Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hello!!!!!!! ne bagam, clar, si eu si bogdan....... :friends: :banana:

 

 

 

apropo: eu, sor-sa lu szerzo (pt cine nu stie) :crack:

 

super :peace: .

 

Cine sunt eu??

tu esti baiatul cu furca cu furca cu furca..... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu esti baiatul cu furca cu furca cu furca..... :friends:

da,da,da! el e!

 

P.S. ma simt ca la nunta: "dedicatie speciala pentru Oryon, baiatu cu furca, furca, furca...fara numar,fara numar, fara numar " . S-a strigat daru' : o bere de la nasha mare ( tot pentru raducu, sa-si revina in simtiri... )

 

Hai cu furca hai cu furca hai cu furca... :crack:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veste de ultima ora: avem mese pentru meciul de diseara la terasa sasha ( fostul Happy). Larry o sa fie acolo incepand cu 18.30, asa ca doritorii sunt asteptati. Ieri am numarat 20 de persoane care s-au anuntat a veni sigur, asa ca vedeti ce faceti si cum va organizati , sa nu cumva sa fim mai putini :crack: Ideal ar fi sa ajungeti mai devreme de 7, ca atunci incepe nebunia...

Ne vedem acolo!

 

 

:friends: super!!!!!!!!! ne vedem la meci..........aduc seminte......HAI ROMAINA! (cu cine joaca???????? :bounce: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends: super!!!!!!!!! ne vedem la meci..........aduc seminte......HAI ROMAINA! (cu cine joaca???????? :banana: )

 

seminte cu multa sare, da? :crack: .

 

eu aduc popcoarne (daca nu uit, desigur :bounce: ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti sa incercam sa venim imbracati in galben sau cel putin sa nu avem pe noi haine verzi sau albe :bounce: .

LaNa ia-mi si mie de 1 ron semintze de bostan si floare te rog :friends:

 

dar chiloti cu verde si alb are ceva daca avem? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti sa incercam sa venim imbracati in galben sau cel putin sa nu avem pe noi haine verzi sau albe :crack: .

LaNa ia-mi si mie de 1 ron semintze de bostan si floare te rog :friends:

 

Pai da io sunt in rosu, ca am epuizat toate hainele galbene, si oricum vin la terasa direct de la serv...Da' ma pictez pe fata cu tempera, asa e bine?

 

eu aduc popcoarne (daca nu uit, desigur :bounce: ).

Popcoarne cu cascaval se poa' ?

 

[

aduc seminte......HAI ROMAINA! (cu cine joaca???????? :banana: )

TU ai grija sa nu uiti aparatul foto, ca te mananc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Popcoarne cu cascaval se poa' ?

 

 

cum sa nu :banana: . stai sa-mi fac nod la limba, sa nu uit :friends: .

 

eu nu mai ajung la meci. :bounce: am de lucru la o prezentare de caz pentru maine.

 

 

tradare, tradare, de 3 ori tradare :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aduc seminte cu multa sare..... :peace: pentru larry de bostan...... aduc aparatu' ....... duc cainele..... :friends: am uitat ceva???????? :crack:

 

:bounce: larry tu sa aduci tempera sa ne desenam.........HAI ROMANIA! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei, domnu' Sebastian, gata munca, sau ati pierdut ceva la Victoriei? :crack:

Domnu' Raducu, eu chiar tocmai ce munceam! :D Eu am o munca placuta, calare pe motoreta! :friends: Tocmai ce duceam unui coleg de suferinta (cu motoru' in service la revizie) 4L de Motul dublu-ester si un filtru de ulei K&N... Deci eu nu se plimba, eu munceste :P Dupa ce-ai trecut de intersectie, taximetristul din dreapta ma intreaba: "Omu' cu mobra galbena se da la curse, nu-i asa?" :bounce: La care io-i zic: "Nu, domne', se da la Ciolpani la motocros, da' se da numai noaptea, ca d-aia si-a pus bi-xenon!" :blink:

 

seminte cu multa sare, da? :peace: .

 

eu aduc popcoarne (daca nu uit, desigur :kiss: ).

Daca avem o priza in zona, eu aduc o punga de boabe de porum de flocirele de-un leu, si aparatu' de facut pop-coarne, ca sa le mancam proaspete. Deci: priza sa avem la-ndemana... Si poate si niste cascaval pentru cine vrea pop-coarne cu cascaval :banana: Cine sta bine cu cascavalu'? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' Raducu, eu chiar tocmai ce munceam! :D Eu am o munca placuta, calare pe motoreta! :friends: Tocmai ce duceam unui coleg de suferinta (cu motoru' in service la revizie) 4L de Motul dublu-ester si un filtru de ulei K&N... Deci eu nu se plimba, eu munceste :P Dupa ce-ai trecut de intersectie, taximetristul din dreapta ma intreaba: "Omu' cu mobra galbena se da la curse, nu-i asa?" :banana: La care io-i zic: "Nu, domne', se da la Ciolpani la motocros, da' se da numai noaptea, ca d-aia si-a pus bi-xenon!" :blink:

 

M-am cracanat de ras :peace:

 

Hai bre, asa sunt eu mai 'zgomotos' in saluturi :bounce:

As fi tras si-o cursa, ca suspensii de pista am, dar nenorocul meu a fost sa mai fie alti participanti la trafic pe-acolo, care ma obligau sa rulez cu 10 la ora. Niste magari.

 

N-ai cu cine bre....n-ai cu cine. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cine e interesat de o plimbare

maine sambata la ora 08.01 ne vedem pt o tura Bucuresti Gaesti Pitesti Curtea de Arges Vidraru, retur Curtea de Arges, Campulung, Rucar Bran ... si mai vedem, functie de timp, oboseala, foame, idei ... oricum, sa ajungem seara acasa ca duminica vin ploile alea de cod portocaliu :friends:

unde ne vedem? la intersectia Grivita cu 1Mai, in benzinaria Agip

asteptam sfertul de ora academic, apoi 0723.382.840

:crack:

spor la treaba celor ce nu ne insotesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Larry, deja ai intins coarda mai mult decat trebuie cu pictatul pe fatza data trecuta :bounce: , ca s-a intins rosul ala si m-au luat niste tigani in cartier ca cine m-a lovit "ca-i taiem noi sa moara familiile lor!!" si acum ma pui sa vin in galben!!! N-am bre...numa' de-al dreaq vin in culorile......btw..cu cine jucam?????? :crack: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Ina: Cum ramane cu cartea aia de vizita roz, cu colturile rotunjite, pe care scrie "Permis de conducere" - categ. A, in cazul tau? :friends: Ca vor sa bage astia in curand o proba nashpa de poligon pentru categ. A la noi... Ia uite: ce vor sa faca:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Ina: Cum ramane cu cartea aia de vizita roz, cu colturile rotunjite, pe care scrie "Permis de conducere" - categ. A, in cazul tau? :friends: Ca vor sa bage astia in curand o proba nashpa de poligon pentru categ. A la noi... Ia uite: ce vor sa faca:

 

Cat de tare....

 

Dar ma tem ca daca ar face ceva, scoala moto ar dura juma de an si ar costa vreo 5 salarii :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut voua si pistoanelor voastre pe care sper ca le-ati intrebuintat la maximum.

 

tocmai ce m-am intors din actiunea de salvare a planetei..ca idee in 4 zile am plantat 1200 braduti..deci pot sa ard la gaz cat vreau :crack:.

foarte misto muntii retezatului si putin umblati de turisti. am descoperit un drum senzational, intre petrosani si herculane care atunci cand va fi gata se va dori un al 2lea transfagarasan. curbe senzationale prin defileul jiului, pacat ca au reusit sa asfelteze doar12 km din 28..in 5 ani :friends:(.

 

numai bine la toata lumea si va las cu cateva poze

post-17002-1213394575_thumb.jpg post-17002-1213394650_thumb.jpgpost-17002-1213394724_thumb.jpgpost-17002-1213394737_thumb.jpg

 

ps: cand ne intalnim va zic legenda care a dat numele muntilor retezat, asa cum mi-a zis-o un cioban

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as vrea sa aud legenda din gura sihastrului din lainici

 

si chiar ai dreptate este o zona mirifica,am inteles ca pe un versant nu sa umblat deloc in ultimi 60 ani

 

cred ca ar fi ok daca am pleca cu toti din gasca intro excursie de un wechend prin defileu :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Ina: Cum ramane cu cartea aia de vizita roz, cu colturile rotunjite, pe care scrie "Permis de conducere" - categ. A, in cazul tau? :bounce: Ca vor sa bage astia in curand o proba nashpa de poligon pentru categ. A la noi... Ia uite: ce vor sa faca:

 

 

 

 

 

mah....nu se poate asa ceva :crack: pai nu-mi iau carnetu' nici in 10 ani de acu' incolo :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...