Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

breeeee mi-au sudat toba breeeee :laugh: :D si acum nu o se mai auda ca sparta de zici ca bata motoru :rock: deabia astept sa ajung acasa .. ma tavales p-aici pe la munca de nerabdare :P :whip: si d-acum mai am de intors cauciucu si sa merg sa imi rigleze Clavi cabeuratoarili .. bine si sa imi pun oglinda aia pe stanga :D da aia nu e musai :kali: taman ce m-am hobisnuit si eu asa :lol: sunt hepi si nerabdator :lol: ... si sa speram ca nu o se se mai intample ce s-a intamplat ultimele 2 dati cand tocmai ce imi facusem mocicleta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

breeeee mi-au sudat toba breeeee :rock: :lol: si acum nu o se mai auda ca sparta de zici ca bata motoru :whip: deabia astept sa ajung acasa .. ma tavales p-aici pe la munca de nerabdare :P :lool: si d-acum mai am de intors cauciucu si sa merg sa imi rigleze Clavi cabeuratoarili .. bine si sa imi pun oglinda aia pe stanga :D da aia nu e musai :box: taman ce m-am hobisnuit si eu asa :D sunt hepi si nerabdator :lol: ... si sa speram ca nu o se se mai intample ce s-a intamplat ultimele 2 dati cand tocmai ce imi facusem mocicleta :laugh:

 

 

ma bucur, mon cher :kali: . ai grija cum o conduci, ne place cand te avem sanatos printre noi :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

du-te si cechiraut bro........ca e belita situatia :P

 

Va scutesc eu de efort, am intrebat eu, da baietii d-acolea au zis sa ma car cu prostiile ca ei n-au timp de aratari de-astea, si ca degeaba intreb ca cel mai shucar motor este, oricum, Kawasaki CBR GSX-R1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto aventura la mare...la soare...sau nu. E prima data cand vad poze de la mare cu lumea full imbracata :P) si cu niste nori...da ma rog drumul conteaza. Vaz ca estem si microbisti in gasca cu culori pe fata - bravos baieti si fete !

Nu am putut sa nu observ faptul ca Furia mov a fost iara incercata la mare - ii statea bine rau parasutei pa nisip.

 

Ina - m-ai imbolnavit cu apa aia plata de un albastru super, sper ca te distrashi bine si o sa ai si chef/ timp/ bacterii incarcate ca sa-ti dai/iei permisu'.

 

Sny - ma bucurez pt reparatu' verziturii, sper ca nu mai ai de gand sa-i faci iar buba - valabil si pt tine!

O sa vin si la arc sa ne prezinti padwanul amator de Piatra.

 

 

 

 

Deci eu am vazut RSV - GPX - pe rezervor - o fi kjuma waka juma aprilie.

 

 

PS: mai lasati-o in puii caprii cu everestu' ala ca incep sa cred ca sunteti diisperati.(se stie cine) :D

Editat de shadowrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca e suzuki cbr...... :friends:

 

Va sun dupa motor doar sunt cunosctaor zic eu :bounce: e APRILIA RSV MILE model 2001 poate pana in 2003 doar ca este dezbracat si facut mai fighter asa ,dupa cum se vede proprietarul a bagat multzi banutzi in el uitatziva atent la toba ,discuri de frana, (aprilia vine din fabrica cu brambo:P )scaritze si alte "nimicuri" da garantez dupa capacul motorului ca este APRILIA si daa stau mai bine sa ma gandesc poate fi TUONO dar nu bag mana in foc! :crack:

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca pentru multi dintre noi maine (joi, 12.06.2008) este o zi de munca, insa pentru cei care-si pot face o fereastra pentru a fi alaturi de colegul nostru Dan Popescu - care o va insoti pe fetita lui de 12 ani pe ultimul drum - va invit sa aflati mai multe detalii despre coloana de motociclisti care va participa la funeralii aici. Noi vom fi acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

orioane multumesc mult tata fara tine nu ma descurcam ieri

astazi poate am sa vin si eu la birou, asta daca reusesc sa scot numere rosii la capra insa am sa fac tot posibilul sa vin ca tre sa dau niste sucuri la baieti care au fost ieri cu mine

 

apropos sper ca nu sa mutat biroul de acolo :crack: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare si deci tu erai motociclistu fara bacterie :friends:)

 

Nene shadow sorry dar nu am putu sa vin cu colegul mociclist la arc pt ca nu stiu ce treaba a avut ... eu am fost insa erati plecati cu totii .. unde am aflat ulterior .. bine aproximativ nu stial locatia exacta ..

 

 

Ne vedem diseara :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sper sa ajung pe la 20.30

mai merg la o intalnire moto azi, a celor cu Transalp din Bucuresti, e pe la 19-19.30, inca nu m-am lamurit exact unde

:friends:

ca veni vorba, intre 1-3 august e intrunirea Transalp.istilor din Romania, pe langa Cheile Rasnoavei, dar poate sa vina orice moto. daca intereseaza pe cineva, detalii pe www.transalp.ro sau diseara la birou :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitati ce am clocit eu la munci sper sa mearga ce vreau eu sa fac :friends: buhahahaha hmm... nu mere

da o sa mearga

unde gasesc un server de image hosting

 

 

e un gif

Editat de Sniky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...