Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Io vin fara... ca am o pofta de bere de nu va pot explica :bounce: Se mai odihneste si bestiutza mea cu ocazia asta.. :angry:

 

LE: eu o sa ajung tot pe la 20:00, o sa-l iau si pe shadowrider, asta ca sa fiu sigur ca ajunge :what: mih o sa vina tot la 8..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Io vin fara... ca am o pofta de bere de nu va pot explica :bounce: Se mai odihneste si bestiutza mea cu ocazia asta.. :angry:

 

LE: eu o sa ajung tot pe la 20:00, o sa-l iau si pe shadowrider, asta ca sa fiu sigur ca ajunge :what: mih o sa vina tot la 8..

 

 

o sa vin pe 2 roti:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa vin dar am atipit si...asta este. Trec data viitoare.

Merci oricum pentru raspuns.

 

 

lasa ca ne-am sacrificat noi si pentru tine :angry: . te asteptam data viitoare (da' sa-ti pui ceasul sa sune :what: ) :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate cat de prost sa fii ??? cat ? am ajuns acasa .. am lasat casca pe sha (la pasager) am deschis poarta si cand m-am urcat pe moto sa o bag in curte i-am dat un mare picior de toata frumuserea :bounce:( si am zgariat viziera.. asta e a 2 viziera pe care o zgarii in 3 zile :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate cat de prost sa fii ??? cat ? am ajuns acasa .. am lasat casca pe sha (la pasager) am deschis poarta si cand m-am urcat pe moto sa o bag in curte i-am dat un mare picior de toata frumuserea :huh:( si am zgariat viziera.. asta e a 2 viziera pe care o zgarii in 3 zile :|

 

 

si ti-am spus doar sa nu mai bei asa de mult cand te sui pe motor :angry: . mih, sa nu-i mai dai de baut lui sniky, ca uite ce pateste :what: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa vin dar am atipit si...asta este. Trec data viitoare.

Merci oricum pentru raspuns.

 

:clap: Asta nu se numeste atipit.. ci somn in toata regula :wave: Las' ca ne vedem saptamana viitoare, asta daca nu adormi din nou :P

 

Frate cat de prost sa fii ??? cat ? am ajuns acasa .. am lasat casca pe sha (la pasager) am deschis poarta si cand m-am urcat pe moto sa o bag in curte i-am dat un mare picior de toata frumuserea :)( si am zgariat viziera.. asta e a 2 viziera pe care o zgarii in 3 zile :|

 

Mai practic ar fi sa o agati de oglinda :( Te scapa de astfel de belele de genul asta! :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai eu numai pe saua riderului o tin/pun ...da niciodata nu am uitat de ea sa-i dau un sut si s-o paratusez in asfalt...da' shit happens!(astia au pus ceva in sucul ala de rodiii - niste marih,...ceva!!!)

 

 

Din pacate nu am putut sa stau mai mult cu voi, insa cat am stat m-am simtit suuper si m-am relaxat dupa alergatura prin nenorocirea de trafic din țientru! :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

true ture .. mai baieti si feti intalnirea asta a noastra e terapie nu altceva :drums: dupa o zi fulger la munci .. seara petrecuta cu voi a sters-o inca din primele 5 min :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

true ture .. mai baieti si feti intalnirea asta a noastra e terapie nu altceva :wave: dupa o zi fulger la munci .. seara petrecuta cu voi a sters-o inca din primele 5 min :(

 

Frumos frumos.....nu iti mai doresc zile foolger la muncici insa m-am distrat copios .... nu stiam cate poti face cu o coala de hartie :drums:

 

eniuei a fost una din intalnirile reusite ... poate data viitoare ne inmultim si cu somnorosi si altzi barbosi :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eniuei

 

daca nu am citit si rascitit cuvantul ala si sa dea dracii daca imi pica fisa. a picat acu, in sfarsit :drums: .

 

@almilitaru: data viitoare poate ne anunta oana ca s-a inscris la scoala moto :wave: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos frumos.....nu iti mai doresc zile foolger la muncici insa m-am distrat copios .... nu stiam cate poti face cu o coala de hartie :drums:

 

eniuei a fost una din intalnirile reusite ... poate data viitoare ne inmultim si cu somnorosi si altzi barbosi :clap:

 

:wave: da da da... si cu barboshii care au cam tras chiulu' in ultima vreme :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau au reparat motoarili la botu' calului care este...mah si nu ne-ai lasat si pe noi sa te ajutam la stricat... :) :pow: :D

Oricum sper ca ai :drums: :( , ca iti era gatul uscat dupe o bericioaica! :wave:

 

Ohooo... Am bagat 2 bericioaice, nu una :P

Si de reparat, nu am reparat nimic :rose: Doar am schimbat si eu o piesa mica.. Sa mearga bestiutza cum trebe :rose: :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate cat de prost sa fii ??? cat ? am ajuns acasa .. am lasat casca pe sha (la pasager) am deschis poarta si cand m-am urcat pe moto sa o bag in curte i-am dat un mare picior de toata frumuserea :wave:( si am zgariat viziera.. asta e a 2 viziera pe care o zgarii in 3 zile :|

 

 

las ca ziceai ca mai ai si viziera fumurie :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ mih .. p-aia am trosnito inaintea asteia nornmale :| chestia e ca eu mai am o cascheta la fel ca asta numai ca e a prietenei (defapt pentru ea ca tot ee am cumparat-o) si cred ca o sa fac schimb :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@merenptah Sper sa se apuce de scoala, oricum a zis ca la vara isi va lua 2-3 ore sa vada daca se pricepe/ii place. Acum in stadiul de idee pare ok...sa videm mai tarziu.....

 

bere necesarium est

 

 

alo, scoala am inceput-o deja, motorul il am. ce-ti veni, man? :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma in ce zi din saptamana va intilniti , in ce loc si intre ce ore ?

As vrea sa vin si eu. :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...