Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

asa... la gratar plecam duminica dimineata iar sambata la 12.00 ne strangem la terasa de pe linia lui 41 (cum face stanga spre casin ) sa plecam spre Snagov - Astoria, Ciolpani...etc

pana acum s-a inscris INA, MIHAI, ORYON, VLAD, LARRY

alti doritori ???

Editat de larryboss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moaaahhh :) foarte tare :) las ca imi iau eu filtru ala de aer .. mama lui de filtru .. riglez carbauratoarele .. ma repun cu cashu pe picioare .. iau licenta si dupaia ies si eu la plimbari d-astea ...

 

sunt cam multe de facut ... dar se fac .. vorba lui Just_john Fuck-a-se :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imagini din iesirea de sambata, 31 mai : snagov-ciolpani ( pista de motocross ) - potigrafu. Protagonisti : Larry,Szerzo ( MIha ), Ina , Mihai, Vlad, Dinu si Dana.

Frumoasa plimbarica, felicitari! Dar n-ati mancat cam mult? :)

 

V-ati dat pe pista?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am admirat niste pustani care s-au dat pe pista. Mancarea......pare multa dar 3 mici 2 cartofi si 3 castraveti au facut fix 172 RONI. adik ne-a stat in gat la sfarsit ...... no comment

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imagini din iesirea de sambata, 31 mai : snagov-ciolpani ( pista de motocross ) - potigrafu. Protagonisti : Larry,Szerzo ( MIha ), Ina , Mihai, Vlad, Dinu si Dana.

 

 

am admirat niste pustani care s-au dat pe pista. Mancarea......pare multa dar 3 mici 2 cartofi si 3 castraveti au facut fix 172 RONI. adik ne-a stat in gat la sfarsit ...... no comment

 

 

frumoasa iesirea de sambata, daca aveti bani de spart si nu stiti cum, va recomandam o masa cu mici si cartofi prajiti la astoria :) .

 

astazi la gratarel a fost super tare, unii au bagat si cornul in perna, doborati de aerul de tara :rose: . "copiii" si-au incercat motoarele intre ei, s-au dat extrem cu FURIA lui larry :unsure: si au facut senzatie pe ulita. multumim, mihaela, pentru gazduire, a fost foarte frumos :) .

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astazi la gratarel a fost super tare, unii au bagat si cornul in perna, doborati de aerul de tara :rose: . "copiii" si-au incercat motoarele intre ei, s-au dat extrem cu FURIA lui larry :unsure: si au facut senzatie pe ulita. multumim, mihaela, pentru gazduire, a fost foarte frumos :) .

Ma bucur ca v-ati simtit bine cu totii si ca v-a placut! Cu mare drag va mai asteapta la tara intreaga familie Szerzo :) Aaaa, si sa nu uitam de copiii din sat, care sunt cei mai nerabdatori sa va ntoarceti si sa organizam iar o "expozitie de motoare" in fata portii! :D

 

pozee pozeee :D

ok,ok, ok ! la cererea publicului , iata si niste poze ( doar o mica mostra din ce s-a intamplat acolo azi ) :

 

plecarea

post-20502-1212352765_thumb.jpg

post-20502-1212352770_thumb.jpg

post-20502-1212352775_thumb.jpg

post-20502-1212352785_thumb.jpg

post-20502-1212352789_thumb.jpg

post-20502-1212352794_thumb.jpg

post-20502-1212352799_thumb.jpg

post-20502-1212352805_thumb.jpg

post-20502-1212352809_thumb.jpg

post-20502-1212352813_thumb.jpg

post-20502-1212352831_thumb.jpg

post-20502-1212352835_thumb.jpg

post-20502-1212352841_thumb.jpg

post-20502-1212352846_thumb.jpg

post-20502-1212352851_thumb.jpg

post-20502-1212352855_thumb.jpg

post-20502-1212352862_thumb.jpg

post-20502-1212352867_thumb.jpg

post-20502-1212352871_thumb.jpg

post-20502-1212352876_thumb.jpg

post-20502-1212352881_thumb.jpg

post-20502-1212352884_thumb.jpg

post-20502-1212352890_thumb.jpg

post-20502-1212352895_thumb.jpg

post-20502-1212352899_thumb.jpg

post-20502-1212354018_thumb.jpg

Editat de SZERZO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos, pacat ca n-am putut sa venim si noi (pentru cei care nu stiu, eu sunt :pasagera legitima" a lui Dominator72 :) ). Noi astazi, de ziua copilului, am dat in mintea copiilor si am stat toata ziua prin herastrau la leagane, calusei si alte alea, ca deh..., 2 copii la casa omului se exista, macar de 1 iunie sa fie si ei fericiti 100%. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri impreuna cu un prieten am plecat cu motoretele pana la gura diham

la dus: a plouat pana aproape de ploiesti....

la diham: soare...cald...misto

la intoarcere: cea mai tare torentiala pe care am prins-o vreodata!

si asta a tinut pana aproape de ploiesti.......

ce sa mai zic? adrenalina frate! avand in vedere ca m-am facut ciuciulete....si ca a iesit din costumul de piele culoarea......am aruncat la gunoi o bluza si o pereche de chiloti.... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap a fost super! Prima data - anul asta - cand am facut enduro cu Dragonul , "unii" s-au plans de dureri in partile dorsale insa le-a trecut repede. :unsure:

Data viitoare...DR-ul sa traiascaaaa!!!! :) Ce sa mai zic: a fost o duminica superba!!! ne-am si plimbat, ne-am si relaxat , am bagat si-un gratarel prietenii super de gasca, tot sa traiesti asa!!!

Marfa si pozele! Multumim Mihaela si parintilor tai pentru gazduire si atmosfera placuta, ne-am simtit ca la noi acasa. :)

Editat de shadowrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos, pacat ca n-am putut sa venim si noi (pentru cei care nu stiu, eu sunt :pasagera legitima" a lui Dominator72 :D ). Noi astazi, de ziua copilului, am dat in mintea copiilor si am stat toata ziua prin herastrau la leagane, calusei si alte alea, ca deh..., 2 copii la casa omului se exista, macar de 1 iunie sa fie si ei fericiti 100%. :)

 

cand mai iesiti cu strumfii in week-end poate ne vorbim sa vin si eu cu piticuta mea a-mi ziceti si mie :rose: .

 

ieri impreuna cu un prieten am plecat cu motoretele pana la gura diham

la dus: a plouat pana aproape de ploiesti....

la diham: soare...cald...misto

la intoarcere: cea mai tare torentiala pe care am prins-o vreodata!

si asta a tinut pana aproape de ploiesti.......

ce sa mai zic? adrenalina frate! avand in vedere ca m-am facut ciuciulete....si ca a iesit din costumul de piele culoarea......am aruncat la gunoi o bluza si o pereche de chiloti.... :)

 

deci ai experimentat vorba: ud pana la chiloti :D .

 

eu si iubi la intoarcerea de la gratarelul de duminica am avut un incident cu un taran cu dacia, care n-am inteles de ce a trecut pe langa noi injurandu-ne si tragand de volan inspre noi, aproape sa dea peste noi. sa fii fost deranjat ca am mers printre masini? :unsure: alta explicatie nu vad, desi s-a mers frumos, fara claxoane sau forjari de motor, unde s-a putut am trecut, unde nu, am stat cuminti pe loc. anyway, omu' a scos si spray-ul paralizant cand l-am prin in coloana (un mos idiot), era sa se lase cu bataie, caci l-a prins iubi pe urma la semafor (ghinionul lui :( ), s-a dat jos de motor, s-a dus la el, "urari" de bine, norocul mosului ca a stat cuminte in masina, altfel iesea urat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte tare (in special bestiutza lui Larry de care ma declar indragostit :rose:). Multam Mihaela si sa ne mai rogi, ca noi nu te vom refuza :D. Btw: m-am ars model "tractorist" pe maini!!!!!! :unsure: :) :) Ce mai, a fost un week-end plin, sa tot mai fie asa. Siiiiiiii: nu-l ascultati niciodata pe Larry cand spune "hai ca nu mai e mult si ajungem!!" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Siiiiiiii: nu-l ascultati niciodata pe Larry cand spune "hai ca nu mai e mult si ajungem!!" :)

 

da da :unsure: , mai ales cand trebe sa faceti enduro pe vitezane. :) cand zice larry ca "e aici aproape", ganditi-va la cativa kilometri pe macadam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri impreuna cu un prieten am plecat cu motoretele pana la gura diham

la dus: a plouat pana aproape de ploiesti....

la diham: soare...cald...misto

la intoarcere: cea mai tare torentiala pe care am prins-o vreodata!

si asta a tinut pana aproape de ploiesti.......

ce sa mai zic? adrenalina frate! avand in vedere ca m-am facut ciuciulete....si ca a iesit din costumul de piele culoarea......am aruncat la gunoi o bluza si o pereche de chiloti.... :unsure:

 

Al naibi nu mai stie cu cine a fost!!! uitate la el ce potaie este :)

A uitat sa zica ca pe ploaia aia torentiala nu ma asteptat si a luat-o inainte si eu aveam si ochelarii si viziera uda si aburita si abia mai vedeam.

Mda plus ca costumul de ploaie cand l-am luat pe mine era asa subtire si s-a rupt in zona "aceea" cam fro 40 de cm si credeam ca inec oouaalleee, dar nu a fost asa :D

la intoarcere: multe tiruri care m-au stropit si cu noroi :) , a plouat ffff rau! da si eu ca am mers mai incet am venit cu ploaia pana aproape de bucuresti ca ne intelegeam prea bine :rose:

 

una peste alta fff tare frate!

 

BAH DATA VIITOARE PLECAM IMREUNA NE INTOARCEM IMPREUNA CA DACA NU O SA ITI SPARG POPONEATA CAND TE VAD!!!

 

P.S. Am fost la primul drum mai lung cu noaua mea motocicleta Yamaha xt 660 x si sunt foarte incantat cum sta pe viraje :D

post-11018-1212391592_thumb.jpg

post-11018-1212391616_thumb.jpg

post-11018-1212391631_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ceva poze de la gratar :)

 

apropo piticu si spala dupa ce a intrat ca purcelu in noroi cu magareata :) si era sa intru si eu dupa el, da bine ca am vazut ca sarea noroiu de la roata lui si am zis ca mai bine ocolesc :D

 

OOoooooo, frumusica jucaria. Chiar asteptam sa vad ce o sa-ti iei pana la urma. S-o stapanesti sanatos.

Asfalt sub roti si rezervorul full! :unsure: ...si va asteptam la "sedinta" - joi pe la 8 8 si ceva. :rose:

Mersi, mersi! am luat-o dupa ce am vb cu tine in ziua aia :D

La sedinta de joia asta chiar vreau sa ajung sa vad ce mai faceti

post-11018-1212392000_thumb.jpg

post-11018-1212392012_thumb.jpg

post-11018-1212392040_thumb.jpg

post-11018-1212392053_thumb.jpg

post-11018-1212392067_thumb.jpg

post-11018-1212392080_thumb.jpg

post-11018-1212392088_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai tu zici ca nu te-am asteptat....

imi era fff frig....eram fleashca...dupa cum am mai zis.......

dar tu? ca eu eram in noroi si ma chinuiam sa ies......iar tu...te uitai la mine cu dispret..... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai vai ce frumoase e supermotourile alea domleeee

 

Niste csenoane sa va vaza lumili in trafic si aia e :unsure:

 

si poate va mai incumetati si voi sa veniti pe la birou :)

Editat de Sniky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Am fost la primul drum mai lung cu noaua mea motocicleta Yamaha xt 660 x si sunt foarte incantat cum sta pe viraje :unsure:

 

sa o stapanesti sanatos. este foarte frumoasa :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...