Sari la conținut

Poze Italia Motors Party - 31.03.2007


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

+ geaca, ochelarii si rucsacul anul trecut. am impresia ca sambata a fost doar inceputul... mai e pana-n mai cand se face anul

 

 

:crack: stai ca imi mai cumpar cate ceva echipament! Nu este timpul pierdut! :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca nu ti-am adus cornitele de ren, mai Stefane, ca ti le furau si pe alea... Misto petrecerea. Pacat ca nu am putut sta decat pana pe la 12.

 

Si se stie, nu?

S'alta data, s'alta data, o s-o facem si mai, si mai lata....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: stai ca imi mai cumpar cate ceva echipament! Nu este timpul pierdut! :P

ba daca imi pierzi IPOD-ul te OMOR!!! :lol: :crack:

pana atunci :kick: ride safe

Editat de brocko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost aseara la stirile de la ora 6! dar...au filmat o casca cu urechi...gratarul cu mici si interviul cu domnul viceprimar al sectorului 2! Destul de slab facut!

 

Casca Vemar a Fostei mele Prietene .... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat...vroiam sa vad si eu burnout-ul lui Ady.... sunt 100% sigur ca l-au filmat pentru ca i-am vazut ! Se putea face mult mia mult decat atat...slabutz montaj

Se putea si mai mult dar inca nu am bani de gume noi, cand se rezolva si problema asta, o sa fie ceva frumos :crack: :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

il stiu... l-am vazut de vreo 3 ori...dar totusi mesajul era clar...SPEED KILLS !!!! ai vazut ca ala cu ducati nu-i dadea gaz si avea timp sa inuiasca si sa franeze :crack: so...mai putin gaz :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: prefer sa ma invete cineva personal :lol: ce poze sa am ? :-s

 

Nu ai inteles... Topicul se numeste "Poze Italia Motors Party - 31.03.2007", nu "Burnout... How to?"... Deci mai bine iei legatura cu omul pe PM si vb acolo de burnout, nu? Mi se pare mai civilizat.. :crack: Tot din cauza asta am intrebat si de poze daca ai... :kick: Asta asteptam toti aici :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai inteles... Topicul se numeste "Poze Italia Motors Party - 31.03.2007", nu "Burnout... How to?"... Deci mai bine iei legatura cu omul pe PM si vb acolo de burnout, nu? Mi se pare mai civilizat.. :crack: Tot din cauza asta am intrebat si de poze daca ai... :kick: Asta asteptam toti aici :D

 

 

 

da...am inteles...my bad :lol: :lol: :P poze nu am...decat un filmuletz knd a plecat ady...da nu se vede mai nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca nu ti-am adus cornitele de ren, mai Stefane, ca ti le furau si pe alea... Misto petrecerea. Pacat ca nu am putut sta decat pana pe la 12.

 

Si se stie, nu?

S'alta data, s'alta data, o s-o facem si mai, si mai lata....

 

S'alta data, s'alta data, noi o s-o facem si mai, si mai lata....tu? la 12 acasa ca vii insotit :D insotitule :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Survolaje, imi pare rau, dar de cate ori ai fost tu prezent la ultimele petreceri si ai stat pana dimineata sau pana pe la 2-3, ca mine? Si da, eram si atunci "insotit", cum iti place sa spui. Nu e treaba ta pana la cat am stat DE DATA ASTA sau sa imi tii mie socoteala pana la ce ora am stat la o petrecere. Mind your own fucking business, you and everybody else.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Survolaje, imi pare rau, dar de cate ori ai fost tu prezent la ultimele petreceri si ai stat pana dimineata sau pana pe la 2-3, ca mine? Si da, eram si atunci "insotit", cum iti place sa spui. Nu e treaba ta pana la cat am stat DE DATA ASTA sau sa imi tii mie socoteala pana la ce ora am stat la o petrecere. Mind your own fucking business, you and everybody else.

 

:cheers: Omule nu stii de gluma?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(Scuze de off topic, dar n-am putut sa ma abtin. :cheers: )

Bai, cata rautate! Lasati uomu' in pace! Las' ca-l vedem noi pe DeMeWeu' ratand petreceri din cauza lu' bebelu'. :D Si Survolaju'... las' ca te prinde pe tine indragosteala, sa vedem daca si atunci mai esti cu gura mare! :bounce:

 

 

 

Poze mai are cineva? :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim pentru onorarea invitatiilor la petrecerea organizata de firma noastra si speram din suflet ca v-ati simtit bine!

Va asteptam si data viitoare!

cu multumiri,

 

Dragos - ITALIA MOTORS

 

:cheers:

 

 

 

dupa cum am mai spus ....a fost super ok.... data viitoare promit ca vin pe 2 roti :D :bounce: :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim pentru onorarea invitatiilor la petrecerea organizata de firma noastra si speram din suflet ca v-ati simtit bine!

Va asteptam si data viitoare!

cu multumiri,

 

Dragos - ITALIA MOTORS

 

:cheers:

 

Felicitari Dragos!! Ati dat un exemplu demn de urmat! :D M-am simtit mai mult decat bine!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul m-am simtit super ok. Unde mai pui ca m-am mai facut si cu o pereche de manusi... :( Pe care le-am dat deja, ca n-as fi avut oricum curaj sa le port...dar aste e alta poveste, iar calul de dar nu se cauta la dinti.

Huo, ca nu sunt ale lui Stephon...pt cel care le are pe ale lui... :D :bounce: :peace: :moto: :D

Oricum felicitari organizatorilor :P Pe cand "Italia Motors Party...reloded"? :cheers:

Faza tare: eram la coada la toaleta, cand se aseaza in spatele meu un tip (nu stiam cine e). Mai erau vreo 3-4 persoane inainte. In momentul in care a iesit ultima persoana din fata mea si urma sa intru eu, se anunta extragerea la tombola, cu participarea domnului viceprimar...la care tipul din spatele meu se schimba la fata si zice: "Aoleu...asta sunt eu, trebuie sa plec..." :P

Sper ca nu il trecea prea tare si ca a ajuns in timp util inapoi la toaleta...desi a durat ceva faza cu tombola :( :lol: :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza tare: eram la coada la toaleta, cand se aseaza in spatele meu un tip (nu stiam cine e). Mai erau vreo 3-4 persoane inainte. In momentul in care a iesit ultima persoana din fata mea si urma sa intru eu, se anunta extragerea la tombola, cu participarea domnului viceprimar...la care tipul din spatele meu se schimba la fata si zice: "Aoleu...asta sunt eu, trebuie sa plec..." :-L

Sper ca nu il trecea prea tare si ca a ajuns in timp util inapoi la toaleta...desi a durat ceva faza cu tombola :cheers: :D :bounce:

Dadada... las' ca stim noi ca de fapt l-ai mituit la coada la toaleta sa te "extraga" sa castigi tu! :peace: :lol: :moto:

Oricum, tare faza cu "Aoleu, asta sunt eu..." :D :( :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...