Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

181823_435849536436402_826054868_n.jpgSalut toti Rideri ma numesc Attila prietenii imi spun Stafia aka "Ghost" permis din 2012, motor : Yamaha Fzr 600 si 19 ani :) inca sunt nou pe asfalt Editat de Gh0sT21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Salut,

 

Sunt Petre, sunt din Bucuresti si acum fac scoala cu Louis. Mi-au zis ca programarea de examen ar fi la inceputul lui decembrie deci sa speram ca nu se inchid examinarile pana atunci. La primavara as vrea sa-mi cumpar motorul, m-am oprit la cele naked, Honda Hornet / Yamaha FZ6. Mi-ar placea sa invat si ceva trickuri cu ea gen stopie, wheelie etc, bineinteles undeva in siguranta, nu in trafic. Deocamdata, dupa 2 sedinte de mers pe motor, mi se pare destul de greut de sincronizat atatea comenzi in mers, dar, fiind un om mai sportiv cred ca o sa ma descurc daca exersez suficient.

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Tudor, 22 de ani, din com. Pantelimon, jud Ilfov(5min de Bucuresti), nu posed la ora actuala carnet de A(nu sariti pe mine, in primavara s-ar putea sa incep scoala). Momentan ma chinui sa refac un CZ 175 Sport(de unde si prezenta mea pe forum)

 

Toate cele bune! :)

Editat de Sven Hinka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator liviu86

Salutare motociclisti!

 

Ma cheama Liviu, am 26 ani, am permis de conducere de ceva vreme, cat.A din 2009, sunt din Bucovina, mai tot timpul ma plimb prin zona Radautului, calaresc un GSX-600F.

 

ID mess: liviucirstean, tweet: liviucirstean

 

Respect!

 

Salut!

 

Lucian ma numesc, am 24 ani, sunt din Iasi, iar de vreo luna am un Suzuki GSX 600F din 2002.

Am permis pentru categoria A din 2007, dar n-am mers pana nu mi-am luat motocicleta asta, deci sunt incepator.

Nu prea am facut poze pana acum, dar am una cu mine in parcare cand intorceam sa o mut intr-un loc mai cu umbra :)

 

Scuze de off-topic. Salutare Luciane! Motocicleta este luata de la Orestte (sprintmotors)?

Sa o folosesti sanatos, multi km fara incidente.

Editat de liviu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut.

Ma numesc Luci(an) si am 25 de anishori

M-am plimbat prin toata Europa de vreo 5 ani(sofer pe camion de mare tonaj),momentan lucrez in Belgia si recent am lasat 12 roti pt munca de birou.Pasionat de muzica rock de cand eram in cuae la tata,berea si motocicletele de prin 1999.Recent am achizitionat un Ducati Monster 1000 si sunt foarte multumit de el...mi se pare o motocicleta cu personalitate.Nu am avut evenimente de nici un fel,nici cu masina,nici camionu nici motoru...si sper sa ramana asa.

Creste inima-n mine cand vad atatia compatrioti pasionati de mobre.RESPECT.Va doresc la toti asfalt uscat,cat mai multi km fara evenimente nefericite si nu in ultimul rand SARBATORI FERICITE. Salut :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Un pic cam tarziu,dar totusi la timp
Ma numesc Daniel (Alin) sau Molecula,cum imi spun prietenii,am 21 de ani,am permis de doar 2 luni,momentan sunt curier pe scuter,experienta de apox. 4 ani zi de zi (pizza boy,curier si nu in ultimul rand plimbari)
Ma bucur ca am reusit sa imi iau permisul,si sa imi achizitionez si o motocicleta,chiar daca a fost o mica intarziere cu planurile mele,sunt bucuros ca am intrat si eu in clubul "oamenilor"

Va doresc Asfalt uscat si foarte multi kilometri fara incidente !


Cu Stima si Respect,
Molecula !

post-71213-0-22821400-1358196579_thumb.jpg

post-71213-0-26329600-1358196627_thumb.jpg

post-71213-0-12304900-1358196705_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare! Ma numesc Razvan, am 27 de ani si categoria A din 2007. Am plecat pe un Suzuki GS 500 E( modelul carenat) iar acum am un GSXR 600 k7. Abia astept sa vina primavara! Asfalt uscat si sa ne vedem cu bine la Arc!

Si poze cu noi doi.

post-72139-0-10075600-1359565295_thumb.jpg

post-72139-0-29598100-1359565318_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

salve sint din timisoara si ma bucur ca santeti asa multi.am carnet din 2006 si am schimbat mobrele de la srad ,rr de 1000 ,z 750 si in final un rsv r caruia iam ramas fidel.va urez tuturor asfalt de batut si atentie la imbecilii cu 4 roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Tinerilor, dar puneti si voi poze cu chipurile voastre masculine, sa ne clatim ochisorii.

 

Ion , 34 ani , Bucuresti . Primul motor a fost cbr 600 f2 , a urmat Kawasaki zzr 600 si acum cbr f3 .

post-51540-0-02909000-1363641822_thumb.jpg

Editat de defcon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari la toată lumea,mă numesc Sile , 34 de ani , bugetar ,luna trecută mi-am cumpărat primul motor,un kymco de 125 ,de care toată lumea mi-a zis ca am sa mă plictisesc repede ,dar ca este bun pt începători, iar azi am luat sala. Deci încă fierb vreo săptămână două,si nu in ultimul rând, mă bucur să va cunosc câtuşi de puţin pe mulţi dintre voi prin postarile voastre pe care le-am citit in multe nopţi albe sperând sa învăţ cât mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinerilor, dar puneti si voi poze cu chipurile voastre masculine, sa ne clatim ochisorii.

 

iete mi-a fost dat sa vad o muiere care solicita poze cu baieti, asa ceva mai rar :friends:

 

On: Sunt Horia, am 23 de ani, sunt din estul Bucurestiului - Dr Taberei, am carnet moto din sep 2011. Am inceput pe Yamaha XJ600S '92 si acum mi-am indeplinit visul si am un gsxr srad '98

 

564954_4056039603307_852921863_n.jpg

 

417679_4802246578015_188727150_n.jpg

Editat de biancocelleste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinerilor, dar puneti si voi poze cu chipurile voastre masculine, sa ne clatim ochisorii.

florin din magurele ilfov, conduc o honda cbr 1000 rr fireblade de 1 an, permis de 2 ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...