Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Lumeee.. .am fost in seara asta in recunoastere pe la "birou" si vreau sa zic ca sandvisul de 3 lei e acceptabil :baldy:... deci de abia astept joi sa facem "sedinta" :finger:

Editat de fuzzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai si cin' te pune sa drink alcoale? mai drink si smephsi. :lol: daca vii :baldy: ... desi pa "arsita" asta daca vii motorizat cred ca o sa te dam jos cu dalta si barosu'. :( :finger:

 

lasa bey, e tanar....pai cand eram la varsta lui.... :baldy:

 

Las ca aseara pe pod deja simteam cum degetele se miscau mai greu... deh... vreme rece :)... oricum bine ca-i uscata inca :lol:

 

cine e uscata? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea mah... :crack:... daca erai barbat mai intelegeam, dar asa sa iti fie rusine 5 secunde :duel:

 

mah...mai mult de o secunda nu am reusit..si aia cu greu scremuta :lol: .

 

Buei inghetatilor! in seara asta ne vdm. la "birou" ... pa la un 8:30pm????

Care e acolo la oara aia? :finger: :)

 

da bey, unii venim pe la 19.30 :baldy: .

 

Eu vreau sa ajung!

 

p.s.: ce hotarat sunt, nu-i asa? :P))

 

conteaza ca ai un tel in viata :lol: :baldy: .

 

Eu acolo intepenesc. La propriu. :(

 

ma pregatesc sufleteste pentru runda de uite motorul, nu-i motorul? :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bon, deci ajung pe la 19:30. Poate iar stau singur p-acolo :drums: Mai ales ca acu' nici nu pot sa ma imbat...

 

deci tu si oryon faceti opinie separata, amandoi tineti post la alcoale :duel: . daca nu stati ca data trecuta unul intr-o parte a barului si celalalt in cealalta parte a barului tot degeaba :) .

 

Pai am vb zilele trecute cu cold_as_ice si il aduc io diseara... nu de altceva dar vine sa le termine alora stocul de bautura :box:

 

si vine c.oaie pasager? :crack:

 

Clar! :lol:

 

ok, bine ca mi-ai spus, eu o sa dorm, insa don't worry, mi-am luat ochelarii care au desenati pe fiecare lentila un ochi deschis, ca sa nu ai impresia ca vorbesti singur :kick: .

daca imi pove iar despre motoare cazute iti dau bataitza :P .

 

...opt,...opt si ceva :finger:

 

 

:baldy: :lol: :baldy:

 

helau....acum mi-am adus aminte ca m-ai sunat in week-end si am zis ca te sun inapoi si am uitat :moto: . mii de scuze, varsta.... :(

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stati ca data trecuta unul intr-o parte a barului si celalalt in cealalta parte a barului tot degeaba

 

Era o tactica bine pusa la punct da? Dezbina si cucereste. Nenea wolfmanu pe-un flanc. Eu pe altul, si impreuna prindeam ghiauru' ca'ntr-un cleshte!

 

daca imi pove iar despre motoare cazute iti dau bataitza

 

De telescoape strambe am voie? :finger:

 

 

In alta ordine de idei, daca intarzii nitel azi, e din cauza ca ma chiombesc la F3-u unui amic care s-a decis sa se mute la mine in curte si nu mai vrea sa iasa de-acolo :baldy:

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si vine c.oaie pasager? :baldy:

 

sa vedem... din ce am vb cu el azi inca nu stia daca ajunge sau nu... sau poate ajunge mai devreme.... vedem... :finger:

Editat de fuzzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa-i fac...

 

Daca eu, baiat sensibil, ma atasez ireversibil. :baldy:

 

Mama ei de viatza. :lol:

 

auzi bre, vezi cu furca aia, ca John a aflat o veste foarte "frumoasa" azi, si anume cum ca furca este muci (motorul este luat second de curand), a fost sudata ca sa poata fi vandut motorul...:(. asa ca nu mai visa la motoare cazute si schimbat la ele diverse pana la adanci batraneti. daca iti atarna banii greu in buzunar si n-ai ce face cu ei, da-i incoa si se gaseste utilizare pentru ei :lol: :finger: .

 

sa vedem... din ce am vb cu el azi inca nu stia daca ajunge sau nu... sau poate ajunge mai devreme.... vedem... :baldy:

 

deci e clar, nu vine.... :)

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe... intors acas' si data viitoare ma cam gandesc sa ajung si io pe jos... nu de altceva dar cred ca am fost vreo 2-3 care NU au bagat bere :finger:... restu' v-ati lafait parca in ciuda :baldy:... si apropo: VREAU POZELEEEEEE :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:(

Haii sa-mi tuf una.

 

...deci...furca fatza...cbr...f4....800$...shipping costs hmm... :baldy:

...glumesc. Vad io. Ale dreq magarii.. :baldy:

 

beeeey, da' ai si tu rabdare, ce te grabesti ca muierea la maritat? :crack:

 

Hehe... intors acas' si data viitoare ma cam gandesc sa ajung si io pe jos... nu de altceva dar cred ca am fost vreo 2-3 care NU au bagat bere :)... restu' v-ati lafait parca in ciuda :moto:... si apropo: VREAU POZELEEEEEE :drums:

 

 

eu zic ca mai bine ca am fost si d-astia care n-am bagat bere, ca altfel chiar iesea haos :duel: . ice-ule tata, te-ai dat tare aseara cu berea aia... :lol: . ai fost de coma. hani, please, baga pozili :P .

oricum am ras cu lacrimi, fuzzy welcome to the club, data viitoare sa vii in varianta mai scurtata, ai vazut ca te tot inghesuie ice-ul :lol: .

 

pentru cei care nu ati fost, va anunt ca sorin va pleca din tara pe perioada nedeterminata. sorin, inca o data mult succes pe unde mergi si sa ai grija de tine :finger: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...