Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

1.Me + jumatatea mea mai buna , for sure ne bagam

2. sor'mea+cer

3. tu+ alina

4. dan enduristul + cici

5. alina lu' Dan si Cici

 

In principiu cam astia suntem pana acum +Sile daca reuseste sa-si ia liber!!

 

P.S. :laugh: :) :laugh: :D :D Doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu de-abia astept sa-ti recuperezi mobra si sa ni te alaturi familiei de hondisti, la o iesire pe coclau :laugh: . cu prima ocazie avem in plan pantele de calugareni, dar asta peste 2 saptamani, in principiu, daca va fi frumos.

Si eu de abia astept sa o recuperez, dar apoi trebuie sa o si repar (plasticaraie + disc frana fata + ce-oi mai gasi). Dar de abia astept sa ma dau pe coclau cu hondarii! :laugh:

 

Ok, deci...cine se baga la Bran in uichend?

Noi ne-am baga, dar nu ne bagam :D Prietenii stiu de ce :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu de abia astept sa o recuperez, dar apoi trebuie sa o si repar (plasticaraie + disc frana fata + ce-oi mai gasi). Dar de abia astept sa ma dau pe coclau cu hondarii! :laugh:

 

 

Noi ne-am baga, dar nu ne bagam :D Prietenii stiu de ce :)

 

poti veni si pieton/conservar mobre avem sa te enduresti si tu :laugh: 

 

 

prieteni sunt :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne-am baga, dar nu ne bagam :laugh: Prietenii stiu de ce :)

Deci nu stiu nene.Nu ma intereseaza.Venitzi si voi ca va iau pe sus.Nu avetzi scuza. Toata lumea merge cu masina ,si masina avetzi.

La fel si Oryon.Incape si el intr-o masina.Bogdan de asemenea.Va rapesc sa mor io.Iau o duba de la servici si noaptea va inghesui acolo.Dimineatza suntetzi la Bran. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

F4: post-27560-1225733915_thumb.jpg

 

F3: post-27560-1225733925_thumb.jpg

 

Quod erat demonstrandum.

Protip: Fiecare actioneaza individual, deci nu, nu sunt 2 la F4. Piston != guguloi pe etrier.

 

La Bran nu vin, cheltuit cam inca cat o furca ca sa pot sa fac o jcoala si anu asta, care incepe de weekendu asta, deci, din pacate, voi rata iesirea asta.

 

Have fun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

the one and only , yeap!

stiu ca tot ce spun poate fi folosit joi impotriva mea dar totusi nu am stare.

1. sunt beat si nu am dormit aseara nici macar o secunda. Acum sunt la serv si mai am doar 9 ore de lucru.

2. sunt suparat pe voi ca v-am batut la table si d-aia am prins curaj sa joc cu un maestru international

3. sunt suparat ca am pierdut la table niste cascaval

4. la ziua lui DIDI a fost misto dar am mancat ca idiotul tort dupa cateva beri si iar am comis-o

5. daca nu mergem la munte weekul asta ma supar pe voi.

6. eu merg la munte pe motor :) (regulamentar cu al meu sau daca nu e gata cu al fratelui :laugh: )

7. daca nu vedeam groapa aia de gunoi in spatele "trambulinei" veneam sa demonstrez o saritura

8. radule ca ma iau si de tine ..... Ce naiba stai atat pe ganduri. Tu chiar vrei sa te bagam cu japca in masina lui CER ??? In week petrecem ! am zis !!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca veni vorba de munte, cine e interesat, poate sa vada aici cum arata munte wkd trecut

pai nu venitzi si voi?Oricum,peisaje de vis.Noi nu cred ca o sa escaladam ca nu avem echipament.

 

8. radule ca ma iau si de tine ..... Ce naiba stai atat pe ganduri. Tu chiar vrei sa te bagam cu japca in masina lui CER ??? In week petrecem ! am zis !!! :laugh:

eu zic sa-l rapim

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca veni vorba de munte, cine e interesat, poate sa vada aici cum arata munte wkd trecut

frumos !!! dar din cate stiu eu asta se cheama sport extrem pentru noi. Pentru tine cred ca e simplu : o plimbarica pe munte cu rucsaclul in spate.

Apropos tu cate beri poti sa duci in rucsac si cam cate tigari fumezi pana sus in farf ???? :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu stiu nene.Nu ma intereseaza.Venitzi si voi ca va iau pe sus.Nu avetzi scuza. Toata lumea merge cu masina ,si masina avetzi.

Eh, ei inca mai cred ca au un cuvant de spus in toata povestea asta, dar se inseala amarnic! Bineinteles ca vor veni cu noi la munte, nu-i asa Domi72 si Ruxique?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos !!! dar din cate stiu eu asta se cheama sport extrem pentru noi. Pentru tine cred ca e simplu : o plimbarica pe munte cu rucsaclul in spate.

Apropos tu cate beri poti sa duci in rucsac si cam cate tigari fumezi pana sus in farf ???? :disappointed:

 

:lol:

nu se prea impaca urcatul pe munte cu berea si fumatul

ori calare pe munte, ori calare pe sticla

acum, fiecare cu poftele lui :lol:

si pt mine e sport extrem sa :lol: ca tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca tot ce spun poate fi folosit joi impotriva mea dar totusi nu am stare.

1. daca nu mergem la munte weekul asta ma supar pe voi.

2. eu merg la munte pe motor :lol: (regulamentar cu al meu sau daca nu e gata cu al fratelui :disappointed: )

3.. daca nu vedeam groapa aia de gunoi in spatele "trambulinei" veneam sa demonstrez o saritura

 

1. evident ca mergem la munte in week-end, so...motive de suparare n-o sa fie pe tema asta :lol:

2. mersul la munte pe motorul fratelui este strict interzis prin lege ( mai ales in cazul celor ce tre ' sa stea cuminti si sa astepte sa-si ia carnetul inapoi, ca sa nu dea in complicatii gen "dosar penal" si alte belele de genul...)

3. ooooo, daca faceai o demonstratie de sarituri asa cum ai facut si pe circuitul de motocross de la Ciolpani ar fi insemnat sa ranesti adanc orgoliul unora....Pentru exemplificare, voi posta un filmulet diseara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. evident ca mergem la munte in week-end, so...motive de suparare n-o sa fie pe tema asta :)

 

 

 

asta e clar.... la munte mergem, camerele tocmai ce le-am rezervat (avem o vila intreaga http://www.besttourism.ro/pensiuni/Bran/PE...ERASUL-863.html , numai a noastra). avem 8 camere, si pana acum ne-am adunat urmatorii:

- LaNa si bogdan

- alina si shuvyx :lol:

- enduristul si cici plus alinutza :lol:

- szerzo si larry

- dominator72 si ruxique

- tracul si catalina

- dinu si dana (care trebuie sa confirme)

- bogdan cbr

- si...... oryonu :lol:

 

 

 

 

 

.....si, pentru cei care mai vor sa mearga, (pe aceasta cale ii invitam in mod special pe diddi, doctoril si diana) sa se anunte in cursul zilei de azi, pentru a suplimenta numarul de camere.....

.....si, costul unei camere pe noapte este de 80ron...... :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e clar.... la munte mergem, camerele tocmai ce le-am rezervat (avem o vila intreaga numai a noastra). avem 8 camere, si pana acum ne-am adunat urmatorii:

- LaNa si bogdan

- alina si shuvyx :disappointed:

- enduristul si cici plus alinutza :lol:

- szerzo si larry

- dominator72 si ruxique

- tracul si catalina

- dinu si dana (care trebuie sa confirme)

- bogdan cbr

- si...... oryonu :lol:

 

Eu facut jgoal, nu venit mai!

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e clar.... la munte mergem, camerele tocmai ce le-am rezervat (avem o vila intreaga http://www.besttourism.ro/pensiuni/Bran/PE...ERASUL-863.html , numai a noastra). avem 8 camere, si pana acum ne-am adunat urmatorii:

- LaNa si bogdan

- alina si shuvyx :lol:

- enduristul si cici plus alinutza :lol:

- szerzo si larry

- dominator72 si ruxique

- tracul si catalina

- dinu si dana (care trebuie sa confirme)

- bogdan cbr

- si...... oryonu :lol:

 

 

.....si, pentru cei care mai vor sa mearga, (pe aceasta cale ii invitam in mod special pe diddi, doctoril si diana) sa se anunte in cursul zilei de azi, pentru a suplimenta numarul de camere.....

.....si, costul unei camere pe noapte este de 80ron...... :disappointed:

 

Sorry, dar noi am eliberat o camera :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Larry sa iei tablele la tine ca razbunarea mea va fi crunta.Vreau sange,moahahahaha

Buei voi ati primit mail de la KTM sa mergeti sa va luatzi cadoul? Eu da,am fost si am primit un tricou si un pix.Da' nu m-a intrebat nimeni de buletin sau cum ma cheama .Am intrat ,am zis ca am venit dupa cadou si mi l-a dat.Adresa e Viilor 14. E intr-o curte un service si un magazin(asta pt cei care n-au primit mail si totusi vor cadou).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...