Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

chiar pot mai mult dar "aceste cuvinte ne doare" si a trebuit sa ti-o dau inapoi...luv

 

 

dinule esti unu din oamenii pentru care am respect de acolo chiar de nu te-am enumerat si nu as vrea sa imi schimb parerea....de un singur lucru sa fie toata lumea constienta...daca ai un motor un permis si o casca nu esti neaparat motociclist :P

 

ti-ai facut cont special sa imi dai o replica inapoi ?.....pacat...nu ai demonstrat absolut nimic cu atat mai putin mie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu mai sunt baruri si bodegi in zona???Ati ajuns sa va certati pe asa ceva?!? :P

 

Eu propun sa ne chisham fiecare in coltu barului. Marcam teritoriu. Care se chisha mai mult castiga.

 

Larry! Ja'ncoa

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dinule esti unu din oamenii pentru care am respect de acolo chiar de nu te-am enumerat si nu as vrea sa imi schimb parerea....de un singur lucru sa fie toata lumea constienta...daca ai un motor un permis si o casca nu esti neaparat motociclist :P

 

ti-ai facut cont special sa imi dai o replica inapoi ?.....pacat...nu ai demonstrat absolut nimic cu atat mai putin mie

stiu dorule si io te iubesc!!! stai si numara putin oamenii cu care te vezi la birou si ai sa constati ca 80% din ei sunt demni de respect. chiar mai multi.si nu,nu mi-am facut cont pentru tine. iar de etrmenul de motociclist vreau sa iti spun ca imi e cam greata!!!!!un motor o casca si o geaca sunt de ajuns ca sa te plimbi...nu iti mai trebuie si titlu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu dorule si io te iubesc!!! stai si numara putin oamenii cu care te vezi la birou si ai sa constati ca 80% din ei sunt demni de respect. chiar mai multi.si nu,nu mi-am facut cont pentru tine. iar de etrmenul de motociclist vreau sa iti spun ca imi e cam greata!!!!!un motor o casca si o geaca sunt de ajuns ca sa te plimbi...nu iti mai trebuie si titlu!

 

 

o casca un motor si un permis de multe ori iti aduc si multe flori (sa vorbesc si in versuri)....inca imi aduc aminte cand te-am vazut pe cheiu dambovitei aproape sub masina....sper ca nu incercai sa imi demonstrezi mie ceva (ca am iesit prima data in oras impreuna).....una peste alta in afara permisului, motorului si a castii iti mai trebuie inca 2 chestii :

1) un pic de talent (multi duc lipsa)

2) un pic de cap (multi duc lipsa)

nu titlu iti trebuie

 

toti de altfel sunteti super oameni, daca va privesc de afara....daca va privesc prin prisma moto, nu va mai vad asa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gunoiu asta de cearta n-avea legatura cu experienta motociclistica, dar macar acum a "degenerat" in ceva care poate deveni un pic constructiv :P

 

ideea e ca topicul asta s-a transformat intr-un mare J_E_G....si ca nu mai are legatura cu forumul unde se agata (motociclism)....din ce cauza ?....ca se balacareste lumea ca la usa cortului....ca ala face ca aia vomita ca e ploveru lu bunica ca ala a inselat-o p-aia ca mai stiu io cine bea prea mult ca x mananca putin....si tot asa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

re ppl,

Dau si eu un UP UP UP in speranta ca voi gasi un garaj ptr mobrici ptr ca nu vreau sa se repete ca aici

Am vb cu cojo ieri, din pacate nu mai sunt locuri :lol:

 

Bafta si vreme buna :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea e ca topicul asta s-a transformat intr-un mare J_E_G....si ca nu mai are legatura cu forumul unde se agata (motociclism)....din ce cauza ?....ca se balacareste lumea ca la usa cortului....ca ala face ca aia vomita ca e ploveru lu bunica ca ala a inselat-o p-aia ca mai stiu io cine bea prea mult ca x mananca putin....si tot asa

nu am ce sa iti demonstrez tie pt ca vad ca iti place sa te tavalesti in aceeasi mocirla plina cu aia care mai au putin si pun stabor pe birou si pe forum si te asigur k nu ai atata valoare incat sa incerc eu sa iti demonstrez tie ceva. daca nu iti face placere poti sa nu mai vii la birou si sa nu mai intri nici pe forum.

inca ceva: poti sa te iei de mana si cu prietenul tau ovidiu pt ca voi sunteti cu adevarat doi motociclisti inascuti. cam atat am avut sa iti transmit si as vrea sa inceteze tiganeala asta pt k nu dau doi bani nici pe ea si nici pe impresiile de motociclisti...luv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locul unde ne vom intalni de acum inainte joia (la orele obisnuite) vi-l va comunica Oryon. E un bar ffffff ok, am fost in seara asta in recunoastere si deja am rezervat pentru fiecare joi o camera numa' a noastra :P . Parerile, discutiile, chestiile nemotociclistice (no offense doru si merenptah) se vor tine tot pe acest topic, pana la urma topicul este numit Crangasi :lol:..

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea e ca topicul asta s-a transformat intr-un mare J_E_G....si ca nu mai are legatura cu forumul unde se agata (motociclism)....din ce cauza ?....ca se balacareste lumea ca la usa cortului....ca ala face ca aia vomita ca e ploveru lu bunica ca ala a inselat-o p-aia ca mai stiu io cine bea prea mult ca x mananca putin....si tot asa

 

Faza e ca tot forumul, intreg, nu prea mai are legatura cu denumirea lui de "motociclism".

 

Locul unde ne vom intalni de acum inainte joia (la orele obisnuite) vi-l va comunica Oryon. E un bar ffffff ok, am fost in seara asta in recunoastere si deja am rezervat pentru fiecare joi o camera numa' a noastra :P . Parerile, discutiile, chestiile nemotociclistice (no offense doru si merenptah) se vor tine tot pe acest topic, pana la urma topicul este numit Crangasi :lol:..

 

Asa cocosh, baga-ma la inaintare, ce pla ta :ok:

 

Grupul vesel se-ntalneste la aceeasi data prestabilita in H&H, un bar mistocut, aerisit, eftin si cu muzica buna, localizat la Buzesti, pe Occidentului imediat dupa intersectia de la Mac Buzesti.

 

post-27560-1226476427_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grupul vesel se-ntalneste la aceeasi data prestabilita in H&H, un bar mistocut, aerisit, eftin si cu muzica buna, localizat la Buzesti, pe Occidentului imediat dupa intersectia de la Mac Buzesti.

bueeei ,nu trebia sa dai din casa.Daca ne trezim cu intrusi acolo. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am ce sa iti demonstrez tie pt ca vad ca iti place sa te tavalesti in aceeasi mocirla plina cu aia care mai au putin si pun stabor pe birou si pe forum si te asigur k nu ai atata valoare incat sa incerc eu sa iti demonstrez tie ceva. daca nu iti face placere poti sa nu mai vii la birou si sa nu mai intri nici pe forum.

inca ceva: poti sa te iei de mana si cu prietenul tau ovidiu pt ca voi sunteti cu adevarat doi motociclisti inascuti. cam atat am avut sa iti transmit si as vrea sa inceteze tiganeala asta pt k nu dau doi bani nici pe ea si nici pe impresiile de motociclisti...luv

 

 

ai inceput deja sa te agiti precum o sticla de pepsi la 2 litrii :P...la birou n-am mai venit pt venit pt ca e labareala. Ce legatura are ovidiu cu ce vorbim noi aici ?...eu mi-am facut treaba cu el si inca bine de tot.

 

exact cum m-am asteptat...e prea greu si pt tine sa pricepi unde bat eu :ok:

 

e ultimul reply pe care-l mai dau unuia ca tine :lol:

Editat de metaxa09
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai inceput deja sa te agiti precum o sticla de pepsi la 2 litrii :P...la birou n-am mai venit pt venit pt ca e labareala. Ce legatura are ovidiu cu ce vorbim noi aici ?...eu mi-am facut treaba cu el si inca bine de tot.

 

exact cum m-am asteptat...e prea greu si pt tine sa pricepi unde bat eu :ok:

 

e ultimul reply pe care-l mai dau unuia ca tine :lol:

am inteles ce faci...bati apa-n piua...si nu ma agit,crede-ma...oricum esti ca o pasarica mica si suparacioasa....treaba ta...tu stii...iti promit ca nu mai fac :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locul unde ne vom intalni de acum inainte joia (la orele obisnuite) vi-l va comunica Oryon. E un bar ffffff ok, am fost in seara asta in recunoastere si deja am rezervat pentru fiecare joi o camera numa' a noastra :D . Parerile, discutiile, chestiile nemotociclistice (no offense doru si merenptah) se vor tine tot pe acest topic, pana la urma topicul este numit Crangasi :P..

:ok: ......sa publicatzi lista cu cine e "ai nostri"....si cine "nu e"...ca sa stie toti...cine e intrusii si cine nu e..... :P

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D ......sa publicatzi lista cu cine e "ai nostri"....si cine "nu e"...ca sa stie toti...cine e intrusii si cine nu e..... :P

:ok:

 

 

Ma refeream la faptul ca avem un separeu exclusiv pentru noi cei care ne vom duce joia acolo. Nu exista intrusi din punctul meu de vedere, vine cine vrea si cine poate, toti sunt bineveniti. Cum spunea Szerzo, daca cineva are ceva de impartit cu altcineva, mizam pe faptul ca se vor ignora cu succes, asa cum s-a intamplat si pana acum la Bordo. :lol: . Anyway, o schimbare de ambient face bine, asa ca...

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...