Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

:what:( si eu .. si eu .. ce fac? vin pe jos ca kwa meu nu are numere :D( .... are aveti sa imi dati si mie un numar de motocicleta imprumut ??? :sick:)

Hai ca-ti dau numarul meu de la IJ daca vrei :hug:

Daca nu, vino pe jos!! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:what:( si eu .. si eu .. ce fac? vin pe jos ca kwa meu nu are numere :D( .... are aveti sa imi dati si mie un numar de motocicleta imprumut ??? :sick:)

 

lasa ca putina miscare nu strica :hug: . vezi jumatatea plina a paharului: o sa poti sa bei alcoale :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am examen azi :D si acum am aflat :hug:

Dar voi incerca sa ajung oricum ceva mai tarziu

:what:

 

ok, sa speram ca va veni cineva, pana la urma, si nu va disparea lumea la base :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai venit un baiat, dar chiar cand plecam.. Tocmai venise nota, si deh...... Era deja 21:00.. Eu spusesem initial ca nu stau mai mult de 30 de min, dar iata ca tot s-a facut de 1 ora si 30 de min..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ma amuza este ca inainte de intalnire cu vreo 1-2 zile se anunta atata poporul ca vine si in ziua cu pricina apar cateva mushte. cei mai fideli suntem subsemnata :what: , amimagz, cold_as_ice, foxu, sorin, shadowrider (desi data trecuta s-a dat lovit :sick: ). mih a venit la spartul targului :hug: : ora 19.30 este fixata cu un scop, adica sa ne strangem :what: . anyway, pentru data viitoare s-a propus agronomie. shadowrider stie mai precis unde. bogdan ai legatura :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

pe la noua si douazeci aproximativ am trecut si eu p-acolo, nema motorete, voi nu veniti cu motorete la intalnirea motociclistilor?

nu era nici o motoreta p-acolo asa ca am tulit-o la Nae, la Nae erau motorete he he si era si bere :hug: , desi eu nu beau, urasc berea, deci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

pe la noua si douazeci aproximativ am trecut si eu p-acolo, nema motorete, voi nu veniti cu motorete la intalnirea motociclistilor?

nu era nici o motoreta p-acolo asa ca am tulit-o la Nae, la Nae erau motorete he he si era si bere :hug: , desi eu nu beau, urasc berea, deci?

 

pai nu citisi bre ce se posta acilea? de data asta ne-am tirat la 21.00. toti. si da, am venit cu motoarele, da' daca plecaram, le luaram cu noi :what: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai de capu meu !!! imi cer scuze.

de ce asa devreme?

 

pentru ca unii s-au saturat sa stea de fiecare data dupa 00.00 in timp ce altii doar ameninta ca vin :what: . si apoi de la atata bere fara alcool si suce te tampesti dracu' :hug: .

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles, si nu te tampesti stai linistita, doar iti mai acorzi o sansa ...

 

pai de-aia am plecat, sa ne mai acordam o sansa sa bem si alcoale in varianta fara mobre si fiecare pe la cashile lui :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ma amuza este ca inainte de intalnire cu vreo 1-2 zile se anunta atata poporul ca vine si in ziua cu pricina apar cateva mushte. cei mai fideli suntem subsemnata :what: , amimagz, cold_as_ice, foxu, sorin, shadowrider (desi data trecuta s-a dat lovit :sick: ). mih a venit la spartul targului :hug: : ora 19.30 este fixata cu un scop, adica sa ne strangem :what: . anyway, pentru data viitoare s-a propus agronomie. shadowrider stie mai precis unde. bogdan ai legatura :D

 

 

sorry ptr intarziere , data viit o sa fiu punctual .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca pana ia Bogdan legatura o sa-mi iau eu campii :what:

La agronomie, intrarea dinspre strandul tineretului (linia lu' 41) dupa ce intrati pe poarta, in fata e un rond cu un mare copac in mijloc... Ne putem vedea acolo.. Pb e ca nu e o carciuma acolo sau ceva, dar avand in vedere ca oricum bem nonalcoale care ne stau in gat, putem lua de la un magazin de pe acolo o cola, fanta, prigat or whatever!! Daca se va simti nevoia de un local, avem prin preajma destule :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca pana ia Bogdan legatura o sa-mi iau eu campii :what:

La agronomie, intrarea dinspre strandul tineretului (linia lu' 41) dupa ce intrati pe poarta, in fata e un rond cu un mare copac in mijloc... Ne putem vedea acolo.. Pb e ca nu e o carciuma acolo sau ceva, dar avand in vedere ca oricum bem nonalcoale care ne stau in gat, putem lua de la un magazin de pe acolo o cola, fanta, prigat or whatever!! Daca se va simti nevoia de un local, avem prin preajma destule :hug:

 

da' bogdan zicea ceva de o terasa ori something ori am inteles eu aiurea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum cativa ani erau pe-acolo si ceva terase , ceea ce ar fi perfect pt. noi sa ne vedem motoarele :hug:

 

mai sunt si acum... dar in agronomie e doar una (cea de la discoteca).. restul vis-a-vis :what:

 

da' bogdan zicea ceva de o terasa ori something ori am inteles eu aiurea?

 

foarte neclar despre ce terasa vorbea bogdan.. Daca stam sa numaram in jurul agronomiei gasesti 4-5 terase :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca lumea se strange pe zone ale bucurestiului si mai socializeaza. m-am gandit ca n-o fi Crangasi-ul mai prejos :nono: . asa ca...indrazniti. si cu ocazia asta propun o excursie sau what ever in a doua zi de Paste, care ramaneti in Bucuresti si nu mereti prin vizite etc.

 

 

 

Salut.

Eu tot din zona. La urmatorul meeting o sa vin si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...