Sari la conținut

Sibiu 2004


Dobrescu
 Share

Postări Recomandate

Cu parere de rau trebuie sa va anunt ca intalnirea de la Sibiu, ce trebuia sa aiba loc pe 30 Iulie - 1 August 2004, A FOST ANULATA!!!

 

Motivul anularii este faptul ca Andy Fazekas a suferit un accident de masina, si starea sanatatii nu-i permite sa faca munca de organizare.

Am inteles de la Andrei Gandila ca are cateva coaste rupte si ceva complicatii la plamani. Sper ca Andrei sa reuseasca sa ne dea detalii mai multe cat de repede.

Andy se ocupa in fiecare an de pregatirea intalnirii, fara el fiind imposibila organizarea, ceilalti fiind foarte ocupati cu firmele lor.

 

Insanatosire grabnica Andy.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andy e pe drumul cel bun!

Mai dureaza un pic si o sa-l avem printre noi iar.

Scuzele noastre de rigoare dar fara un memru din clubul nostru nu are nici un farmec intalnirea.

 

Va asteptam la anu cand ne vom revansa fata de voi !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baubau: :D

 

Insanatosire grabnica, Andy!

 

Imi pare foooarte rau sa aud de asa ceva..imi facusem planuri mari pentru Sibiu, urma sa fie punctul de plecare pentru o expeditie de 10 zile prin tara...programasem concediul, tot :D :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era singura intalnire de la care imi propusesem sa nu lipsesc :baldy:

recuperare rapida accidentatule :baubau: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea e "Amanata" cum scrie in titlu, sau "anulata" cum scrie in topic?? E amanata pana la anu? :baubau:

Sa te faci bine, Andy.

 

Mai e o luna totusi, poate reveniti mai baieti cu anularea asta... sau e irevocabil si irefutabil?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, hai sa o zic si pe asta! :baubau:

Nu vreau sa va supar, dar mie(personal) nu mi se pare obiectiv sa anulati o intalnire pt ca s-a accidentat cineva din club. Chiar si organizator. Nu tre sa stea tara in loc pt ca s-a imbolnavit conducatorul. Ati putea organiza voi, ceilalti. Asa ati face o impresie buna, nu cerandu-va scuze pe forum ca nu mai puteti gazdui intalnirea. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, hai sa o zic si pe asta! :baubau:

Nu vreau sa va supar, dar mie(personal) nu mi se pare obiectiv sa anulati o intalnire pt ca s-a accidentat cineva din club. Chiar si organizator. Nu tre sa stea tara in loc pt ca s-a imbolnavit conducatorul. Ati putea organiza voi, ceilalti. Asa ati face o impresie buna, nu cerandu-va scuze pe forum ca nu mai puteti gazdui intalnirea. :baldy:

tie personal nu ti se pare noua da!

pentru noi prietenia si unitatea clubului conteaza mai mult decat alte chestii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Si mie imi pare rau ca nu se mai organizeaza intilnirea. Ar fi fost a doua pentru mine (prima a fost cea de la Bacau) si imi doresc mult sa ajung la Sibiu, dar daca nu se poate trebuie sa respectam dorinta clubului organizator.

 

Multa sanatate lui Andy si sa ne vedem cit mai repede si des ''calare''.

 

 

 

:baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu are a face unitatea si fratia din club cu intalnirea. O tara intreaga astepta intalnirea asta si voi anuntati ca nu se mai tine. E o mare bila neagra.

Eu imi faceam planuri sa vin si m-ati dezamagit rau de tot.

Inca nu e tarziu, mai aveti timp sa va razganditi!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O solutzie ar fi "organizare" ad-hoc... Adica lumea vine, plateste intrarea in campus, sigur se gaseste cineva care vrea sa vanda bere, muzica s-o gasi vreo boxa acolo la camping... Si... eu zic ca moto-party e ca pizza - oricat de naspa ar fi, tot e buna. Pana la urma intrunirea nu consta in banderole verzi, concerte rock, parada si striptis, ci in motociclisti si motociclete. Organizarea nu prea are mare efect asupra rezultatului final. Oamenii conteaza. S-a vazut asta la constantza mai bine ca oriunde. Sibiul e fix in centrul tzarii, deci vine toata lumea. E pacat sa se anuleze asa, "oficial". Eu unul, daca as avea timp disponibil, motor cat de cat si o leaca de gashca, nu m-ar deranja sa dau o tura la sibiu, sa stau doua noptzi in campingul ala din padure, de-acolo si sa beau bere la sticla din rucsac, racita la lighean cu azotat...

Hmmm.... ceva imi spune ca ar iesi ceva poate chiar mai tare decat intrunirile "oficiale, organizate, popularizate, sponsorizate etc...".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super idee! Moshulik are dreptate! Asta chiar ar fi un fel de "return to inocence" al motociclismului. S-ar vedea cine crede pe bune in tot ce se spune despre spiritul motoristic.

 

Hai sa facem chestia asta!

 

P.S. pt sibieni: face-ti si voi macar o rezervare a campingului sau ceva.

 

Regards.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind "debusolat" de disparitia destinatiei pentru inceputul meu de concediu,si discutand si cu niste prieteni, am ajuns la concluzia ca vom incerca sa "deturnam" festivalul de la Sighisoara ( pe aproape, aceasi perioada) si sa-l transformam intr-unul moto, cel putin pentru noi. Vreau sa ma plimb cu prietenii prin tara in perioada aia , si, in fond, nu destinatia e importanta :baldy: :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se mai tine sau nu??? Sa stim si noi cum ne facem planurile!!! Tare as fi vrut sa merg!!!

 

Insanatosire Grabnica

see YA :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind "debusolat" de disparitia destinatiei pentru inceputul meu de concediu,si discutand si cu niste prieteni, am ajuns la concluzia ca vom incerca sa "deturnam" festivalul de la Sighisoara ( pe aproape, aceasi perioada) si sa-l transformam intr-unul moto, cel putin pentru noi. Vreau sa ma plimb cu prietenii prin tara in perioada aia , si, in fond, nu destinatia e importanta :baldy: :baubau:

Se tine in weekendul 23-25 Iulie. Venim, venim.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...