Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

AJUTOR!!! AJUTOR!!! AJUTOR!!!

Danut (varul meu) trebuie sa zambeasca din nou.

Mi-a promis ca mergem la pescuit, ca se face motociclist, ca ma lasa sa-l bat la table dar pt ca sa-si tina promisiunile are nevoie de donatori de sange. Momentan are nevoie de donatori cu grupa doar cu grupa A2 pozitiv. Trebuiesc 2 persoane in fiecare zi. Donarea de sange se face pe strada DR FELIX (undeva pe lanaga Victoriei) dimineata intre 8 -11.Va rog sa ma contactacti (0723562645), inainte sa va dau mai multe detalii. Multumesc tuturor care mi-au fost deja alaturi. Va rog sa distribuiti toti mesajul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

ne vedem diseara sa vorbim? la intrare in parc ciurel?

Eu sunt la craiova deja , da am vb cu 2 baicari din buc care pleaca maine dimi si ne vedem la ranca si de acloli mergem mai departe . iti pot da nr de tel al baietilor care pleaca din buc sa puneti la cale plecarea sau al meu 0765 o83 279

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt la craiova deja , da am vb cu 2 baicari din buc care pleaca maine dimi si ne vedem la ranca si de acloli mergem mai departe . iti pot da nr de tel al baietilor care pleaca din buc sa puneti la cale plecarea sau al meu 0765 o83 279

 

as veni, dar nu prea pot. data viitoare :). daca iese diseara cineva la parc: 0767224162 (sunt cu un r6 galben/negru)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Caut doritori de tura lunga Sibiu-Dunare-litoral, dupa urmatorul program:

 

26.07.2013 - Sibiu-Orastie-Simeria-Hunedoara-Resita-Oravita-Moldova Noua. - 343 km

27.07.2013 - Moldova Noua-Orsova-Calafat-Corabia-Zimnicea - 460 km

28-07.2013 - Zimnicea-Giurgiu-Oltenita-Calarasi-Fetesti-Constanta-Eforie N (sau Costinesti , sau Vama Veche...dupa preferinte si inspiratie) - 390 km

28.07 - 05.08.2013 - Plaja+bere

05.08.2013 - litoral-A2-Bucuresti-A1-Pitesti-Sibiu - 550 km



alte discutii la tel 0752.17.29.25

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Salut Cristi si bine ai venit printre noi,,,daca te uiti bine si dai cateva pagini inapoi o sa vezi ca suntem destui din zonele astea "crangasi,giulesti,grivita,regie"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...