Sari la conținut

Plimbare La Munte!


Ioana Suzuki
 Share

Postări Recomandate

Haideti pina pe la Gabrovo pe traseul Giurgiu- Ruse - Teliko-Gabrovo - Gabrovo Obelix (undeva in virful unui munte care care iti ofera o privelite ), si daca vreti curbe coborim pina la Shripka.

 

Chestia e ca eu nu mi-am rezolvat schimbarea culorii pe talon si nu pot sa ies din tara asa.

 

Eu ma gandeam sa plecam pana la Cheia, fiind peisajul superb, curbe, asfalt bun si tot asa de dimineata pe la 10.

 

Si scuze ca raspund abia acum, dar e o zi la serviciu de sa iti dai demisia! :cheers:

 

Asa ca... neaparat plimbare sambata!!!! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am propus un weekend la Zarnesti. Drumul pana acolo e frumos, se poate merge fie clasic pe DN1 pana in Predeal iar apoi Paraul Rece-Rasnov-Zarnesti, fie pe varianta Targoviste-Sinaia iar apoi Predeal-Paraul Rece-Rasnov-Zarnesti.

 

Pe mine ma gasiti pe coclauri pe la Plaiul Foii, Zarnesti. Detaliile aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti pina pe la Gabrovo pe traseul Giurgiu- Ruse - Teliko-Gabrovo - Gabrovo Obelix (undeva in virful unui munte care care iti ofera o privelite ), si daca vreti curbe coborim pina la Shripka.

 

E practicabil drumul?

Intreb pentru ca am auzit ca in Bulgaria nu sunt prea bune drumurile

Editat de stefangc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E practicabil drumul?

Intreb pentru ca am auzit ca in Bulgaria nu sunt prea bune drumurile

Da e practicabil. Mie mi-a placut.

 

Chestia e ca eu nu mi-am rezolvat schimbarea culorii pe talon si nu pot sa ies din tara asa.

 

Eu ma gandeam sa plecam pana la Cheia, fiind peisajul superb, curbe, asfalt bun si tot asa de dimineata pe la 10.

 

Si scuze ca raspund abia acum, dar e o zi la serviciu de sa iti dai demisia! :cheers:

 

Asa ca... neaparat plimbare sambata!!!! :ok:

 

Nu se uita nimeni la asa ceva. Stai linistita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Are cineva chef de o plimbare la munte pe sambata asta? :ok: Cheia as propune, cunoscand traseul (si curbele, si pietrisul de pe ele :crack: ), dar daca exista si alte propuneri?

Ca am luat si eu motorul din service si... trebuie rulat, nu?

De viteza de croaziera cam 120 km/h.

In proportie de 99% se baga si buzaul la o plimbare pana la cheia. :cheers: La ce ora sunteti in ploiesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu trebuia sa merg cu vreo 2 la Cheia,dar nu am reusit sa stabilim nimic. Poate ne vedem pe drum cine stie.

 

Eu am un Bandit 400 visiniu ,echipament negru si casca albastra. :cheers:

 

Daca ma vedeti pe drum opriti-ma :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci io in 20 min cobor sa imi pun alte placute de frana pe fata. Cat poa' sa dureze?

 

Dupa cum e vremea, sper ca pe la 10 sa pap si sa plec spre cheia.

 

OK cum vad ca sunt doritori :cheers: propun varianta:

 

La 10:30 intalnire la Arc. Asteptam pana la 11. Plecam spre Cheia!

 

CUm e timpul scurt, haideti sa confirmam diferitele puncte si locuri de intalnire pe traseu prin telefon. Al meu e 0728 859 104. Sa confirmam si plecarea de la Arc, ce spuneti? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sa plec inspre cheia in dimineata asta , dar nu pot si nu vreau sa merg a 120km/h. Pt chopper=asul meu e prea mult si vantul in piept devine neplact. Cred ca voi pleca mai devreme de 10 juma si poate nvdm pe traseu.

 

Ne vedem pe sosele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sa plec inspre cheia in dimineata asta , dar nu pot si nu vreau sa merg a 120km/h. Pt chopper=asul meu e prea mult si vantul in piept devine neplact. Cred ca voi pleca mai devreme de 10 juma si poate nvdm pe traseu.

 

Ne vedem pe sosele

 

Pleci singura? Eu nu as pleca fara un alt motor cu mine pe traseu ca asta... Dar ne vedem, cum nu? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK cum vad ca sunt doritori :crack: propun varianta:

 

La 10:30 intalnire la Arc. Asteptam pana la 11. Plecam spre Cheia!

 

CUm e timpul scurt, haideti sa confirmam diferitele puncte si locuri de intalnire pe traseu prin telefon. Al meu e 0728 859 104. Sa confirmam si plecarea de la Arc, ce spuneti? :cheers:

 

Oki doki :ok:

 

Am pus placutele si la 10:40 voi fi la arc

 

Propun sa alimentam la lukoil de la baneasa. Au benzina buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oki doki :ok:

 

Am pus placutele si la 10:40 voi fi la arc

 

Propun sa alimentam la lukoil de la baneasa. Au benzina buna

 

K ne vedem acolo! :cheers: Iar la Lukoil am pus eu din greseala benzina cu plumb mai demult... :ok: SI un rezervor intreg... Mi-a venit sa ma impusc!

 

K ne vedem acolo! :crack: Iar la Lukoil am pus eu din greseala benzina cu plumb mai demult... :lol: SI un rezervor intreg... Mi-a venit sa ma impusc!

 

Am vorbit si cu niste baieti din Buzau, ne vedem si cu ei la Ploiesti. Se anunta vad gasca mare! :crack: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 12 plecarea din ploiesti, de la benzinaria la intrare pe torbo zone

 

 

in bucuresti mai asteptati si voi pana pe la 11.10

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...