Sari la conținut

Vrei O Nunta Originala La Prima Tv , Pe Banii Nostri ?


nuntaprimatv
 Share

Postări Recomandate

Eu propun sa ne inscriem mai multe cupluri. vreo 5 -10.

in aceeeasi zii la aceeasi biserica ..... etc. Ce ziceti.

petrecerea o facem la snagov in stilul caracteristic. Adica intrunire moto

 

PS: Sa-i stoarcem de toti banii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga PrimaTV, desi spiritul comunitar romanesc este predispus la a se bucura de obicei mai mult la tragedia altuia decat la realizarile respectivului (capro-vecinism carpato-danubiano-pontic), iar cum notiunea de nunta a ajuns oricum un fel de balci un pic mai complex, la care trebuie sa angajezi contabil, eu iti urez totusi succes, din initiativa asta nu prea vad sa aiba nimeni de pierdut, decat probabil sentimentele penibile de la filmari, daca se termina banda din camera tocmai cand face popa figura aia cu piscotul si mireasa si trebuie sa o repete de mai multe ori, sa iasa ceva fain la montaj :ok:)))) .

 

In alta ordine de idei, permite-mi sa-ti sugerez o idee cu un impact mai amplu si mai adaptat comunitatii astia pe doua roti, anume sa organizati un divort televizat, cu toate taxele incluse si petreceri private ulterioare pentru fiecare din "eliberati" :cheers: .

 

Andreea, cum dai legatura ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Well... kestia asta cu nunta in 48 de ore mi se pare cam aiurea... din mai multe motive..

 

1. 100 de milioane sa-tzi organizezi nunta in 48 de ore... este foarte putzin. Daca te gandeshti la haine, inchiriat sala la repezeala, cumparat alcoale, cumparat prajituri, etc... Nu-tzi ajung 100 de milioane... Eu voi avea nunta pe bune in 9 iunie... Shi deja am bagat in ea mai mult de 100 de milioane.. shi inca n-am cumparat alcoalele, care se cumpara SEPARAT fatza de meniul de la restaurant.

2. 1000 EUR... pentru atatzia bani nu merita stresu' din alea 2 zile... poate pentru 10.000 ash fi dispus sa-mi ratez nunta in halu' ala...

3. O nunta facuta la repezeala va ieshi nashpah.... nici mirii nu-s pregatitzi, nici parintzii, nici nashii... shi mai ales nici invitatzii....

 

In fine... fiecare face ce vrea, da' nah.. eu unul n-ash face-o asha...

 

Bafta! DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

In alta ordine de idei, permite-mi sa-ti sugerez o idee cu un impact mai amplu si mai adaptat comunitatii astia pe doua roti, anume sa organizati un divort televizat, cu toate taxele incluse si petreceri private ulterioare pentru fiecare din "eliberati" :cheers: .

 

 

da, da, ar merge mai bine ideea cu divortzul, aici chiar pot sa va ajut si cu niste idei :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut prima emisiune... o jumatate de ora am ras non stop...

cu 100 Mil problema e ca nici nu iti faci o nunta ca lumea si in plus te mai vede si toata tzara... iti mai faci si dushmani - "Bah pe mine de ce nu m-ai invitat la nunta...vroiam si eu sa apar la TV"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

io m-am uitat odata la emisiunea aceasta preaminunata vreo 5 minute, s-a maritat o balena de colega de-a danutzei, dupa aia era sa sparg televizorul, atat de vita era aia....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce s-a intamplat.... celor de la Prima nu le mai plac manelele infecte care le difuzeaza in emisiune (m-am uitat DIN PACATE 5 min. si mi-a ajuns) si vor audienta mai mare ca au auzit ei ca daca baga motoare le creste spectatoru din fata ecranului sau ce...?!?

 

Hai sa fim seriosi astea sunt emisiuni de mana a 15-a ... ce motociclist care se respecta (chiar si fara bani) ar vrea sa i-a parte la circul din acea emisiune.....

 

si pt ce toata tevatura cu alergarea contra cronometru... pt 1000 E premiu... hai sa fim seriosi.... tre sa fii un pic drogat sa ai cearcane sub ochi la nunta pt DOAR 1000 E.... eu propun sa rogi admin-ul sa-ti inchida topicul asta .... ca nu o sa vina nimeni sa alerge si sa se injoseasca in emisiunea voastra pt 1000 E si sa-si faca nunta cu 100 mil avad in ochi la tot pasul trei negrisori cu camere in brate.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Tu Andreia te-ai casatori in 48 de ore in emisiunea la carew lucrezi???????????????

 

DAR daca doriti cresterea audientei propun sa nu mai incercati cu motocicletele ci ca Letitia Enache sa prezinte in lenjerie intima ca pe vremea cand se numea Beraru.....

 

:ok:

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand au spus astia de la primarie ca dau 200 E fiecarui cuplu care se casatoreste legal, in 48 de ore jumate din etnia rroma s-a casatorit si nu numai.

Eu cred ca exista pe acest forum un cuplu de "roakari satanisti" care dorm, mananca si traiesc pe motor si care ar fi dispusi sa faca acea nunta pentru banii aia care tie ti se par putini + ca ar mai deveni si vedete.

Daca apare atata lume la tradati in dragoste, din dragoste, iarta-ma si alte show-uri din astea de 3 lei si se fac de ras pe bani mai putini nu vad de ce nu or sa apara si aici. Sau ce? crezi ca motociclistii sunt vreo specie aparte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

portofoliul paprika

 

Vijelie' Adventures

Vijelie's adventures was one of the first docu soap in Romania - an entertainment show which try to remake the idea of the MTV show - The Osbournes. Only that this time the family is the one of the most appreciated manele interpret in Romania - Vali Vijelie.

The humour, voluntary and involuntary, is the argument for a successful show, broadcasted on PrimaTV.

 

 

huoo :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna !!!

Ma numesc Andreea si sunt redactor la Prima Tv , noi facem o noua emisiune "Nunta in 48 ore" se cheama si avem nevoie de un cuplu noncomformist sa se casatoreasca la noi in emisiune . Noi va oferim 100 milioane sa va faceti nunta in 48 ore . Daca reusiti si aveti peste 50 invitati primiti 1000 euro , daca nu ramaneti cu cele 100 milioane . Mai avem un premiu surpriza pentru voi .

Una din conditii e sa nu fiti casatoriti civil si sa nu pregatiti nimic inainte de nunta .

Daca va intereseaza puteti sa-mi trimiteti un mail pe adresa andreea.ghiuta@paprika.ro

Ne-ar face mare placere sa participati la emisiunea nostra . Daca mai stiti pe cineva care vrea sa se casatoreasca , din randul prietenilor vostri va rog sa ne dati de stire .Vrem o nunta speciala cu multe motociclete :what:

 

zzâtttt :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce s-a intamplat.... celor de la Prima nu le mai plac manelele infecte care le difuzeaza in emisiune (m-am uitat DIN PACATE 5 min. si mi-a ajuns) si vor audienta mai mare ca au auzit ei ca daca baga motoare le creste spectatoru din fata ecranului sau ce...?!?

 

Hai sa fim seriosi astea sunt emisiuni de mana a 15-a ... ce motociclist care se respecta (chiar si fara bani) ar vrea sa i-a parte la circul din acea emisiune.....

 

si pt ce toata tevatura cu alergarea contra cronometru... pt 1000 E premiu... hai sa fim seriosi.... tre sa fii un pic drogat sa ai cearcane sub ochi la nunta pt DOAR 1000 E.... eu propun sa rogi admin-ul sa-ti inchida topicul asta .... ca nu o sa vina nimeni sa alerge si sa se injoseasca in emisiunea voastra pt 1000 E si sa-si faca nunta cu 100 mil avad in ochi la tot pasul trei negrisori cu camere in brate.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Tu Andreia te-ai casatori in 48 de ore in emisiunea la carew lucrezi???????????????

 

DAR daca doriti cresterea audientei propun sa nu mai incercati cu motocicletele ci ca Letitia Enache sa prezinte in lenjerie intima ca pe vremea cand se numea Beraru.....

 

:what:

 

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crisluca 1985: "Eu cred ca exista pe acest forum un cuplu de "roakari satanisti" care dorm, mananca si traiesc pe motor si care ar fi dispusi sa faca acea nunta pentru banii aia care tie ti se par putini + ca ar mai deveni si vedete.

Daca apare atata lume la tradati in dragoste, din dragoste, iarta-ma si alte show-uri din astea de 3 lei si se fac de ras pe bani mai putini nu vad de ce nu or sa apara si aici. Sau ce? crezi ca motociclistii sunt vreo specie aparte?"

 

pt. crisluca 1985:

1000E sunt putini pt cat castiga ei daca ar avea motociclete in emisiune datorita sponsorilor care se inghesuie la audienta.... mai ales daca ar fi acel tip de motociclisti pe care 5tu ii descrii nu s-ar injosii in asemenea mod incat sa se faca de raz alergand pt 1000E intr-o emisiune manelara....

 

si IMPORTANT: da... motociclistii sunt o specie aparte.... care au clar un IQ mai mare decat publicul si invitatii acestor emisiuni.... sunt oameni mult mai OK decat marea majoritate ... (bineinteles exista si exceptii ca in orice grup)..... in plus, trebuie sa fii special ca sa poti avea curajul sa mergi pe moto in traficul de pe strazile Romaniei.... etc.....

 

:hug: :what: :what:

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa fii cu adevarat idiot ca sa te pedepsesti in halul asta pentru ziua nuntzii.. parearea mea, o bataie de joc generala... shi pentru ce???

lasa puiu meu, ca e bine shi in 9 iunie... asa, pe-ndelete... shi cu putzin noroc daca e vreme buna, o sa avem o nunta...

Editat de ddc_oana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...