Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Toti? Eu nu stiu despre nici un accident pe Cheia... :unsure:

 

 

accidentul lui clavi, de pe cheia. cica era cu urse. urse e ok, clavi are ceva rupt la mana.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Domle eu eram ala cu cheia dejte busite :unsure:

 

 

lasa-te pe tine, aia este deja history, noi vorbim de chestii mai recente :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accidentul lui clavi, de pe cheia. cica era cu urse. urse e ok, clavi are ceva rupt la mana.

:unsure: Recent, pe Cheia, a fost un accident la care a fost martor Obi-1.. Atat!

Asa ca imi pastrez curiozitatea....... Ce accident a avut Clavi pe Cheia? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama ce liniste se facu!

 

Hai sa zic eu ce stiu (acu' nu stiu unde a fost exact) dar s-a intamplat asa (in ordine inversa). Clavi a lovit o motocicleta care venea alunecand/invartindu-se pe asfalt, dupa ce ricosase din impactul cu o masina de pe contrasens, masina ce fusese lovita din cauza ca respectivul rider gresise ceva si ratase curba. Rider moto rotitoare OK, Clavi ok, doar un metacarpian rupt. De cele doua motoare nu stiu amanunte (adica nu le-am retinut :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama ce liniste se facu!

 

Hai sa zic eu ce stiu (acu' nu stiu unde a fost exact) dar s-a intamplat asa (in ordine inversa). Clavi a lovit o motocicleta care venea alunecand/invartindu-se pe asfalt, dupa ce ricosase din impactul cu o masina de pe contrasens, masina ce fusese lovita din cauza ca respectivul rider gresise ceva si ratase curba. Rider moto rotitoare OK, Clavi ok, doar un metacarpian rupt. De cele doua motoare nu stiu amanunte (adica nu le-am retinut :blink:)

 

celalalt e MIELU .... :laugh:....relatez din ce mi-a zis mishu la teleon - AMANDOI E OK -....Mishu ai legatura.. (de patrunjel) :)

Editat de metaxa09
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai astia din Crangasi, 1Mai, Grivita si altele.....Cand o punem de o plimbarica mai sanatoasa eventual cu dormit pe undeva o noapte?

 

:blink:

 

 

inviasi, bre?

 

dragilor, eu de vineri seara pana marti la rasaritul soarelui sunt in cipru :laugh: . m-au recompensat baietii pentru merite deosebite. :) zbor, cazare, masa platite de ei, manca-i-ar mama pe ei de ciprioti. ma trimit la plaja, baita si distractie. de-abia astept. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oooo , super. sa-ti faci poze inainte si dupe. caci banui ca o sa vii negricica rau! :)

 

Pai Alex - o sa fie o "plimbarica" de 1 saptamana la inceputul lunii iulie, in Piatra Craiului . Mers cu motoare, corturi, mancare, echipament etc., urcat pe munte, foc de tabara.

Detaliile, stabilirea datei exacte de plecare, le vom discuta MAINE la "sedinta", dupa ce o sa ne punem de acord vin eu aici cu mai multe date. :blink:

Editat de shadowrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inviasi, bre?

 

dragilor, eu de vineri seara pana marti la rasaritul soarelui sunt in cipru :blink: . m-au recompensat baietii pentru merite deosebite. :) zbor, cazare, masa platite de ei, manca-i-ar mama pe ei de ciprioti. ma trimit la plaja, baita si distractie. de-abia astept. :bigstar:

 

I-auzi, Alex! Daca vrei sa mergi pentru mai multe nopti de dormit, mergi cu Ina! :)

 

Daca e prea departe, hai in Piatra Craiului, unde n-avem treaba cu cipriotii... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-au recompensat baietii pentru merite deosebite, manca-i-ar mama pe ei de ciprioti.

 

originali rau astia de la Bank of Cyprus :) si sa traiasca toti motoristii cu conturi nou-deschise care este si asteptam sa ne aduci o mostra de palinca din Cipru sau ce-or fi band aia acolo. have fun si sa te dai cu scuteru!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea ORYON aseara cred ca mi-ai dat de jurat... :) prea ma laudam eu ca imi consuma putin...

Am ramas in pana prostului pe aviatorilor si pana acasa am impins de mi-au sarit ochii din cap.

Deci nu incercati cu 2 l sa faceti peste 105 km :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-auzi, Alex! Daca vrei sa mergi pentru mai multe nopti de dormit, mergi cu Ina! :lol:

 

Daca e prea departe, hai in Piatra Craiului, unde n-avem treaba cu cipriotii... :laugh:

 

multumesc, este ladies only :bigstar: . si nimic nu e prea departe cand e vorba de rasfat moca :) .

 

 

originali rau astia de la Bank of Cyprus :) si sa traiasca toti motoristii cu conturi nou-deschise care este si asteptam sa ne aduci o mostra de palinca din Cipru sau ce-or fi band aia acolo. have fun si sa te dai cu scuteru!

 

aduc, aduc. joia viitoare la "birou". :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am zis ca am descoperit de ce nu-mi place mie la viteza?

 

De la 80 la ora in sus vibreaza ghidonul ca dracu. Nu vobleaza, vibreaza. La 140 facea ca toate alea. Plus ca trage usor dreapta. Bye bye furca.

 

Soon...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai mai radu-le ce credeai ca o sa faca furca aia a ta? sa te mangaie? e clar ca iti da vibratii ca nu are ce sa le amortizeze!?!

 

Larry: Adica mergi 100km cu 2 l???...BLASFEMIEEEE!!! :) , gfrate da ai si ce sa impingi nu gluma - o juicarie de 100 de kile, da eu ce sa zic cu Dragonu'?? nororc ca am ramas in pana rusinoasa relativ aproape de casa. :blink:

 

CINE VINE AZI LA ARC?

Je apare pe la un 7:15 - 7:30pm.

Editat de shadowrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CINE VINE AZI LA ARC?

Je apare pe la un 7:15 - 7:30pm.

 

Daca-mi iau motoreta in timp util de la nenea doctoru' si-mi fac rapid treburile, ar trebui sa apara si Domi :) Probabil ca spre ora 20:00 (trecute fix, vorba unui motociclist cu state veki)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea ORYON aseara cred ca mi-ai dat de jurat... :) prea ma laudam eu ca imi consuma putin...

Am ramas in pana prostului pe aviatorilor si pana acasa am impins de mi-au sarit ochii din cap.

Deci nu incercati cu 2 l sa faceti peste 105 km :bigstar:

 

 

Pai na ma...Prea am laudat-o toti :)... Ian ziceti...Vreo plimbare in uichendul asta?? Concubina e la Cipru, merg si eu fara pasager si alte responsabilitati :blink:. Cu siguranta o sa fie tare cald si de data asta si banuiesc ca nu preferati sa muriti de cald in Buciculesti :laugh:). Hai mai bine sa murim de cald intr-o padure, undeva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai na ma...Prea am laudat-o toti :laugh:... Ian ziceti...Vreo plimbare in uichendul asta?? Concubina e la Cipru, merg si eu fara pasager si alte responsabilitati :). Cu siguranta o sa fie tare cald si de data asta si banuiesc ca nu preferati sa muriti de cald in Buciculesti :blink:). Hai mai bine sa murim de cald intr-o padure, undeva...

De iesit, noi simtim asa o dorinta de a iesi... Propuneri? Timp de gandire pana maine la sedinta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concubina e la Cipru, merg si eu fara pasager si alte responsabilitati :).

 

 

de-abia astept sa-mi iau mobrita de 50cmc, sa vezi atunci cum o sa-ti doresti pasager si alte responsabilitati :blink: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...