Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

mai ce rai "e" oamenii. o fi mai ieftin permisul, dar cu timpul stau prost. plus ca in timpul liber vreau sa fac si eu altceva decat sa invat, sa ma dau 8-uri pe poligon etc.

 

so, pentru ca stilul enduro ramane prima (si singura :kiss: ) iubire, caut un model de enduro de 50 cmc.

Si noi care intelesesem ca nu te mai sperie nimic, nici chiar invatatul, daramite 8-urile (cu motoreta-n poligon, bineinteles :D! :P

 

Dar tu stii de ce ti-a recomandat Larry o mini-enduroaica de 50? :lol:

 

Va pup copii, :laugh:

Azi va rog sa ma treceti cu absenta motivata la birou din cauza de 39 grade C. (la umbra) de sa zgaltaie patu' cu mine :lol:

Cred ca din cauza AC de la scarbici :) :P

 

Sa va simtiti bine!

 

:) :lol: :D

Multa sanatate (se poate urgenta cu Polidin :bigstar:)!

 

O sa beau un Pepsi fara gheata in cinstea ta! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am vazut pe prima pagina la site-ul asta,....undeva acolo jos.....niste intruniri

cica pe 20-22 iunie e intrunire la brasov

mergem? :)

Editat de COLD AS ICE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut pe prima pagina la site-ul asta,....undeva acolo jos.....niste intruniri

cica pe 20-22 iunie e intrunire la brasov

mergem? :blink:

 

 

da, da, eu si iubi de-abia asteptam :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OOOOOOOOLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!! :) :)

 

 

 

 

 

 

 

sorry ca am pus poza de 2 ori.........

 

 

mai nebune, pe o roata te tot vad, credeam ca ne arati ceva mai exciting, gen ca mergi pe 2 roti :D .

 

copii, am plecat spre cipru. ne vedem joia viitoare la birou. va pupa fata B) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

copii, am plecat spre cipru. ne vedem joia viitoare la birou. va pupa fata :) .

distractie placuta Ina! sa ai vreme frumoasa, apa calda , mult muuuult soare si ...multi baieti frumosi prin preajma! ( Mihai nu trebuie sa citeasca partea asta :) )

In alta ordine de idei: diseara la 9 ne strangem la terasa sasha ( fostul happy , unde face tramvaiul 41 la stanga) sa stabilim detaliile pentru week-end ( plecarea spre mare ). Asteptam toti doritorii sa se prezinte sau sa sune macar, sa vedem ce si cum ( 0762.918.581 Larry, caci el e baza si miezul problemei B) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am facut o mare descoperire cand m-am apucat sa-mi curat locul de depozitare de sub sa: mai am un compartiment pe care nu l-am observat pana acum :) ca are o protectie de plastic, in care se gaseste trusa de scule!! am acolo toate cheile si imbusurile posibile. in ritmul asta ma intreb ce-o sa gasesc la anu' (si fara caterinci rautacioase)

 

in alta ordine de idei, aseara dupa ce m-a lasat oana la piata crangasi, pe cine credeti ca vad eu facand wheelie pe Ceahlau? va dau si un indiciu: era un ktm . acu daca m-au inselat ochii, ca era cam bezna, sa ma iertre posesorii de ktm care se dau pe o roata prin crangasi :)

 

@shadow - suna interesanta excursia in P.Craiului da nu cred ca mi-as baga mobra pe aia 15 km de piatra sparta pana in plaiul foii. Ar fi o varianta sa vin cu masina, si asa mai iau si cativa amatori nemotorizati. da vb mai sigur mai incolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva idee de unde pot sa-mi cumpar si eu tachometru (ca acum si cand stau pe loc am 60 :)) pt gixerul meu??? (gsx-r srad 750 din 96) ca pe ibay am gasit unu singur in usa si...parca l-as lua din ro sa-l si verific

Editat de jimmy bones
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAMBATA 7 IUNIE ORA 11:00 IN FATA ACADEMIEI ROMANE , CALEA 13 SEPTEMBRIE ADUNARE PT. IESIRE LA TARGOVISTE !!! TIMP DE ASTEPTARE = 30 MINUTE !!! ARANJATI-VA DIN TIMP si nu va uitati partenera ori aparatul foto !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

copii, am plecat spre cipru. ne vedem joia viitoare la birou. va pupa fata :) .

 

Drum bun, distractie placuta si SA NU FII CUMINTE pe acolo! :)

 

In alta ordine de idei, am luat GUME NOI pentru Domi!!! Pot sa spun ca parca as avea alta motoreta, nu altceva! Ma asteptam la o schimbare sensibila in bine, insa schimbarea este aproape socanta!

 

Se lasa atat de misto pe curbe si parca "e" gume inteligente, ca parca isi "aleg" trasa ideala. Si s-ar mai lasa ea, da' ma gandesc sa le mai las putin sa se aseze, sa se mai duca si "pojghitza" de nou de pe ele... Acu' ma las cu aprox 30% mai mult fata de cum ma lasat cu plasticele alea vechi pe care le aveam inainte (si le duceam deseori la limita ruperii aderentei). Super tare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragi tovarsi si pretini va anunt ca va asteptam maine in vama veche !!! Noi dupa ce am mancat un gratarel ne-am decis sa plecam din noaptea asta ( vineri 01.30).

PS: mishule pun beutura la gheatza si nu ma ating de ea pana nu ajungi. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragi tovarsi si pretini va anunt ca va asteptam maine in vama veche !!! Noi dupa ce am mancat un gratarel ne-am decis sa plecam din noaptea asta ( vineri 01.30).

PS: mishule pun beutura la gheatza si nu ma ating de ea pana nu ajungi. :)

Sorry, da' noi o sa lipsim. Nu ca nu vrem, da' nu putem. Dar ca sa compensam, maine dimineata o sa mergem pe Amkart unde e o competitie de masini de epoca, iar dupa ora 12 vom fi la Corbeanca 2 unde e editia de Burnout. Apropos, erau tare multi riders Harley-Davinson din Germania (dar si din Bucuresti) in seara asta la Bikers-Otopeni. 'Or face si ei burnout maine cu dihaniile? :D

 

Vedem noi...

 

Distractie placuta si sete buna in Vama! Larry, Mishu, sa beti bere si pentru mine, va rog! B) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...