Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Salut.

Eu tot din zona. La urmatorul meeting o sa vin si eu.

 

 

1 mai cu turda... vin si eu pe unde iesiti prin jur :>

 

 

Pai va asteptam... Terasa cu spatiu ar fi vis-a-vis de intrarea dinspre Marasti (linia lu' 41), chiar langa strand..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai va asteptam... Terasa cu spatiu ar fi vis-a-vis de intrarea dinspre Marasti (linia lu' 41), chiar langa strand..

 

deci ramanem la teresa asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din partea mea, putem sa mergem si in Medias, cum intri pe dreapta... Nu stiu de ce, dar parca vad ca iar se lasa cu promisiuni desharte!! Personal o sa vin oriunde (mai tarziu saptamana asta pt ca la 20:00 abia ies de la servici, dar tot ajung la un 8 jumate..) Poate o sa rezolv totusi si aspectul asta..... Ar fi ideal ca pana maine seara sa stim unde si cati mergem, eventual sa putem face si o rezervare!! Nu sa rezervam o masa de 10 si sa ne intalnim 4 oameni, nici sa rezervam masa de 6 si sa fim 20..... Asa ca ar fi frumos sa va anuntati cei care vreti sa veniti ;) Loc de intalnire (in cazul in care e nevoie) sau alte detalii le putem stabili mai apoi :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din partea mea, putem sa mergem si in Medias, cum intri pe dreapta... Nu stiu de ce, dar parca vad ca iar se lasa cu promisiuni desharte!! Personal o sa vin oriunde (mai tarziu saptamana asta pt ca la 20:00 abia ies de la servici, dar tot ajung la un 8 jumate..) Poate o sa rezolv totusi si aspectul asta..... Ar fi ideal ca pana maine seara sa stim unde si cati mergem, eventual sa putem face si o rezervare!! Nu sa rezervam o masa de 10 si sa ne intalnim 4 oameni, nici sa rezervam masa de 6 si sa fim 20..... Asa ca ar fi frumos sa va anuntati cei care vreti sa veniti ;) Loc de intalnire (in cazul in care e nevoie) sau alte detalii le putem stabili mai apoi :nono:

 

dap, ar fi frumos si mai vina si cei care ne tot amenintza cu prezenta :smoke:. nu-i bai, vom fi oricum "fidelii" acestor intalniri ca sa zic asa, insa frumos ar fi sa ne cunoastem, ca tot suntem vecini :lol:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara cand ies de la munci o sa trec pe acolo, sa vad daca s-au mai deschis ceva terase prin zona sau nu... In principiu, cea de la Tineretului este cea mai mare si spatiu de depozitare pentru fiare :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin urmare Âşi aÂşa deci, este vorba despre.... ;) :smoke: :lol:

 

:nono:

 

...greci, dar nu are rost sa mergem pana acolo :lol:

Cred ca cea mai buna varianta ramane cu barurile de langa strand...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...greci, dar nu are rost sa mergem pana acolo ;)

Cred ca cea mai buna varianta ramane cu barurile de langa strand...

 

pai asta am inteles, da' la care sa mergem? shadowrider, parca te laudai ca stii tu o terasa nush pe unde, acolo in zona. lumineaza-ne :nono: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah, fratzilor, cu amimagz vorbesc si pe mess., mai bagati-va si voi in seama pe topicul asta. daca nu prezinta interes ideea de socializare, nu-i bai, putem inchide topicul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

ideea prezinta interes dar locatiile nu , si pentru mine nici ziua , hai de exemplu duminca , ziua , pe undeva pe la aer ...

ca doar e soare si frumos ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAI SA FAC LUMINA!

 

Din motive de imobilizare la pat nu am mai avut cum sa intru pe forum :smoke: . insa azi revin in fortza.

Deci in seara asta : la 19:30 sau mai incolo ca io nus daca ajung chiar la 7 juma' -

 

LOCATIA: IN FATA STRANDULUI TINERETULUI VIS-A-VIS DE AGRONOMIE sunt 2 terase: una e mai trendy, alta e mai normala si pozitionata langa parcarea spatioasa si ferita de 4 roti!

 

CUM AJUNGETI: VENIND DINSPRE MICIURIN (POD GRAND) SPRE MANASTIREA CASIN DUPA SEMAFORUL DE LA CASIN LA PRIMUL REFUGIU DE TRAMVAI - PANA IN SEMAFOR SE FACE O ALVEOLA CU O STRADA - MERGETI 50 M SI PE STANGA O SA VEDETI MOTOARELE!

 

 

Sper ca m-ati inteles :nono: :lol: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

ideea prezinta interes dar locatiile nu , si pentru mine nici ziua , hai de exemplu duminca , ziua , pe undeva pe la aer ...

ca doar e soare si frumos ...

 

este destul de greu sa strangi oamenii in week-end la o citirica, pentru ca in week-end lumea are diverse activitati. desigur, ne putem combina la o plimbarica, insa despre asta se poate vorbi joia, la o citirica. daca locatiile nu te coafeaza, vino si cu o propunere, asa cum am tot facut cativa dintre noi. :nono:

 

deci astazi ramane sa ne vedem in the gate, banuiesc, shadowrider, ca ala era locul mai "trendy" la care te refereai, la 19.30.

 

p.s. ce s-a intamplat, bogdane, de ai ajuns imobilizat la pat? ;)

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai misto e terasa de langa parcare - cea cu firma si ferestre ROSII

mai ales ca este destul de cald afara si motoarele stau chiar la nasul nostru. In plus nu trebuie facuta rezervare. :nono:

 

 

deci ca sa concluzionam, ca sa stie lumea unda sa vina: astazi, 19.30, in the gate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

ideea prezinta interes dar locatiile nu , si pentru mine nici ziua , hai de exemplu duminca , ziua , pe undeva pe la aer ...

ca doar e soare si frumos ...

 

in we de regula se lasa cu plimbari, etc... nu e tocmai potrivit pt o intalnire de cartier..... cat despre locatii, asteptam sugestii..

 

LOCATIA: IN FATA STRANDULUI TINERETULUI VIS-A-VIS DE AGRONOMIE sunt 2 terase: una e mai trendy, alta e mai normala si pozitionata langa parcarea spatioasa si ferita de 4 roti!

 

CUM AJUNGETI: VENIND DINSPRE MICIURIN (POD GRAND) SPRE MANASTIREA CASIN DUPA SEMAFORUL DE LA CASIN LA PRIMUL REFUGIU DE TRAMVAI - PANA IN SEMAFOR SE FACE O ALVEOLA CU O STRADA - MERGETI 50 M SI PE STANGA O SA VEDETI MOTOARELE!

Sper ca m-ati inteles :nono: :lol: :smoke:

 

mai simplu, la prima statie de tramvai dupa Casin, chiar vis-a-vis de intrarea in Agronomie

 

deci astazi ramane sa ne vedem in the gate, banuiesc, shadowrider, ca ala era locul mai "trendy" la care te refereai, la 19.30.

 

p.s. ce s-a intamplat, bogdane, de ai ajuns imobilizat la pat? :lol:

 

am o vaga impresie ca Bogdan se referea la cea de langa Gate (cu parcarea minune), dupa cum bine se poate vedea... :lol:

 

Mai misto e terasa de langa parcare - cea cu firma si ferestre ROSII

mai ales ca este destul de cald afara si motoarele stau chiar la nasul nostru. In plus nu trebuie facuta rezervare. ;)

 

sunt totusi curios daca au deschis terasa asta...

 

deci ca sa concluzionam, ca sa stie lumea unda sa vina: astazi, 19.30, in the gate.

 

ne vedem pe acolo, ca nu o fi asa greu sa ne gasim :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...