Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce motor era?

 

Nu stiu... dar avea niste manusi cu tinte! Zona Berceni... azi ne-am intersectat pe la Pta Sudului. :burnout:

 

nu te lasi ;)

 

Acum... sincer... pichetez cu idea de chopper... canta asa de frumos... cine stie, poate pana la anul... ma pricopsesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc!

Dova da n-am. Nu mi-a dat. Ba mai mult, mi-a luat si permisul vechi. Mi-a zis sa vin vineri la ghiseu sa iau cartonul. Dar eu voi incerca si maine pe la pranz. Daca mi-l dau maine, ne vedem la rond. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc!

Dova da n-am. Nu mi-a dat. Ba mai mult, mi-a luat si permisul vechi. Mi-a zis sa vin vineri la ghiseu sa iau cartonul. Dar eu voi incerca si maine pe la pranz. Daca mi-l dau maine, ne vedem la rond. :D

 

Bravos ! Dacã esti luat în evidentzã,în sistem,nu-i o problemã.Si n-oi fi tu ãl mai ghinionist,sã te-opreascã vreun gabor,asa,din prima zi..Doar sã nu faci vreo trãznaie wink.gif...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc!

Dova da n-am. Nu mi-a dat. Ba mai mult, mi-a luat si permisul vechi. Mi-a zis sa vin vineri la ghiseu sa iau cartonul. Dar eu voi incerca si maine pe la pranz. Daca mi-l dau maine, ne vedem la rond. :D

 

Acum, din ce am inteles eu, tot ce risti e o amenda ca nu ai avut carnetul la tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am luat permisul la buzau, tot anul asta, si mi-au spus sa ma duc sa iau dovada a doua zi.. dovada care e valabila 15 zile. Nu am luat-o, am mers asa pana a sosit permisul acasa (la buzau il trimit prin posta)... sunt un 1%... outlaw! wild!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah cioperisti tzacaniti...nu mai il invatati la prostii pe baiat...isi ia permisul vineri si sambata iese la parada cu noi...merge si duminica la Vulcani sa isi faca botezul si cu asta basta...ce mai conteaza o zi sau doua...NEBUNILOR !!!

Felicitari pt permis....si poate de la tine beau si io un dop de bere , că de la ai mei sunt sătul de bere...ai dreaq !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite chiar c-o cresteti! Am luat permisul azi la ora 11:27! Mwahahahah! :cheers: :moto: :rock:

 

Multumesc, multumesc.. stiu.. tre' sa bem. Si vom bea.

 

felicitari. tre sa-i dai o bere lui vali, el e primitorul oficial de beri al grupului :D

 

ps. vali, ai o cisterna de bere si de la mine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Uitati o propunere de nume/grafica:

 

Aqvila - vlultur (un simbol f puternic si vechi in romania) - simbolizeaza spirit liber, etc + tinerete la greu :D

 

V mai mare la titlu - subliniaza putin ideea de V2

 

Jos ofc motorul V2 de cruiser si vulturul

 

Sloganul in latina - Etas non capit aqvilae - varsta nu prinde (ajunge pe) vulturii - parafrazare a vechiului proverb latinesc: acvila non capit muscam (vulturul nu prinde musca)

(tre sa verific cazul acuzativ plural pt vultur in latina dar na e o idee)

 

Jos bucuresti si cam gata.

 

Am totul in vectori daca se vrea la un moment dat - si ofc ca se pot aduce retusuri

post-66094-0-20491500-1349876018_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: I'm IN!!! Multe beri pentru Vali :cheers: E super off-road in zona aia. In sinea lui tanjeste dupa pietris si drumuri forestiere, mai ales ca o sa si ploua duminica :P

Duminica sansele de ploaie sunt mici...si pe alocuri...vantul sufla moderat cu intensificari de scurta durata...si pe alocuri...iar ca zone de off-road , Florine tată , esti tralala :crack: ...e asfalt până in buza vulcanilor.....poi ce naiba , o bag eu pe Dănutza noastra pe drumuri rele...doar e "iubita" mea de motocicleala !!! :makeout:

Da' vorbim maine mai multe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...