Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Salut,

 

Si eu sint din zona (Banu Manta), sper sa vin data viitoare. :ok:

 

Poi te asteptam!! Vorbeste eventual cu shadowrider ca sunteti foaaarte aproape unul de altul :rock: Asa poate il facem si pe el sa apara saptamana asta :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

deci asadar si prin urmare, intrucat numai maine nu-i poimaine, joi la orele 19.30 ne vedem la teresa de data trecuta? :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... probabil ca o sa trec si eu pe acolo...... Si asa vad ca nu prea se anunta nimeni, si chiar sa stau singur la o terasa nu-mi vine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate azi e ziua de nastere a mamei mele (cea care a cotizat substantial la achizitionarea Dragonului) asa ca dragii mei din pacate nu am cum sa semnez de prezenta.

Daca am timp - desi sincer nu cred - o sa trec pe la terasa.

Sa va distrati bine si sa beti un cico si pt mine! :duel: :ok: :wave:

 

PROMIT SOLEMN CU MANA PE ACCELERATIE CA DATA VIITOARE SUNT PREZENT!

 

Vecine Turist - cred ca stiu pe unde stai cu motorul - cumva pe Petru Maior intr-o curte o tii? :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate azi e ziua de nastere a mamei mele (cea care a cotizat substantial la achizitionarea Dragonului) asa ca dragii mei din pacate nu am cum sa semnez de prezenta.

Daca am timp - desi sincer nu cred - o sa trec pe la terasa.

Sa va distrati bine si sa beti un cico si pt mine! :ok: :rock: :blbl:

 

PROMIT SOLEMN CU MANA PE ACCELERATIE CA DATA VIITOARE SUNT PREZENT!

 

Vecine Turist - cred ca stiu pe unde stai cu motorul - cumva pe Petru Maior intr-o curte o tii? :wave:

 

Poi la multi ani mane!! Sa-ti traiasca!!! De data asta esti iertat :ok:

 

:duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vaaaai!!! Nu pot sa cred!! Chiar eram curios daca mai e cineva interesat!!! :rock: As vrea sa ne vedem maine :rock: Dar la mine ramane de vazut daca am sau nu maine liber.. Altfel spus, daca am liber, ajung la 7 juma', daca nu, ajung cu o ora mai tarziu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh, nu se poate, cre' ca o sa ploua :rock: . a luat altcineva taurul de coarne pentru ziua de maine. almilitaru, ai de la mine o bere :rock: . pai eu zic prezent :rock: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh, nu se poate, cre' ca o sa ploua :rock: . a luat altcineva taurul de coarne pentru ziua de maine. almilitaru, ai de la mine o bere :rock: . pai eu zic prezent :rock: :D

 

 

nu va pot onora cu prezenta mea (wrk) dar la urmatoarea iesire imi ud carnetul :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va pot onora cu prezenta mea (wrk) dar la urmatoarea iesire imi ud carnetul :lol:

 

:D :rock: :rock: :rock: :moto:

O sa bem in gura :P

Deci las mobra acasa? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, fratilor, ramane ca ne vedem astazi la teresa de langa the gate? eu si amimagz ajungem acolo dupa 20.00.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai exact, la 20:30.. :D

E bine ca anuntati suntem doar 3.. Oricum o sa mai apara careva pe acolo.. Ne gasiti voi cei care vreti sa veniti!! Aceeasi terasa de data trecuta.. La agronomie.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ajung pe la 20 - 20.30

Cred ca am sa vin si cu 2 roti ca nu am unde sa le las.. :rock:

:D Important e sa ajungi... Si spre norocul tau, mi-am schimbat deja guma pe spate :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ne-am intalnit. multi rau :rock: . da' suntem "veteranii" acestor intaniri care ne incapatanam sa pastram acest obicei de joia :P . au fost: amimagz, eu, cold_as_as, almilitaru&company, 3 minute dupa ceas H3llriderr :rock: , in drum spre serviciu (apreciem ca ai venit special sa ne saluti, speram ca data viitoare sa poti sta la o bere :D ) si 5 minute dupa ceas stephon :P . pentru data viitoare, primul punct pe ordinea de zi: @mih uda permisul proaspat luat :moto: (ca poate credeai c-am uitat :rock: ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ne-am intalnit. multi rau :rock: . da' suntem "veteranii" acestor intaniri care ne incapatanam sa pastram acest obicei de joia :lol: . au fost: amimagz, eu, cold_as_as, almilitaru&company, 3 minute dupa ceas H3llriderr :P , in drum spre serviciu (apreciem ca ai venit special sa ne saluti, speram ca data viitoare sa poti sta la o bere :D ) si 5 minute dupa ceas stephon :lol: . pentru data viitoare, primul punct pe ordinea de zi: @mih uda permisul proaspat luat :lol: (ca poate credeai c-am uitat :P ).

 

:rock: :rock: :moto:

oooh da!! A venit cold_as_ass :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ne-am intalnit. multi rau :rock: . da' suntem "veteranii" acestor intaniri care ne incapatanam sa pastram acest obicei de joia :P . au fost: amimagz, eu, cold_as_as, almilitaru&company, 3 minute dupa ceas H3llriderr :rock: , in drum spre serviciu (apreciem ca ai venit special sa ne saluti, speram ca data viitoare sa poti sta la o bere :D ) si 5 minute dupa ceas stephon :lol: . pentru data viitoare, primul punct pe ordinea de zi: @mih uda permisul proaspat luat :moto: (ca poate credeai c-am uitat :rock: ).

 

promit k stau mai mult data viitoare , asta daca nu o sa pice chiar in timpul programului de munk , dar samabata imi vin piesele si dupa aceea pot iesi si la plimbari , si sincer prefer plimbarile :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: :P :P

oooh da!! A venit cold_as_ass :lol:

 

:D sorry, vecine, nu da cu pietre in mine, ora tarzie la care am postat..... :rock: :rock:

 

promit k stau mai mult data viitoare , asta daca nu o sa pice chiar in timpul programului de munk , dar samabata imi vin piesele si dupa aceea pot iesi si la plimbari , si sincer prefer plimbarile :lol:

 

mah, si noua ne plac plimbarile, da' ne place sa mai stam si la un pahar de vorba :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock:

 

deci tu nu radea, care zice mereu ca vine si se da lovit, care este, care are mereu motive. BA, AI INTELES? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...