Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut!Doar acum am văzut postul tău,am acum un ax din acela de recondiționat.O să pun poze.Era să uit,e nevoie și de pedală.

Eu sunt din Bucuresti. Incerc sa gasesc o solutie locala. Poate chiar Gaspar. Imi trebuie destul de repede. Tinem legatura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal.

cauta cineva o platina buna / bunuta / folosibila / noua pentru

un MZ ES 250 1959 ...

HELP!

0733 9unu0 7cinci1

Claudiu.

 

MS!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar stop spate Mobra (primul model, cel cu semnalizarile incluse) si semnalizatoare fata tot pentru Mobra.

 

0734774578

 

Inca mai caut stopul spate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un robinet rezervor IJ 56 sau ceva care sa potriveasca la filet. Dau la schimb un robinet Jikov. Va rog sa am contactati la telefon 0749280791. Nu am internet unde stau acum.

post-70959-0-97095800-1437770410_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar suport sea fata pentru IJ 56. Caut doar acea talpa trapezoidala care se prinde de cadru si pe care vine ansamblul seii de cauciuc.

Nimeni, nimic? Doar baza de tabla care vine pe cadru imi trebuie, nimic altceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimeni, nimic? Doar baza de tabla care vine pe cadru imi trebuie, nimic altceva...

salut, nu ai deloc sau o ai si e stricata? as putea sa ti-o repar,sau daca nu ai deloc pot sa-ti confectionez una identica,dupa 56-le meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un robinet rezervor IJ 56 sau ceva care sa potriveasca la filet. Dau la schimb un robinet Jikov. Va rog sa am contactati la telefon 0749280791. Nu am internet unde stau acum.

are Gaspar Vasile robinet benzina IJ56 ,nou, cu 30 lei bucata.ma rog...eu cu atat am cumparat.daca crezi ca e scump,ti-l dau moca pe al meu ramas,dar nu inchide,si are scurgeri.tu iei decizii,daca se merita sau nu chinuiala.eu personal am decis sa cumpar unul nou.uite ca ii fac din nou reclama la Gaspar.ii doresc sanatate maxima cu aceasta ocazie.salutarile mele din Cluj. tel lui Gaspar 0744 472 055

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, nu ai deloc sau o ai si e stricata? as putea sa ti-o repar,sau daca nu ai deloc pot sa-ti confectionez una identica,dupa 56-le meu.

Am una si e foarte buna, imi mai trebuie una pentru a o adapta la locul din spate. Imi poti confectiona ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia originala de spate... nu imi place. Vreau look-ul IJ 49 sau RT 125. 2 sei de guma. Clar trebuie să improvizez ceva, si cel mai simplu imi e sa plec de la seaua fata.

» Post actualizat in 25 Jul 2015 15:08

Am o guma noua luata de la Gaspar si am montat-o deja pe un cadru de sea. Imi mai trebuie doar suportul si chef de munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...