Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

sambata si duminica am fost sa ne endurim mai multi, pe undeva in zona CET Sud. [...]am facut si gratarel. baietii au descoperit si o "trambulina" prin zona, unde s-au "jucat" cat i-au tinut oasele. n-am poze de acolo, poate intra vreunul din ei sa puna poze

 

manca-o-ar mama pe ea de motociclista :laugh: ca un hamster :laugh: cand la deal cand la vale, continuu ..

deja duminica se vedeau progresele, nu mai aveai nicio treaba cu panta aia, te duceai la vaaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeeeeee :D (apropos, mai ai floricica de boschet la roata? :D )

fu tare misto uichendu, next time venim cu scule sa-ti coboram saua (pur moa ofcors :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

<object width="425" height="349"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="349"></embed></object> Editat de Cornhholio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine n-a fost la Halouin la Baicars, iata o alta secventa de distractie, care include si un solo exceptional de chitara-bass:

 

 

Genial pustiul.

 

 

Boon, deci unde mergem in uichend?? La Ranca sau la Bran??

 

P.S. FRUSTRATI SUNT UNII!!!!!!

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

manca-o-ar mama pe ea de motociclista ca un hamster :laugh: cand la deal cand la vale, continuu ..

deja duminica se vedeau progresele, nu mai aveai nicio treaba cu panta aia, te duceai la vaaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeeeeee (apropos, mai ai floricica de boschet la roata? fu tare misto uichendu, next time venim cu scule sa-ti coboram saua (pur moa ofcors )

 

mi-a parut foarte rau ca nu te-ai putut da. da, data viitoare luam dupa noi ce trebe sa o facem sa poti sa te dai si tu. sa mai fie un hamster :D. floricica stransa cu atata truda de prin boscheti cu hondita nu mai e, au luat-o ipse si clif, niste invidiosi :laugh: . trebuia sa las insa boschetele "cules" sambata de la endureala :) . strigau toti: boschetele, boschetele!!! nu stiam ce dracu au cu mine. cand ma opresc, atata tufa de maracini atarna de honditza :D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

by the way, tare rau nenea ala cu crosu :laugh:

 

a, da. uitasem. era un nene cu un kawa, cross. se antrena acolo, el participand la competitii. avea peste 40 de ani. venise cu cross-ul pe platforma. era o placere sa-l vezi cum se dadea, cum sarea peste hartoape. apoi a venit si a stat de vorba putin cu noi. un adevarat domn.

 

p.s. uitasem sa pun si o poza de la halauin :).

post-12107-1225701714_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="349"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="349"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

filmulete cu evolutia baietilor la "trambulina" mai pe seara :). sper pana data viitoare sa-mi creasca si mie cohones ca sa: 1. ma fac hamster si cu dominatorul "cumnatelului" si 2. sa ma dau cu honditza cat de cat la "trambulina" :laugh: .

 

iata si boschetele cu pricina :laugh: :

 

au fost 4 dominatoare, honditza mea si un pegaso. d-ra szerzo ar fi fost mandra sa vada pegaso sarind la "trambulina" :D.

post-12107-1225705753_thumb.jpg

post-12107-1225707487_thumb.jpg

post-12107-1225707506_thumb.jpg

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

joi la 8 trecute fix. Sa vin si cu tablele ??? Poate ma bati tu ca baietii n-au reusit.

Sa nu vii cu tablele, ca ti le dau eu pe-alea de le-ai lasat la mine-n masina :) Si-ai uitat ca patroana de la Bordo ne-a rugat frumos sa nu mai jucam table acolo, ca-i putem face probleme... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

filmulete cu evolutia baietilor la "trambulina" mai pe seara . sper pana data viitoare sa-mi creasca si mie cohones ca sa: 1. ma fac hamster si cu dominatorul "cumnatelului" si 2. sa ma dau cu honditza cat de cat la "trambulina" .

 

iata si boschetele cu pricina :laugh: :

 

au fost 4 dominatoare, honditza mea si un pegaso. d-ra szerzo ar fi fost mandra sa vada pegaso sarind la "trambulina" :D .

Super-tare, copii! Felicitari si la mai mare! Dintre Dominatoristi nu l-am recunoscut in poza de grup decat pe Dan. Merenptaho, ai grija cu natura, ca daca te dadeai prin padurice, nu stiu daca mai plimbai copacelu' ca boschetele :laugh: Asteptam detaliile care inca nu au fost uploaded :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dominator 72 sa nu spui ca tu esti ala cu sarpele in mana... :laugh:

Dominatoru' era ala cu "draperia" rosie pe el... :) Da' si tu ai fost vineri la Biker's? si daca da..ce erai tu? sa incercam o identificare...

 

Bree da la Arc miercuri nu mai vine nimeni?Si apoi la birou?

 

ooo, sa traim noi si s-apucam ziua de miercuri....In principiu, io's la Arc, da' tocmai ce-am aflat ca o sa particip cu firma la o expozitie si nush exact programul...mai vedem, mai discutam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="349"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="349"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

 

la topaiala :laugh:

 

Super-tare, copii! Felicitari si la mai mare! Dintre Dominatoristi nu l-am recunoscut in poza de grup decat pe Dan. Merenptaho, ai grija cu natura, ca daca te dadeai prin padurice, nu stiu daca mai plimbai copacelu' ca boschetele :laugh: Asteptam detaliile care inca nu au fost uploaded :)
Editat de Cornhholio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dominatoru' era ala cu "draperia" rosie pe el... :laugh: Da' si tu ai fost vineri la Biker's? si daca da..ce erai tu? sa incercam o identificare...

Nu, Doris nu a fost cu noi vineri - din pacate. El este cel mai baiat dintre baietii din Sibiu. A fost cu noi pe Transalpina si a fost langa noi aproape in fiecare zi de spitalizare; tot el imi gazduieste Dominatorul in Sb. Abia astept sa-l prind intr-un coltz, sa-l "indop" cu pastrama, ca mai apoi sa nu poata refuza nici a 50-a bere! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, Doris nu a fost cu noi vineri - din pacate. El este cel mai baiat dintre baietii din Sibiu. A fost cu noi pe Transalpina si a fost langa noi aproape in fiecare zi de spitalizare; tot el imi gazduieste Dominatorul in Sb. Abia astept sa-l prind intr-un coltz, sa-l "indop" cu pastrama, ca mai apoi sa nu poata refuza nici a 50-a bere! :)

 

eu de-abia astept sa-ti recuperezi mobra si sa ni te alaturi familiei de hondisti, la o iesire pe coclau :laugh:. cu prima ocazie avem in plan pantele de calugareni, dar asta peste 2 saptamani, in principiu, daca va fi frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooo, sa traim noi si s-apucam ziua de miercuri....In principiu, io's la Arc, da' tocmai ce-am aflat ca o sa particip cu firma la o expozitie si nush exact programul...mai vedem, mai discutam!

 

Tu miercuri mergi cu mine si cu Larry la service :laugh:. Asta ca sa ne scutim de bagari de seama aiurea pe forum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era sa uit: la un moment dat, a aparut de prin niste coclauri de pe-acolo un alt motociclist care avea...tot un dominator :). foarte frumos sa vezi atatea dominatoare la un loc :laugh:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, deci...cine se baga la Bran in uichend?

1.Me + jumatatea mea mai buna , for sure ne bagam

2. sor'mea+cer

3. tu+ alina

4. dan enduristul + cici

5. alina lu' Dan si Cici

 

si mai asteptam sa se anunte cine mai doreste, cine mai pofteste...Numa sa ziceti repede, ca tre sa rezervam camerele din timp!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...