Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

Sal... Bogdan "Bogus" din Ploiesti

Nascut in 1985 cat B din 2004 cat A din 2009

Motocicleta Yamaha Fazer 2002.

 

Nu am poze recente ..doar ce se vede!

post-4260-1268724441_thumb.jpg

Editat de Bogus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut...

 

Tudor din Iasi sint.Am aproape 17 ani,urmeaza sa iau A1 iar prima mea motocicleta va fi o NeSeRitza de 125.Cine vrea sa ma cunoasca,ma gaseste in fiecare simbata dupa ora 18:00 in Club "Motor" din Iasi.Toate cele bune!

Editat de piersica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Sunt Vlad si am permis din 2009 . Momentan am un rs 125 pe care vreau sa ma initiez in ale motociclismului ! :drink:

post-50871-1269189630_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut...sunt Alex...am 23 de ani si am permis A si B din 2006,motorul l-am luat acum 3 zile....un BMW R 1100 RT din 98 si sunt incepator....dar pot sa spun ca motorul acesta imi da sentimentul ca nu sunt incepator prin usurinta cu care se conduce.

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nume:Petre

varsta:28

Pasionat de motociclism din 2000.

Posesor de cbr600f4iS din 2001 rossi replica, iar primul meu motor cbr600f '95.

Km facuti pe moto:in jur de 40000km

accidente: 0 ( 2 cazaturi de pe loc)

asfalt uscat si grija mare :blink:

 

 

dscf1676.jpgdsc04040.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Paul

29 ani acuÂş

HuÂşi - Vaslui

 

dețin permis de conducere TOATE categoriile - Âşi sunt mîndru de treaba asta

de meserie pompier (Âşofer/servant)

 

proaspăt posesor de IJ Jupiter (au vîndut-o jantele...)

 

istoria mea ca motociclist o găsiți la http://forum.oltcit.eu/viewtopic.php?f=45&t=178

 

drum întins pe asfalt uscat...Âşi nu numai! (îmi (va) place să scot motoarele pe dealuri!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
hai,sictirel,Satanistule..

"ti-au luat ai tai mobra".... :peace: e un scuterist pricajit cu fitze de mare roacar :P :)

piei,piticanie!

ce rautacioasa esti!!al tau motor unde-i? :P app tre sa ne gasim sa ne dam cate o bere ca suntem posesori de permis din aceeasi zi :D cand facem anu' adik

Mesaj completat

sa ma prezint si yo.Alex aka Pogo.sunt baicar de anu trecut,reprezint buzau si posed Kawasaki Zr-7S din 2001,yamaha r125 2008,si yamaha xt 350 din 1987(gaina batrana face ciorba buna,si tot ea m-a dezvirginat acum 6 ani:d)

Mesaj completat

sa ma prezint si yo.Alex aka Pogo.sunt baicar de anu trecut,reprezint buzau si posed Kawasaki Zr-7S din 2001,yamaha r125 2008,si yamaha xt 350 din 1987(gaina batrana face ciorba buna,si tot ea m-a dezvirginat acum 6 ani:d)

post-51571-1272303946_thumb.jpg

post-51571-1272303988_thumb.jpg

post-51571-1272304081_thumb.jpg

post-51571-1272304275_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Andrei e numele meu. Permis din mai 2008, rulat 10 000 km cu un Shadow pe care l-am dat ca nu aveam bani de avion. Vreau sa imi iau un kawasaki zx9 sau alt motor care sa aiba tupeu sa imi stea intre picioare. Imi place tuica de pruna, vinul rosu, voia buna si cantecele noaptea la foc. Fetele rele sunt cealalta categorie. Poze pe Imagini din calatoriile pe 2 roti: America, California, San Francisco - Los Angeles

Editat de letgo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari! Numele meu este Gabi sunt din Valenii de Munte am carnet din 2009 si conduc o Aprilia Tuareg.

post-45005-1273164369_thumb.jpg

Editat de Fallen_Angel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ,

 

David , 16 ani , permis : dau maine proba practica :agree: , motor:CBR125R , INSTRUCTOR : BUDOI ADI VASILe .

Din bucuresti ;) .

Editat de david4you26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Alex ma numesc dupa cum se poate vedea si din nick-ul meu am 22 de ani si merg pe 23 si continui incet si sigur.

Momentan am carnet dar doar categoria B ca asta mi-am permis pentru inceput, primind cadou de la tata o dacie 1310, dar nu asta e important. Nu am INCA categoria A dar sper ca atunci cand vin in tara sa-mi iau si A-ul ca orice om normal la cap care vrea sa mearga cu motorul in Romania. In fine, momentan conduc o motoreta chinezeasca Sweyd, 125 cmc si cam atat, pe care imi fac mana. Tin sa mentionez ca acum ma aflu in Africa de Est undeva in Sudan si conduc fara carnet, dar conduc. Ma specializez in curse de safari ;)) glumeam, inca invat si mai am multe de invatat dar este o experienta unica fata de Romania. Cam atat despre mine si sper ca poate intr-o zi sa ne vedem prin capitala Romaniei pe motoare si sa ne salutam. Vreau XT cand vin in tara. :agree: Evident sindromul il am de la tata care o ardea pe o Mobra ilegal ( bunica lucra in militie ) pe 17-18 ani si acum si eu la fel dar in alta tara si alte circumstante !

Atasez si poze cu mine si motoreta !

 

post-51511-1273609738_thumb.jpg

 

post-51511-1273609887_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut!

 

Lucian ma numesc, am 24 ani, sunt din Iasi, iar de vreo luna am un Suzuki GSX 600F din 2002.

Am permis pentru categoria A din 2007, dar n-am mers pana nu mi-am luat motocicleta asta, deci sunt incepator.

Nu prea am facut poze pana acum, dar am una cu mine in parcare cand intorceam sa o mut intr-un loc mai cu umbra :)

post-57575-1277231003_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tuturor.Numele meu este Valeriu Balint si am 36 de ani.In ultimii 5 ani am muncit mai mult in Germania,venind cam o data pe an in tara.Acum, ca m-am intors definitiv in tara, vreau sa intru in contact cu voi si sa imi fac cat mai multi prieteni motociclisti (sper sa nu fiu prea "batran" pt voi).Locuiesc in Bucuresti, zona Militari. Am o Hayabusa din 2007 , luata acum 2 luni (in trecut am mai avut un f2 si 2 f3-uri plus un gsxr 1000).O sa o inscriu cat de curand in tara, acum am nr de Germania.Sunt la curent , cel putin in teorie, cu miscarea moto de la noi, fiind un cititor neparticipant al acestui forum de 3 ani.Am permis moto din 1999 si auto din 1997.Sper ca nu v-am plictisit prea tare.In masura timpului liber o sa postez pe forum.

Va multumesc.Bafta! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Salutari.Sunt Dan, 25 ani, fac dinti(sunt tehnician dentar) si pe viitor vreau sa ii si scot(sunt student la stomatologie) , A-ul din 2006, moto de 1 an un Suzuki GSX 750 F din 2003. Merge mult mai bine decat arata :moron:

post-51504-1284592825_thumb.jpg

post-51504-1284592931_thumb.jpg

post-51504-1284593005_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Buna,

 

Ma numesc George

 

Luna asta dau examenul pt A (sper sa il si iau)

Microbul il am din februarie cand m-am dat pe un cruiser.

 

Motorul sper prin feb martie

Editat de gimsys
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, ma numesc Cornel insa si mama imi spune tot cashu. 22 de ani, permis cat b de 4 ani si cam 50 mii km iar cat A din mai 2010 si cam 8 mii km. Motocicleta este un r6 din 2000 cu care ma inteleg bine, o singura tranta intr-o curba "ac de par" unde aveam viteza prea mica pt cat de inclinat eram eu, aprox 30km/h si am culcat-o de tot, insa fara nici un fel de urmari. Sunt necasatorit, student an terminal, sef de raion intr-un supremarket si mai nimic trecut pe numele meu (exceptie masina si moto si un laptop); pe sistemul: am 22 de ani si n-am facut nimic :laugh:

Editat de cashu21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Revin cu update .

 

Rares , zis B!sh0p prin anumite locuri dubioase .

Aproape 22 de ani , student la Romano-Americana , Management , anul III .

Muncit sezonier p-afara , si pe aici . Momentan cantonat acasa , la Snagov .

Mobreta : Bandit 400 .

Hobby : Imi place sa fac ce-mi place , in general . :laugh:

Poza :

 

post-35737-1287438336_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...