Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

:cheers: :crack: sal baietii potcoava este pe 9 mai daca vi pe giulesti dupa stadion prima strada la stanga sau daca vi pe crangasi cum se termina podul grant prima la dreapta ne vedem joi la 19 30 daca vreti :ok: mai vb pana joi asfalt uscat pana atunci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@amimagz--iti explic eu unde este! poate iti iei dreaq si tu baterie la mobrean pana joi!

:what:

 

Slabe sanse sa-mi iau baterie... da' mai cersesc si eu un redresor si tine 2-3 zile :D

 

am eu o baterie de UPS daca vreo s-o folosesti pana iti cumperi tu 12v cu 5A daca nu ma insel :what:

 

Ar trebui sa punem 2? Ca am nevoie de 10Ah :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ptr gratar iti trebuie mai mult timp in conditiile in care intalnirea e la 7 juma:)

 

maybe next time?

 

la 7 juma in cursul saptamanii, dar mai e si sambata si duminica ...

intalnirile din saptamana nu trebuie sa se soldeze neaparat cu cei mititei fripti :hug: , nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se stabileste pt joi in Potcoava,v-a pot ajuta eu cu rezervarea,cunosc patronul,numai ca marti cel tarziu trebuie sa am un raspuns din partea voastra :what: :hug:

 

pai poti sa faci rezervarea linistita. pentru 10 persoane. daca or veni mai multi, ne descurcam noi cu spatiul, insa din experiantza celorlalte intalniri se anuntza multi si nu vin toti :D . asa ca ar fi bine sa faci rezervarea pt. 10 persoane, joi, 19.30.

 

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lume, lume! mi-am luat motooooor :hug: . aseara la orele 00.00 trecute fix :sick: . honda xlr 125 :D .

Mai ai putin si... :what:

 

 

 

Pt joia asta care va anuntati? Sau ne vedem 4 oameni, schimbam 100 de vorbe si plecam acasa? Haidi somn usor... :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lume, lume! mi-am luat motooooor :what: . aseara la orele 00.00 trecute fix :D . honda xlr 125 :ok: .

 

S-o stapanesti sanatoasa cat mai mult (tu mai ales ca pe ea poti sa o mai schimbi)! :hug:

 

Mai trebuie ala micu' roz, da curand vine si el! :D

Tinem pumnii sa-l iei din prima. Promiti? :sick: :eek: :eek:

 

Sper sa ne vedem joi. :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

indubitabil :eek: :what: :D :eek:

 

deci vezi cu bautul ala... uite ce spune lumea aici!! :D ala micu' roz e un "must have" :hug:

 

S-o stapanesti sanatoasa cat mai mult (tu mai ales ca pe ea poti sa o mai schimbi)! :what:

 

Mai trebuie ala micu' roz, da curand vine si el! :ok:

Tinem pumnii sa-l iei din prima. Promiti? :D :ok: :ok:

 

Sper sa ne vedem joi. :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o stapanesti sanatoasa cat mai mult (tu mai ales ca pe ea poti sa o mai schimbi)! :what:

 

Mai trebuie ala micu' roz, da curand vine si el! :ok:

Tinem pumnii sa-l iei din prima. Promiti? :ok: :ok: :D

 

Sper sa ne vedem joi. :D

 

multumesc, multumesc :). promit sa-l iau din prima, altfel :hug: . plus ca deja nu mai am stare si vreau sa merg pe motorashul meu.

 

deci vezi cu bautul ala... uite ce spune lumea aici!! :P ala micu' roz e un "must have" :what:

 

 

eu sunt inca pasager. asa ca beau linistita :sick: :D . nici nu mai trebuie sa stiu drumul pana acasa :eek: . iar in cel mai rau caz, ma legi de motor, ca sa nu mergem pe 9 carari :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt inca pasager. asa ca beau linistita :hug: :sick: . nici nu mai trebuie sa stiu drumul pana acasa :what: . iar in cel mai rau caz, ma legi de motor, ca sa nu mergem pe 9 carari :D

Ei poftim atitudine.. si mai vreti si drepturi egale :eek:

Asta e asuprirea barbatului de catre femeie :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei poftim atitudine.. si mai vreti si drepturi egale :what:

Asta e asuprirea barbatului de catre femeie :what:

 

 

nu recunosc nimic :D .

 

zicea cineva ca face rezervari la potcoava pt. joi. daca face, sa ne spuna, daca nu, ne descurcam, da' sa nu ne lase-n plopii fara sot. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu recunosc nimic :what: .

 

zicea cineva ca face rezervari la potcoava pt. joi. daca face, sa ne spuna, daca nu, ne descurcam, da' sa nu ne lase-n plopii fara sot. :hug:

 

 

Laura a spus , daca nu confirma in timp util pe forum sunam noi la potcoava ptr rezervare/confirmare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu sa dau o tura pe acolo joi

@Merenptah poze poze cu mobra ta :what:

sa arzi cat mai mult gaz cu ea :hug: si sa-ti aduca doar clipe frumoase :what:

 

multumesc :D. incerc sa rezolv si cu pozele, deh, moment istoric, sa ramana pentru posteritate :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mih: succes astazi la examen. asteptam vesti :hug:

 

@almilitaru: lasa, bre, ca fac eu rezervare, are @mih nr. de telefon de acolo. stii cum e, vorba multa saracia omului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neatza buna oameni si mai buni (si unii chiar nebuni :what: ). In sfarsit mi-am luat si eu moto :what: ce e drept nu chiar ce vroiam, da asta e acum. Am postat aici pentru ca stau in Giulesti :hug:.

sa ne auzim cu bine si sa ne vedem la o plimbarica (asta dupa ce inscriu drujba) aa poze cu ea aici /index.php?...84854&st=50 ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit ca a cazut un baiat cu motoru duminica seara pe str. ceahlau zona crangasi stie cineva ceva?cica ambele picioare sunt rupte asa am auzit prin cartier

 

pai vezi la rubrica accidente. eu ma asteptam sa confirmi prin postul tau prezenta ta maine la potcoava.

 

neatza buna oameni si mai buni (si unii chiar nebuni :what: ). In sfarsit mi-am luat si eu moto :D ce e drept nu chiar ce vroiam, da asta e acum. Am postat aici pentru ca stau in Giulesti :what:.

sa ne auzim cu bine si sa ne vedem la o plimbarica (asta dupa ce inscriu drujba) aa poze cu ea aici /index.php?...84854&st=50 ..

 

sa-l stapanesti sanatos. maine la potcoava dai de baut, da? ca suntem vreo 2 care suntem buni de cinste. vezi sa nu te dai lovit :hug:

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal sa stapanesti sanatos moto tau.am auzit ca a cazut un baiat cu motoru duminica seara pe str. ceahlau zona crangasi stie cineva ceva?cica ambele picioare sunt rupte asa am auzit prin cartier

 

ud pe jos, neacordare de prioritate, un idiot cu o conserva a intrat in intersectie, motorul partial distrus, un picior rupt in doua locuri, e ok, intr-o luna e din nou pe motor, ii tinem pumnii, sanatate!

 

poate trec si eu maine pe la potcoava, asa pe seara :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...