Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

intradevar drumul e fain dar in we nu reusiti sa intrati in Salina decat daca stati 3 ore la coada. Insa noi am fost acum vreo luna jumate (eu, Radu si Vali) si deja baietii stiu cam ce se poate face pe acolo...

 

Faina propunere Razvan, am vb cu un coleg si daca suntem in jur de 10 acolo stam la coada cam 1 1/2 ora

eu nu am vazut-o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azi dat sala - luat sala. Miercuri dau poligonul. Joi vin la intalnire? Cam asa, nu? :D

 

Felicitãri ! Dacã tu crezi cã esti destul de pregãtit ca sã iesi pe stradã,bineînteles.Chiar dacã n-ai luat permisul ( cartonasul,adicã),poti - doar sã fii deja-n baza de date,ca fiind posesor de categoria A.

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah voi sunteti cu capu' ?...a ramas ca mergem la Fundata-Cheile Gradistei,deci:

Sambata 09:00 benzinaria Agip de la intersectia Colentina cu Fundeni...iesim pe A3-Stanga Predeal-Bran-Cheile Gr--Fundata si acolo stabilim pe unde ne intoarcem.

E limpede si clar pt toti ?

 

pai nu am stiut ca s-a stabilit deja. aseara era inca incert traseul. eu o sa va astept la intrare pe A3, ca data trecuta.

 

dariane, nici eu nu am vazut salina din slanic, si as vrea sa o vad. poate o punem de o plimbare pana acolo in weekendurile viitoare. e si aproape de bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi dat sala - luat sala. Miercuri dau poligonul. Joi vin la intalnire? Cam asa, nu? :D

Hai ma sa-l ajutam si pe el!

 

Mestere, vrei ca la primul drum sa iesim cu tine sa te flancam? Imi aduc aminte ca eu ma cacam pe mine de frica si bine mi-ar fi prins o ,, garda de corp". :grinbandit:

 

Daca vrei, te luam de acasa joi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma sa-l ajutam si pe el!

 

Mestere, vrei ca la primul drum sa iesim cu tine sa te flancam? Imi aduc aminte ca eu ma cacam pe mine de frica si bine mi-ar fi prins o ,, garda de corp". :grinbandit:

 

Daca vrei, te luam de acasa joi!

 

Yup, la primul drum e cu emotii. Si la al doi-lea, etc.

 

Eu as sugera sa nu te bagi in traficul de joi, mai bine asteapta sambata-duminica. Si iesim la o plimbare mica.

Dar depinde unde stai si unde ne vedem joi, daca nu trebuie sa traversezi juma de oras e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De-aia am zis si eu "dacã te crezi destul de pregãtit ca sã iesi pe stradã. "...Mi-aduc aminte cum m-am învârtit juma' de orã pe lângã motocicletã,a 2-a zi,dupã ce-am adus-o acasã..Si tot asa eram si eu,cu stomacu' mic,mic,mic....embarrassed.gifEh,asta la prima mobrã.Ca sfat,ti-as sugera sã nu te grãbesti cu iesitul în trafic.Iesi întâi seara,când e mai putzinã circulatie,si pe strãdutzele de la tine din cartier,unde cunosti si semnele de circulatie,si gropile,etc...

. Apropo,am adus monstruletzul acasã - cu duba.La datul ei jos din dubã,m-a ajutat si Costi,proprietarul Virogutzei cu care umblu. S-a cam speriat si el,de greutatea noii mele fierãtãnii.Si el,nu e micutz,ca mine...

 

Mãi fratilor,da' la Vulcanii Noroiosi,v-ati mai gândit sã mergem?

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu o sa fiu acolo. (Nu vroiam sa insist cu destinatia, ca io am si alte motive sa merg incolo :rolleyes:)

 

Razvan o sa fie la intrarea pe autostrada, probabil ajungem acolo pe la 9:20-9:30. Daca nu vi, zi-ne sa nu te asteptam.

 

Cine mai vine? Ca ieri parca ziceau mai multi ca apar.

 

Vali, iar vi cu vitezisti, sa-i pierdem pe drum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 09:00 benzinaria Agip de la intersectia Colentina cu Fundeni...iesim pe A3-Stanga Predeal-Bran-Cheile Gr--Fundata""

 

Deci ramane stabilit asa?

Pana acum vine:

Darian

Paladin

RazvanM

Vali + 5 prieteni

Newsteel..........................continuati va rogburnout.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai Andrei...de data asta vin DOAR cu cioperisti...o sa vina un amic de-al meu cu un Shadow boberit...foarte misto...

Dar o sa vina si George cu maxi-ul lui rosu...hai sa vedem câti ne strangem:

1 Eu + cinci ciopere(pe Dan cu Dragstaru' il stiti)

2 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai Andrei...de data asta vin DOAR cu cioperisti...o sa vina un amic de-al meu cu un Shadow boberit...foarte misto...

Dar o sa vina si George cu maxi-ul lui rosu...hai sa vedem câti ne strangem:

1 Eu + cinci ciopere(pe Dan cu Dragstaru' il stiti)

2 ?

 

 

Pana la urma mai veniti cu neveste, sau cu o masina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda...banuiam...bai astia voi nu stiti sa va anuntati daca se face o lista???...io zic ca asa-i normal , in pana mea... :finger:

Sau la ciopăristi nu se face asa...in fine...ce dreaqu sa va fac ???...astia sunteti voi !!!

Ps. La ora 09:20 se pleaca din benzinarie inspre A 3....cine intarzie dă un rând de bere :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu am sa vin si eu cu pasager; daca aveti de o casca full-face care nu vajaie si care va prisoseste v-as multumi de imprumut.

 

Pot sã-ti dau împrumut un flip-up Caberg Justissimo GT,mãsura S,dacã te coafeazã.

 

 

Sorry,eu nu vin,de data asta.Mi-a venit de lucru.Si-asa,azi,aproape cã n-am fãcut nimica,din cauza adusului fierãtaniei.angryfire.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma sa-l ajutam si pe el!

 

Mestere, vrei ca la primul drum sa iesim cu tine sa te flancam? Imi aduc aminte ca eu ma cacam pe mine de frica si bine mi-ar fi prins o ,, garda de corp". :grinbandit:

 

Daca vrei, te luam de acasa joi!

 

 

Va super multumesc! Dar nu cred ca o sa fie cazul. Nu am asa emotii. Am mers cu motocicleta (cu pasager!) aici:

 

Cat de greu poate fi in Bucuresti? Plus ca stiu la ce sa ma astept. Am de 12 ani B-ul si merg zilnic. O sa ma descurc.

Dar multumesc. Sunteti draguti.

 

T.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Are careva o janta fata de 16"? Imi trebe pt dragstar.

 

Dau la schimb bani sau janta mare de custom. Rar animal e janta asta :D !

 

Tot lucrez la dragstarul meu sa il aduc la o forma p care o visez:

 

I-am pus faruri duble (egale), sea cu racing stripes. Acum urmeaza racing stripes p toata motocicleta si janta cu balon fat p fata... So pls sariti cu idei :D

 

Ms!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ptiu ! Iar a fost gascã mare...Sper ca vremea sã ne mai permitã încã niste iesiri de genul ãsta.Poate reusesc sã vin cu Suza.Printre altele,au trecut azi pe la mine,sã se uite la ea,si mecanicul si vopsitorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...