE! Ema la randul lui este motociclist si iese de multe ori cu noi, pensiunea este afacerea lui iar motociclistii beneficiaza de reduceri! Fa-ti temele inainte sa arunci cu noroi intr-un om... :D

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai omu a spus 40ron/pe motociclist :blink: dar la 20 de mobristi se face 20ron/persoana adica 50% mai putin intelegi ... ?

 

Mai ai ceva liber weekendul asta ..........

2. cine mere poate facem un grup

 

 

vichendu asta si urmatoarele 2 saptamani este ocupat :D

sorry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Un weekend(2 zile), fara nebunii pentru 2 persoane gasesc?

 

P.S.

Se aplica reducerea daca vin cu masina :jump:? Arat talonul si carnetul auto :P , Nu de alta dar moto meu nu mai are o oglinda iar sotia este putin socata dupa ce am dat pe jos cu ea de pe motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Incep sa-mi urasc giobu', nici macar cu o descriere a naturii nu ma poc delecta, pen'ca vad bubele.. :crack:

 

Ema, 'ezi ca ai niste (foarte mici) greseli la pagina de prezentare, vorbeste cu cel/cei ce se ocupa de site sa le corecteze, ca nu ia mult.. Si ar da mult mai bine daca ar folosi diacritice.. :laugh:

 

:laugh: 'Ai ca ne vedem pe 1-2-3!! :lol:

 

post-16760-1216631140_thumb.jpg

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incep sa-mi urasc giobu', nici macar cu o descriere a naturii nu ma poc delecta, pen'ca vad bubele.. :laugh:

 

Ema, 'ezi ca ai niste (foarte mici) greseli la pagina de prezentare, vorbeste cu cel/cei ce se ocupa de site sa le corecteze, ca nu ia mult.. Si ar da mult mai bine daca ar folosi diacritice.. :lol:

 

:laugh: 'Ai ca ne vedem pe 1-2-3!! :lol:

 

post-16760-1216631140_thumb.jpg

 

huooo, carcotasiiii.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

huooo, carcotasiiii.... :crack:

Chill, bre, ce naighba!! :laugh:

 

Am zis duar sa-i fac uomului un bine, ca ne-a primit cu draga inima de fiecare data!! :lol: Nu am pus postul cu rol critic-negativ, ci constructiv!! :laugh:

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chill, bre, ce naighba!! :laugh:

 

Am zis duar sa-i fac uomului un bine, ca ne-a primit cu draga inima de fiecare data!! :lol: Nu am pus postul cu rol critic-negativ, si constructiv!! :laugh:

 

Ho ma ca fac modificaril astazi, daca vrei sa ajuti cu ceva ocupa`te sa faci reclama .... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chill, bre, ce naighba!! :)

 

Am zis duar sa-i fac uomului un bine, ca ne-a primit cu draga inima de fiecare data!! :crack: Nu am pus postul cu rol critic-negativ, ci constructiv!! :unsure:

 

 

 

"ai dat" in adminu' site-ului bre jhoane bre :)

multam

 

io nici nu am apucat sa-l vad k netu meu "montan-mobil"....lasa de dorit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

21-22 septembrie ,,FESTIVALUL CASCAVELEI" in Valea Doftanei

 

mici, pastrama, bulz,bere, vin, palinca si toate celelalte :P

dupa spusele meteorologilor vremea cica se mai imbunatateste :rock:

pentru cine cunoaste, Casa Emanuel mai are locuri la mansarda (20ron/pers) :bounce:

chef ziua la festival unde avem stand si chef pe malul Floreiului noaptea cu prelungire duminica inapoi la festival :laugh:

 

in caz k nu am semnal, iata un alt nr de tel.0724.989.169

Editat de emanuel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...