Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

ud pe jos, neacordare de prioritate, un idiot cu o conserva a intrat in intersectie, motorul partial distrus, un picior rupt in doua locuri, e ok, intr-o luna e din nou pe motor, ii tinem pumnii, sanatate!

 

vezi rubrica accidente :hug: .

 

deci am facut rezervare maine, joi, la orele 19.30, la potcoava, pe numele ina.

 

p.s. ca intrebare: este ala de pe 9 mai, nu? ca am luat nr. de telefon de pe internet, unde scrie tinuta obligatorie. adica.... fara slapi? sau.... cu cravata?

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vezi rubrica accidente :hug: .

 

deci am facut rezervare maine, joi, la orele 19.30, la potcoava, pe numele ina.

 

p.s. ca intrebare: este ala de pe 9 mai, nu? ca am luat nr. de telefon de pe internet, unde scrie tinuta obligatorie. adica.... fara slapi? sau.... cu cravata?

 

Voi vreti sa vin cu cravata pe motor? Adica sa leg cravata de rezervor, sau cum? :what: Ca nu stiu cum se face.. :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi vreti sa vin cu cravata pe motor? Adica sa leg cravata de rezervor, sau cum? :what: Ca nu stiu cum se face.. :hug:

 

pai nush ce inteleg oamenii aia prin tinuta obligatorie. sau se gandesc ca s-ar putea sa venim in pielea goala? :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Venind pe Calea Giulesti dinspre Podul Grand, imediat dupa ce treci de Stadionul Rapid, vis-a-vis de Sala Rapid, se face o strada la stanga (str. 9 mai). Pe strada asta, care iese in Crangasi, pe dreapta la cca.75 - 100 m de intersectia cu Cal. Giulesti este obiectivul - Potcoava. :what:

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Af cors crangasi rulz. Te-au pacalit.

Nu cred ca a fost pacaleala.. La prima intalnire, daca imi aduc bine aminte, Crangasi-ul era chiar in minoritate! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca a fost pacaleala.. La prima intalnire, daca imi aduc bine aminte, Crangasi-ul era chiar in minoritate! :hug:

 

:what:

 

asteptam cu bratele deschise majoritatea de atunci care a ajuns in minoritate :what: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in alta ordine de idei, ziceti si voi mai clar, care stiti, cum se ajunge la potcoava

 

hai mai baieti si fete, Crangaseni si Giulestene, stabiliti o intalnire intr-un loc unde nu stiti sa ajungeti, ce dragutz :what:

 

si, cum a fost, cine a venit, ce ati stabilit, ati facut poze, sa vedem reactii, hai, asteptam :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primitzi shi din bucurestii noi? Ca vreau shi eu sa ma socializez...

 

 

primim, ca sunteti aproape de grivitza.

 

si, cum a fost, cine a venit, ce ati stabilit, ati facut poze, sa vedem reactii, hai, asteptam :what:

 

:what: intalnirea este astazi. nu inteleg la ce te referi in propozitie. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primim, ca sunteti aproape de grivitza.

:what: intalnirea este astazi. nu inteleg la ce te referi in propozitie. :what:

 

ai dreptate, cred ca nu am dormit bine :hug:

 

atunci ar fi bine sa va si pozati si daca iesiti la plimbare pe uichend sa anuntati, poate savuram o iarba verde!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate, cred ca nu am dormit bine :hug:

 

atunci ar fi bine sa va si pozati si daca iesiti la plimbare pe uichend sa anuntati, poate savuram o iarba verde!

 

pai ar fi bine sa vii si tu, ca nu muscam :D :what: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...