Sari la conținut

Kymco Quannon


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 188
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

crezi ca 1800 de km sunt suficienti ca s apoti sa spui "vreau ceva mai mare" ? :)

da, buna intrebare.

consider ca am acumulat ceva experienta in traficul bucurestiului. poate ca sunt f putini km dar mai dureaza pana sa mi achizitionez una mai maricica (in sensul de 'mai puternica') si difera modul si cat de repede unii invata din experienta acumulata. Acum poti sa faci si 3jdemii de km si tot nu pricepi cand si cum sa te abtii si cum sa te comporti pe drum.

:lol:

 

--- Mesaj completat în 17 Sep 2007 12:32 -------------

ai vazut noua yamaha yzf r 125?

am vazut o. arata super. banuiesc ca te si usuca la buzunar.

oricum o sa schimb clasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuam serios...chiar merita motocicleta asta???? adica decat un cbr second mai bien un quannon cu 2 ani garantie??? as vrea sa stiu ce bube poate avea...as dori sa-mni iau una :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuam serios...chiar merita motocicleta asta???? adica decat un cbr second mai bien un quannon cu 2 ani garantie??? as vrea sa stiu ce bube poate avea...as dori sa-mni iau una :finger:

eu ca proprietar zic ca merita. ca proprietar vad si eu ca arata mult mai bine decat cbr 125, e ieftina, consuma putin si ca incepator e perfecta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu o mare siceritate recomand cbr..e altceva...kymco in general copiaza dupa honda adica au patetn honda....eu unu as cumpara originalu daca as dispune de bani..deocamdata e o motocicleta nou aparuta..su nu stiu cada cuneva a apucat sa faca 5000 de km..ca motoru sa icneapa sa faca fitze..la 2000 de km......e prea putin ca sa poti spune ceva....ai un atu...garantia:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

este una in bacau.. si am depasit-o eu.. si omu ii dadea urat tare....si tot l-am depasit :cheers:

 

 

Daa :bounce: .. defapt tu ai DNA 50 modificat cu afterburner si 2 turbine :P)) .. cat te duci tu maxim cu a ta ? Una de 125 chiar si in 4T tot se duce 110 - 120 :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

sal :P vreau si eu sa imi iau motor in vara si inca nu sunt hotarat, ori hyosung ori kymco, o sa trec printr-un weekend pe la bucuresti si vreau sa ma duc pe la amandoua reprezentantele, hyosung stiu unde este dar kymco habar n-am so...poate sa imi zica si mie pe unde vine? :wink:

 

Asfalt Uscat si Fara Incidente! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal :P vreau si eu sa imi iau motor in vara si inca nu sunt hotarat, ori hyosung ori kymco, o sa trec printr-un weekend pe la bucuresti si vreau sa ma duc pe la amandoua reprezentantele, hyosung stiu unde este dar kymco habar n-am so...poate sa imi zica si mie pe unde vine? :wink:

 

Asfalt Uscat si Fara Incidente! :makeout:

MOTOMANIA

EuroMotor

Scootere.net

Sper sa-ti fie de ajutor!

Editat de CoSSmiN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este una in bacau.. si am depasit-o eu.. si omu ii dadea urat tare....si tot l-am depasit :P

 

 

:makeout: :makeout: , esti nebun.... a ta tre sa fie Gilera 50 numa ca au uitat aia de la firma sa mai treaca in talon inca un 0, poa ii de 500.... :makeout: :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

propun sa n stabilim si noi, astia cu kymco..... un loc , o zi si o ora d intalnire.... c parere aveti? e doar o idee, poate unora le-ar surade .... asa k rog lumea d p aci sa nu-mi sara in cap :) ar fi cineva tentat sa facem ceva d genu asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

nu mai zice nimeni nimic despre modelul asta?

a mai avut cineva belele? probleme tehnice ?

sau cine astia cu quannon nu mai aveti timp de forum :) :blink:

Editat de agoox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...