Sari la conținut

Sibiu 2004


Dobrescu
 Share

Postări Recomandate

Daca s-ar putea o parere oficiala ar fi ok!!!

Cineva din partea clubului ar putea sa ne comnunice un verdict final si irevocabil!!!

 

 

multmumesc

 

 

see YA :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca s-ar putea o parere oficiala ar fi ok!!!

Cineva din partea clubului ar putea sa ne comnunice un verdict final si irevocabil!!!

 

 

multmumesc

 

 

see YA :D

Hoooo mey ! :baldy: Am spus ca se tine Festivalul de la Sighisoara...nu ma refeream la Sibiu... :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun schimbarea numelui clubului din sibiu in Andy Fazekas Club, se pare ca restul fara el sunt apa de ploaie.

 

cat despre motivatia imbecila ca

prietenia si unitatea clubului conteaza mai mult decat alte chestii

 

sunt convins ca cea mai mare dovada de prietenie adusa unui motociclist ranit este sa ii continui munca.nu sa lasi totul balta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu parere de rau trebuie sa va anunt ca intalnirea de la Sibiu, ce trebuia sa aiba loc pe 30 Iulie - 1 August 2004, A FOST ANULATA!!!

Andy se ocupa in fiecare an de pregatirea intalnirii, fara el fiind imposibila organizarea, ceilalti fiind foarte ocupati cu firmele lor.

 

Insanatosire grabnica Andy.

Asta a fost o rautate domnu` Senator! :D N-are rost sa amestecam invidia cu prostia ca uite cum apar unii carcotasi care abia asteapta sa tasteze in loc sa doarma mai bine... :baldy:

Bueii baieti, un club nu inseamna un singur om. La fel nici organizare ca cele de intalnire nu se poate face doar de unul. :D

 

Si oricum, la ce bun sa se mai faca o intalnire la Sibiu... Ca sa aveti ce carcoti la sfarsit? Ca sa va otraviti de la cafea si bere? Ca sa nu puteti intra cu masinile, bicicletele si alte in camping? Sau mai groaznic, sa va ude la buci ploaia cea teribila de la Sibiu... :D :P :baubau: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

nu sunt sigur ca Sighisoara e in 23-25iulie,eu stiam ca in 30iul-1 august!!!

Site-ul festivalului medieval nu e actualizat,asa ca nu se stie data oficiala.

 

Nu uitati ca in 22-25iulie este Festivalul moto TRUST MC -Timisoara....ce greq,suntem motociclisti sau "medievali"????

 

 

 

Black.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun schimbarea numelui clubului din sibiu in Andy Fazekas Club, se pare ca restul fara el sunt apa de ploaie.

 

cat despre motivatia imbecila ca

 

 

sunt convins ca cea mai mare dovada de prietenie adusa unui motociclist ranit este sa ii continui munca.nu sa lasi totul balta.

asa o sa-l si numim merita andy cat despre treaba cu motivul (imbecil) cred ca ti se potriveste tie epitetul.

 

ASTA A FOST HOTARAREA NOASTRA SI NU TREBUIE SA JUSTIFICAM NIMANUI NIMIC !!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

eu mi-am planificat deja de anul trecut concediul pentru a venii cu motorul la Sibiu. Sincer spus sunt dezamagit de faptul ca sa anulat intrunirea de la Sibiu ... si pentru care motiv.

 

Vreau sa mentin ca respect decizia organizatoriilor, dar nu o inteleg.

 

Sunt sigur ca clubul sibian este in stare sa organizeze intilnirea si ar fi pentru "capitanul" Fazekas o deosebita placere sa vada acest lucru.

 

Daca Michael Schuhmacher ar avea un accident, sunt sigur ca formula 1 nu s-ar oprii.

 

Mai departe sunt de parere, ca aceasta anulare si unele raspunsuri de la clubul sibian nu sunt reclame bune pentru urmatoarele festivale.

 

Eu totusi o sa vin cu motorul la Sibiu, si voi avea poate mai mult timp de a revedea imprejurimile orasului in care m-am nascut si unde am trait 20 de ani.

 

Va salut

 

Sunshine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E tare nasol sa auzi discutzii de genu asta despre unu dintre cele mai adevarate cluburi de motorishti din Ro. Cat despre Andy... putzoii care ishi permit sa zica ceva rau despre el ishi racesc gura degeaba ("bate lantzu buey!" :baubau: ).

De prin 98 ma duc la intrunirile din Sibiu shi sunt indubitabil cele mai tari shi bine organizate. Cat despre Andy... nu am cuvinte! E unul dintre cei mai adevaratzi motorishti din tzara! E cam de cacao faza acuma , dupa atatea intruniri bestiale cate au facut pentru noi sa aruncam cu rahat din cauza ca au probleme shi nu pot sa organizeze noul chef pentru majestatzile noastre! Pai nu?

Hai sa ne unim glasurile shi sa cantam:

"Ma doare-n basca de Andy shi de clubu vostru de trei lulele, io vreau sa beau shi sa ma distrez asha ca sa facetzi bine shi sa aranjatzi apele pe acolo ca sa se poata distra creieru meu(care nu exista)" :baldy: !

P.S. ca sa nu existe discutzii ulterioare, de loc sunt din Cluj, Mihai ma chama , iar motorishtii mai vechi din zona ma shtiu...

Andy , insanatoshire grabnica shi nu mai intra in conserve ca nu e bine!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am planificat deja de anul trecut concediul pentru a venii cu motorul la Sibiu. Sincer spus sunt dezamagit de faptul ca sa anulat intrunirea de la Sibiu ... si pentru care motiv. Vreau sa mentin ca respect decizia organizatoriilor, dar nu o inteleg. Sunt sigur ca clubul sibian este in stare sa organizeze intilnirea si ar fi pentru "capitanul" Fazekas o deosebita placere sa vada acest lucru. Daca Michael Schuhmacher ar avea un accident, sunt sigur ca formula 1 nu s-ar oprii. Mai departe sunt de parere, ca aceasta anulare si unele raspunsuri de la clubul sibian nu sunt reclame bune pentru urmatoarele festivale. Eu totusi o sa vin cu motorul la Sibiu, si voi avea poate mai mult timp de a revedea imprejurimile orasului in care m-am nascut si unde am trait 20 de ani.

Salut din Stuttgart,

asa gindesc si eu. Mi-am luat extra pentru evenimentul asta concediu, ca sa vin in Sibiu. Pacat ca tot evenimentul pare sa fie organizat de o singura persoana.

La adresa organizatorilor: oameni buni - cu tot respectul pentru Andy (iti doresc insanatosire grabnica) - gintitii-va la sutele de motociclisti care acum o sa fie desamagiti ca si mine, care s-au bucurat asa mult timp sa vina la intrunire!!!

 

Si ce e cu banii care i-ati fii cistigat cu vinzarile de la intrunire? Nu va lipsesc? Un club trebuie sa si cistige bani, nu numai sa cheltuiasca.

 

Pacat, pacat. De anul trecut ma bucur sa vin la intrunire, cu atit mai mult ca ar fii fost prima mea in Romania.

 

pacat :-(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tie personal nu ti se pare noua da!

pentru noi prietenia si unitatea clubului conteaza mai mult decat alte chestii.

inseamna ca daca se ineaca unul dinte voi, va aruncati toti in fĂŹntĂŹnĂĄ?

 

Eu mai mult am impresia ca voi ceilalti nu stiti cum sa organizati intrunirea, fara Andy, care probabil face totul singur!

Asta va fii motivul adevarat pentru anularea intrunirii, si nu solidaritatea intre voi.

 

Da faceti cum credeti.

In orice caz - reclama buna pentru clubul Sibian nu este!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

salutari tuturor. Foarte urat ce am citit , chiar nu imi venea sa cred ochilor. SI CULMEA NU A FOST ACCIDENT DE MOTOCICLETA , nici nu avea cum sa fie ,din moment ce andy in persoana m-a plimbat cu hayabusa lui , si conducea foarte bine Cred ca incep sa urasc masinile.... :baubau: . ma intreb a cui a fost vina SPER DIN TOT SUFLETUL SA SE REFACA CAT MAI REPEDE si sa urce din nou pe motor . INSANATOSIRE grabnica andy ! :baldy:

si_totusi_HAYABUSA__for_life______

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DACA VOI CREDETI CA O INTALNIRE DE GENUL ALA O FACE UN SINGUR OM INSEAMNA CA NU VA DATI SEAMA CATA MUNCA E DEPUSA. ASTA E UNA SI A 2-A DE CE NU PUTETI RESPECTA HOTARAREA NOASTRA? E ASA GREU DE INTELES CA ASA AM HOTARAT TOTI ? CE NU E CLAR? INCA O DATA NU TREBUIE SA NE JUSTIFICAM IN FATA NIMANUI !!!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cunoscandu-l pe andy, nu pot decat sa va sustin decizia, apreciindu-va totodata solidaritatea de care dati dovada.

 

respectele mele pt. M.C. CRAZY BIKE Sibiu ! :baldy:

 

p.s. la anu' tre' s-o faceti lata domnilor ! :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...