Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Pana la urma in ce zi din saptamana va intilniti , in ce loc si intre ce ore ?

As vrea sa vin si eu. :drums:

 

 

joi la ora 19.00 in agronomie la terasa de langa strand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

joi la ora 19.00 in agronomie la terasa de langa strand

 

 

la 19.00? :clap: nu era dupa 19.30? sau am ramas in urma pen' ca am tot venit mai tarziu? :drums:

 

a, si e vis-a-vis de agronomie, nu in agronomie :(

 

:wave:

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici e locul de intalnire.. Si ora este 19:30... Asa a fost de la inceput si asa o sa si ramana... :drums: Eu va anunt de pe acum ca saptamana asta lipsesc!! Nu ca vin mai tarziu sau ceva.. LIPSESC de tot :wave:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HELLO.....Mi-ai zis mai sus ca poate va vom spune ca Oana s-a apucat de scoala..de unde comentariul meu....catre tine : @Merenptah.....

 

pai daca ai inceput cu : "@merenptah Sper sa se apuce de scoala ....", eu de unde sa stiu, fratioare, ca te referi la Oana? vezi ce importante sunt doua puncte ":"? :clap: :wave: :drums:

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@merenptah,almilitaru

Gata!Sunt convinsa ... dupa licenta primul lucru pe care il fac este sa imi iau niste ore sa vad cum imi place ...

Pana una alta abia astept sa vina ziua de joi sa beau o bere ca Alex nu m-a lasat zilele astea sa beau ... cica am examene si trebuie sa am mintea limpede :wave: :drums:

Editat de oana_dili
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@merenptah,almilitaru

Gata!Sunt convinsa ... dupa licenta primul lucru pe care il fac este sa imi iau niste ore sa vad cum imi place ...

Pana una alta abia astept sa vina ziua de joi sa beau o bere ca Alex nu m-a lasat zilele astea sa beau ... cica am examene si trebuie sa am mintea limpede :( :wave:

 

primul post pe forum, primul pas catre motociclism :clap: .

 

Alex ca vrut sa bea singur, ca sa-ti faca in ciuda :P . lasa ca bem noi fetele joi, numa' sa veniti cu motorul, ca sa-ti priasca berea :) :drums: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Merenptah

Neaparat bem joi ca fetele ... singura problema este ca vremea nu prea pare sa tina cu noi si se anunta nori si ploi.Eu insa sper sa nu fie prea urat afara pentru ca terasa aia chiar a inceput sa imi placa ... :clap:

Totusi parerea mea este sa mai vorbim maine pe subiectul locatie daca vremea se mentine neprietenoasa.

Sa curga berea :drums:

Ah si btw ... mersi de incurajare :wave:

Editat de oana_dili
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@merenptah,almilitaru

Gata!Sunt convinsa ... dupa licenta primul lucru pe care il fac este sa imi iau niste ore sa vad cum imi place ...

Pana una alta abia astept sa vina ziua de joi sa beau o bere ca Alex nu m-a lasat zilele astea sa beau ... cica am examene si trebuie sa am mintea limpede :P :wave:

 

Ohooooo!! Lume noua!! :) Bine ai venit!!! :clap:

 

primul post pe forum, primul pas catre motociclism :( .

 

lasa ca bem noi fetele joi, numa' sa veniti cu motorul, ca sa-ti priasca berea :rose: :drums: .

mda... beti :rose:

 

Apropos... referitor la vreme, ce facem? Iar Kaya??? :pow: Sau mai bine zis... ce faceti? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ohooooo!! Lume noua!! :( Bine ai venit!!! :drums:

mda... beti :pow:

 

Apropos... referitor la vreme, ce facem? Iar Kaya??? :) Sau mai bine zis... ce faceti? :P

 

Bine v-am gasit! :wave:

Parerea mea este sa vedem care-i treaba cu vremea ca astazi anuntau mare furtuna mare si vad ca in afara de cativa nori nu s-a intamplat nimic ...

@amimagz: poate reusesti totusi sa ajungi sa bei cu noi :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit! :drums:

Parerea mea este sa vedem care-i treaba cu vremea ca astazi anuntau mare furtuna mare si vad ca in afara de cativa nori nu s-a intamplat nimic ...

@amimagz: poate reusesti totusi sa ajungi sa bei cu noi :wave:

 

salutare, ai cumva vre-o legatura cu "marele Dili"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit! :drums:

Parerea mea este sa vedem care-i treaba cu vremea ca astazi anuntau mare furtuna mare si vad ca in afara de cativa nori nu s-a intamplat nimic ...

@amimagz: poate reusesti totusi sa ajungi sa bei cu noi :wave:

Putin probabil sa reusesc :) Momentan sunt "usor" imobilizat..... :clap: Asa ca ne vom vedea joia viitoare! Si nu.. nu e ca in melodia aia cu "ne vedem joi...." :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca da cu apa si fulgere, merem la kaya. stabilim asta cel mai bine joi.

 

cat despre mishu, poate aveti ceva de indreptat spatele :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca cel putin pana acum: 13:59 vremea e buna, ceva norisori fdar e ok.

EU ZIC CA SI DACA PLOUA SA RAMANA TOT TERASA DIN AGRO CA PUTEM SA STAM INAUNTRU LA O ADICA PLUS CA PRETURILE SUNT MAI NORMALE...SI NU TRE SA PORT SMAC LA GAT! :drums:

 

Chestia e ca sunt cam nedumerit: sa vin cu dragonu' si sa beau iara suc?!?!?!?!? a inspemia oara!

sau sa vin cu tramvaiu' si s-o tin pe bericioaica!

Ziceti si voi acu' care e varianta optima!

 

P.S: daca ploaie ..."beau si io cat toata ploaia - care ploua pe pamant" :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca cel putin pana acum: 13:59 vremea e buna, ceva norisori fdar e ok.

EU ZIC CA SI DACA PLOUA SA RAMANA TOT TERASA DIN AGRO CA PUTEM SA STAM INAUNTRU LA O ADICA PLUS CA PRETURILE SUNT MAI NORMALE...SI NU TRE SA PORT SMAC LA GAT! :cheers:

 

Chestia e ca sunt cam nedumerit: sa vin cu dragonu' si sa beau iara suc?!?!?!?!? a inspemia oara!

sau sa vin cu tramvaiu' si s-o tin pe bericioaica!

Ziceti si voi acu' care e varianta optima!

 

P.S: daca ploaie ..."beau si io cat toata ploaia - care ploua pe pamant" :lol:

 

da-o si tu pe alcoale...care este :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca cel putin pana acum: 13:59 vremea e buna, ceva norisori fdar e ok.

EU ZIC CA SI DACA PLOUA SA RAMANA TOT TERASA DIN AGRO CA PUTEM SA STAM INAUNTRU LA O ADICA PLUS CA PRETURILE SUNT MAI NORMALE...SI NU TRE SA PORT SMAC LA GAT! :cheers:

 

Chestia e ca sunt cam nedumerit: sa vin cu dragonu' si sa beau iara suc?!?!?!?!? a inspemia oara!

sau sa vin cu tramvaiu' si s-o tin pe bericioaica!

Ziceti si voi acu' care e varianta optima!

 

P.S: daca ploaie ..."beau si io cat toata ploaia - care ploua pe pamant" :cheers:

 

Ok deci inteleg ca ramane pentru terasa de langa Agronomie ... din cate vad si eu nu se arata nici un nor pe cer deci avem sanse sa fie frumos :lol:

Daca nu intervine nimic ... ne vedem diseara :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok deci inteleg ca ramane pentru terasa de langa Agronomie ... din cate vad si eu nu se arata nici un nor pe cer deci avem sanse sa fie frumos :cheers:

Daca nu intervine nimic ... ne vedem diseara :cheers:

 

 

 

Ii multumim INE`i pentru prezenta invizibila cu care ne-a onorat . Data viitoare dai de baut INA ptr neprezentare :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii multumim INE`i pentru prezenta invizibila cu care ne-a onorat . Data viitoare dai de baut INA ptr neprezentare :cheers:

 

 

lipsi si eu o data si deja ma mustrati :cheers: .

 

:cheers:

 

p.s. ziceti si voi cum fu, cine veni etc

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai fu bine. Oamenii de super gasca., si discutii interesante. pan la urma mi-am scos Dragonul la plimbare ca nu se mai putea.

Dupa ce ca l-am si facut gigea, parca era pacat sa nu-l plimb. :cheers:

Acu' io -i stiu dupa nick pe cativa: mih, cold as ice, sniky, almilitaru, sorin56ro2001...scz ca pe restu' nu v-am retinut. :cheers:

Seara a trecut repede.

Din pacate spre drumul de intoarcere unul din rideri a avut un accident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai fu bine. Oamenii de super gasca., si discutii interesante. pan la urma mi-am scos Dragonul la plimbare ca nu se mai putea.

Dupa ce ca l-am si facut gigea, parca era pacat sa nu-l plimb. :cheers:

Acu' io -i stiu dupa nick pe cativa: mih, cold as ice, sniky, almilitaru, sorin56ro2001...scz ca pe restu' nu v-am retinut. :cheers:

Seara a trecut repede.

Din pacate spre drumul de intoarcere unul din rideri a avut un accident.

Cine a avut un accident si ce s-a intamplat? Sper ca nu e nimic grav ...

Singura mea problema apropos de aseara a fost ca nu am baut ca fetele :lol:

Am baut numai eu si sorin56ro2001 :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singura mea problema apropos de aseara a fost ca nu am baut ca fetele :lol:

Am baut numai eu si sorin56ro2001 :cheers:

 

:crack:

 

dap, scuze ca nu am aparut, insa am fost in "amoruri" cu pitica mea, care atunci cand am vrut sa plec initial m-a rugat sa mai stau cu ea si pentru ca este o artista si o santajista sentimentala ce n-a vazut Parisul, am cedat rugamintilor ei.

 

insa data viitoare voi semna condica cu siguranta :cheers: :crack: :cheers: .

 

p.s. sanatate rider-ului care a avut accidentul :lol:

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca m-am prins cine este oana_dili :cheers: - tu esti pretena lui almilitaru!

Asa, pai riderul care a venit la sfarsit si a stat cu prietena lui in stanga voastra - cel cu Honda CBR RR.

Nu a fost ceva grav dar...mai bine nu se intimpla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

 

dap, scuze ca nu am aparut, insa am fost in "amoruri" cu pitica mea, care atunci cand am vrut sa plec initial m-a rugat sa mai stau cu ea si pentru ca este o artista si o santajista sentimentala ce n-a vazut Parisul, am cedat rugamintilor ei.

 

insa data viitoare voi semna condica cu siguranta :cheers: :crack: :cheers: .

 

p.s. sanatate rider-ului care a avut accidentul :cheers:

 

Nici o problema ... imi inchipui ca nu prea aveai cum sa rezisti si sper ca data viitoare semnati condica si tu si Misu (insanatosire grabnica pt Misu si sa ne onoreze cu prezenta cat mai repede) :lol: :lol:

 

@shadowrider: m-ai prins, eu sunt! Poti sa dai mai multe detalii te rog? Acum am aflat despre cine era vorba si ca nu este grav dar tot nu am inteles ce s-a intamplat exact :10:

Ma bucur ca nu a fost nasol oricum! :) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...