Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut!!! Ma numesc Raul, am 27 de ani si sunt din Bucuresti, Berceni. Sunt incepator, avand A-ul de anul trecut din iunie. Anul trecut, ca de inceput, am calarit prima mobra, un R1, pana in octombrie, cand am facut-o bani, ca avea ceva probleme tehnice si necesita investitie prea mare... Acum, sunt pieton, insa azi imi astept noua trasurica, si anume un CBR 1100XX, care trebuie sa ajunga din Irlanda... Sa ne vedem sanatosi! Asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi!! Salut. Ma numesc Cornel am 40 ani, sint de loc din Medias dar traiesc din '90 in Germania. Mi-am cumparat un Hoinar in '88. De atunci conduc motociclete fara pauza. Momentan conduc un KTM 450 EXC si o Kawa zzr 600 la Medias si o Kawa z1000sx aici. In rest ce sa mai spun? Va citesc de ani buni si poate ne vedem pe undeva cindva. Sau poate de 1 Mai la intilnirea motociclistilor din Nürnberg daca nu mai face vremea teroare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, sunt frigider si mi-am loat moto puternica si frumoasa ca sa compensez unele lipsuri (de fapt e doar unul, dar e mare..adica mic..mare, intelegeti voi :grinbandit: )

 

Bine ai venit printre noi, frigider! Sa stii ca adevar graiesti, o motocicleta frumoasa si puternica chiar compenseanza anumite lipsuri, if you know what i mean :) bro fist !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna si bine v-am gasit!

Bogdan, 31 ani, din Domnesti(Ilfov).Acum am terminat scoala si sper sa iau carnetul cat mai repede.Motocicleta inca nu e, dar dupa ce iau carnetul apare si ea.

salut esti chiar langa mine cand iei permisu ma anunti si iesim la o plimbare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma prezint , eu sunt Alex , locuiesc in Bucuresti , am 24 de ani sunt teribilist , alcoolic si uneori vorbesc urat. Am reusit sa-mi rup gura in prima luna cu motoreta (din vina mea evident). Carnet din noiembrie 2011 , moto martie 2012. De cand am cazut (mi-am rupt un deget) sunt alt om , mai bun , ajut oameni , hranesc animale , viata mi s-a schimbat complet.

 

Mentionez ca ce este scris cu bold este foarte important.

 

 

Hranesc e cu bold ca sa induc lumea in eroare :alcy:

Acestea fiind spuse , ma primiti ? :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma prezint , eu sunt Alex , locuiesc in Bucuresti , am 24 de ani sunt teribilist , alcoolic si uneori vorbesc urat. Am reusit sa-mi rup gura in prima luna cu motoreta (din vina mea evident). Carnet din noiembrie 2011 , moto martie 2012. De cand am cazut (mi-am rupt un deget) sunt alt om , mai bun , ajut oameni , hranesc animale , viata mi s-a schimbat complet.

 

Mentionez ca ce este scris cu bold este foarte important.

 

 

Hranesc e cu bold ca sa induc lumea in eroare :alcy:

Acestea fiind spuse , ma primiti ? :hug:

 

erai beat cand ai scris postul ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma prezint , eu sunt Alex , locuiesc in Bucuresti , am 24 de ani sunt teribilist , alcoolic si uneori vorbesc urat. Am reusit sa-mi rup gura in prima luna cu motoreta (din vina mea evident). Carnet din noiembrie 2011 , moto martie 2012. De cand am cazut (mi-am rupt un deget) sunt alt om , mai bun , ajut oameni , hranesc animale , viata mi s-a schimbat complet.

 

Mentionez ca ce este scris cu bold este foarte important.

 

 

Hranesc e cu bold ca sa induc lumea in eroare :alcy:

Acestea fiind spuse , ma primiti ? :hug:

eu nu am inteles nimic :) ce vrea sa zica ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

erai beat cand ai scris postul ? :)

Da, aveam nevoie de curaj eu fiind putin mai timid de fel

eu nu am inteles nimic :) ce vrea sa zica ?

Salut, eu sunt Alex,am 24 de ani. Posed permis categoria A din noiembrie 2011, moto din martie 2012. Mă plimb prin Bucuresti cu o ninja zx6r si îmi place sa o duc in 15mii de ture pe lângă babe. Cred ca asa trebuia sa sune primul post...sau...nu?:))
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atentie mare mai alex cu ture alea la 15 mii esti c am tinerel :)

Evident am fost mai mult ironic in post.urile anterioare. Îmi place sa cred despre mine ca sunt o persoana cu capul pe umeri,calculata si încerc sa tin nevoia de viteza pe care o cere motoreta sub control. In rest...toate cele bune. Asfalt uscat!!! (demult vroiam sa spun asta):)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evident am fost mai mult ironic in post.urile anterioare. Îmi place sa cred despre mine ca sunt o persoana cu capul pe umeri,calculata si încerc sa tin nevoia de viteza pe care o cere motoreta sub control. In rest...toate cele bune. Asfalt uscat!!! (demult vroiam sa spun asta) :)

daca tu zici ..... asa sa fie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...