Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mobra functionala, dar cauciuce pa. La primavara poate ma folosesc si io de ea ca pana acum nema.

 

Buna Oryoane, am doua cauciucuri 100/90/18 si 130/80/17 bune.Daca te ajuta, da-mi un tel sau PM.

 

Dan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la voi! Am nevoie de o informatie: Sambata la ora 06 cobor la Bucuresti, Gara de Nord si as vrea sa ajung la aeroportul Baneasa. Care e cea mai economica varianta. Eventual daca aveti amici sau sunteti taximetrist careva sa ma ia de la gara la aeroport, contra cost evident, dar nu in stilul arhicunoscut al taximetristilor de pe acolo. Multumesc! Am un prieten bun (Jean Taxi) dar nu dau de el defel.

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la voi! Am nevoie de o informatie: Sambata la ora 06 cobor la Bucuresti, Gara de Nord si as vrea sa ajung la aeroportul Baneasa. Care e cea mai economica varianta. Eventual daca aveti amici sau sunteti taximetrist careva sa ma ia de la gara la aeroport, contra cost evident, dar nu in stilul arhicunoscut al taximetristilor de pe acolo. Multumesc! Am un prieten bun (Jean Taxi) dar nu dau de el defel.

 

autobuz 205... http://www.ratb.ro/v_bus_urban.php selecteaza aici si aia pare cea mai ieftina varianta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Apelez la voi pentru un mic ajutor. Stau in Crangasi si pentru ca sunt la inceput de drum la capitolul asta, am nevoie de o scoala pentru a trece pe permis si categoria A... rolleyes.gif De ceva timp am vazut sub podul Grant o scoala moto care-si tinea cursurile pe acolo (pe partea cu stadionul Rapid). M-am o oprit de multe ori si ma uitam la cursanti, nestiind ca o sa-mi iau mobra asa repede... :))

Acum intrebarea e: Stie cineva ce scoala e si un tel de contact ceva???

 

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey Adi. Sub podul Grant am facut eu scoala, la nea 'Pisoi' smile.gif

 

O sa incerc sa-ti fac rost de nr. de tel (sta pe strada cu mine) si ti-l postez aici sau iti dau un PM.

 

aaaaa..... pai stai asa ca pe nea' 'Pisoi'(Petre)il stiu.... am cartea lui de vizita, l-am intalnit in targ (Vitan) ce mica-i lumea!! biggrinbandit.gif dar sincer nu l-am recunoscut... bine, eu ma opream si ma uitam la cursanti, si mai ales la motociclete. Maine il 'deranjez' cu un telefon.

 

Multumesc frumos pentru lamurire!

 

PS: Sper sa nu mai fie cineva cu acelasi 'nume' 99smoke.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani plini de sanatate si realizari dragi vecini!!! alcy.gif sa ne vedem anul asta sanatosi si voiosi!

 

Apropo, pana la urma cand se tine sedinta?? (daca se mai tine)am citit posturile din anul 2010 - prezent, am vazut prin ce modificari au trecut sedintele, iar acum nu stiu daca se mai tin... unde... cand... (asta daca daca mai primiti noi adepti beer.gif)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani !!!!!!

poate la anul ne vedem si noi mai des....

bafta !!

:friends:

 

Mai traiesti ma?

 

Scoate de la semnatura meditatiile la table ca doar nu vrei sa-i inveti pe copii gresit .Trimite-i la mine pe invatzacei ....stii ca am publicat doua carti :crack:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...