Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Recunosc. vina mea. am fost la arc si nu te-am sunat. am venit direct de la serv si am descoperit vinul fiert impreuna cu baietii :disappointed:

 

 

cocosh vezi ca azi dupa indelungi dezbateri la arc, la zodiac, la mine s-a stabilit ca la munte ne rupem gaturile pe ATV-uri. eu unu am de gand sa alerg ursoaica prin padure. Ma ajutati ?? ? o incoltim ??? :lol: :lol: :lol:

 

Vin fiert? Vreau si eu vin fiert.Unde vin fiert?La birou?

 

Ursoaica o incoltim desigur.Cine o prinde da o bere.

 

Duminica seara facem o vizionare Rapid -Steaua 0-3 ?Ups am dezvaluit scorul final.Scuze... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

comunicati urgent :

se mai tine sedinta astazi la birou (strandul tineretului) ?

multumesc.

 

 

se tine, se tine :disappointed:.

 

p.s. n-am putut raspunde mai urgent de atat, pentru ca am fost in pauza de masa :lol:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trec si eu p-acolo. sa strangem cat mai multe Dominatoare, sa speriem lumea :lol:

Abia astept sa-l strang si pe-al meu din Sibiu, ca saracu' a ramas machiat ca pentru Halloween (cu moaca pocita, cu par de magar pe la subtiori etc :disappointed:) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum speriem lumea la cat de greu ne pleaca ;)

 

:rolleyes: not funny.

 

oricum... regimul igieno-dietetic (benzina si ulei bun cu aer curat de drum neasfaltat) la Domi nu a tinut asa ca o sa il bag la chirurgie cardio-vasculara la Clavi cat de curand. :nono:

 

apoi chirurgie estetica in primavara, sa il prinda frumos bronzul verii :lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia astept sa-l strang si pe-al meu din Sibiu, ca saracu' a ramas machiat ca pentru Halloween (cu moaca pocita, cu par de magar pe la subtiori etc :nono:)

 

te sustinem, sebi, in acest sens, mai ales ca se mareste numarul dominatoarelor in acest grup, facand fratia honda tot mai puternica ;).

 

Deja suntem prea multi dominatori pe acolo . Oricum speriem lumea la cat de greu ne pleaca :lool:

 

bine ai venit in grup, speram ca te-ai simtit bine.

 

eu m-am bucurat ca am putut sa mobilizez si o parte din vechiul grup, care a pus pe picioare intalnirea de joia de la birou. mi-a facut placere sa stam la taclale si sa radem, alaturi de ATW (sorin) si de switch (dorian). dl. "harciogu", data viitoare nu mai fiti asa timid :P.

 

deci, dragilor, pregatiti mobrele de endureala pentru duminica :rolleyes: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si app de semnatura ta "dau o casca" suna ca e moca :lool: o vroiam io pt sormea

Pai tocmai! Vede omu, crede ca e moka, se uita la anunt. Mi-am atins scopu' ;)

 

 

te sustinem, sebi, in acest sens, mai ales ca se mareste numarul dominatoarelor in acest grup, facand fratia honda tot mai puternica

 

bine ai venit in grup, speram ca te-ai simtit bine.

 

eu m-am bucurat ca am putut sa mobilizez si o parte din vechiul grup, care a pus pe picioare intalnirea de joia de la birou. mi-a facut placere sa stam la taclale si sa radem, alaturi de ATW (sorin) si de switch (dorian). dl. "harciogu", data viitoare nu mai fiti asa timid .

 

deci, dragilor, pregatiti mobrele de endureala pentru duminica .

Bine v-am gasit si multumesc de primire :nono: Ne vedem duminica pe Coclau... nu stiu unde e dar am grija sa fiti voi deja acolo si ma iau si eu dupa sunet :rolleyes:

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit si multumesc de primire :nono: Ne vedem duminica pe Coclau... nu stiu unde e dar am grija sa fiti voi deja acolo si ma iau si eu dupa sunet :rolleyes:

 

pai prin ce zona stai? noi in crangasi, deci duminica ori ne intalnim undeva ori te recuperam te undeva in drum spre coclau. as you prefer :lool:. si lasa pe PM un nr. de telefon, ca sa chip in taci mai usor in preajma plecarii ;).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor inchiriez moto ca sa vin si eu la (pe) COCLAUREL. ce ziceti ?

 

zicem ca se anunta soare cu nori, deci vreme propice pentru endureala, cu maxima de 12 grade :rolleyes:. so......te asteptam sa maresti gasca duminica :nono:. sambata va posta pisi detaliile, unde ne vedem , la ce ora etc. lasati si voi numerele de mobil pe PM, ca sa nu ne cautam pe net.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ ATW: vezi ca vand astia crossuri omorate la bani de nimic. Iei unu, te dai de trei ori cu el dup'aia ii dai blana la deal fara tine pe el. Ce se intoarce la vale vinzi pe piese :rolleyes:

 

@ Merenptah: ai PM

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...