Sari la conținut

Unde Montez Si Echilibrez O Anvelopa Moto?


styx
 Share

Postări Recomandate

deci:

-la Autozone nu se fac pt. moto pt. ca baiatul si-a rupt piciorul si 3sapt nema

-la Sama imi jupoaie si piele de pe mine, imi cer aia 800mii pt. montat si echilibrat

 

am sunat la firme de am innebunit si nimeni nu face pt. moto, unde mai pot face montaj si echilibrare in Bucuresti la un pret NORMAL?

vreau sa plec sambata la mare si vreau sa fac operatia asta neaparat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica Razna Motors mai au dracie de echilibrat, dar ar trebui sa intrebi ca eu stiu din auzite doar.

0722.44.22.89

Stiu ca au service-ul pe undeva pe la intersectia Chitila cu soseaua de centura.

 

Daca reusesti te rog posteaza unde si pretz :nono:

 

 

 

deci:

-la Autozone nu se fac pt. moto pt. ca baiatul si-a rupt piciorul si 3sapt nema

-la Sama imi jupoaie si piele de pe mine, imi cer aia 800mii pt. montat si echilibrat

 

am sunat la firme de am innebunit si nimeni nu face pt. moto, unde mai pot face montaj si echilibrare in Bucuresti la un pret NORMAL?

vreau sa plec sambata la mare si vreau sa fac operatia asta neaparat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La razna au sigur masinutza de echilibrat ptr ca am vazuto eu. Nu stiu pretul insa.

 

Dan Anghel 0722373974 (Razna Motors)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci la razna NU fac echilibrari, si sunt tocmai in chitila

 

la podul de la fundeni tocmai am sunat si mi-au zis ca NU fac schimb de anvelope pt moto

 

 

am renuntat la ideea de echilibrare pt. ca singurii care fac asa ceva in Bucuresti acum sunt cei de la SAMA care cer 800mii asa ca o sa ma duc la kawa motors unde mi-au zis ca ma costa 200-300mii ca cica depinde de cat se chinuie mecanicul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu la aia de la fundeni am schimbat un cauciuc in urma cu vreo 3 luni parca. la astia mai precis - www.auto-soft.ro , dar le-am dat roata demontata de pe motoreta (imi luasem scule la mine, cauciucul de schimb bagat colac pe cap). Pret evident decent - 3 sau 5 lei, nu mai stiu. In schimb nu am echilibrat-o, nu mi s-a parut necesar oricum, greutatea cauciucului e mai mica decat cea a rotii fata de masini, in plus era si roata de spate, deci nu produce voblaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

www.pneurom.ro

cred ca mai sunt cel putin 3 topicuri in care s-a discutat despre echilibrare si am scris si de astia.

 

PNEUROM - demontat roata, schimbat cauciucul, echilibrat, montat la loc - 60 RON. Programare prealabila la 350.40.02, program L-V 9:00-20:00. Sambata nu stiu daca au deschis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...